Światy 62 i 63 - dyskusja

Status
Zamknięty.

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Zapraszamy do dyskusji przedstartowej o światach 62 i 63 :).
Przypominamy o kulturze rozmowy, oraz o tym, że poszukiwać ekip można tutaj: klik!

Także rozmówki osobiste typu "Zenek, a ty grasz? Ale fajnie, ja też." prosimy przenieść na prywatne kanały kontaktu (PM, gg, Skype - wedle woli).
 

DeletedUser

Guest
Boli trochę brak wyboru kierunku na s62, mógł być wprowadzony po kilku dniach od startu ;)
 

DeletedUser161820

Guest
Ciekawy będzie 62 bez MK, AF, KP! Może to przyniesie nam na świat jakichś starych gracz, weteranów, wyjadaczy ze starszych światów? Brak milisekund, nieźle.:rolleyes::rolleyes::rolleyes: Martwi mnie tylko wolny przesył.....

Świat 63 zwyczajny, tylko funkcje premium, czyli będą nudy jak na 61 ;)
 

DeletedUser134004

Guest
Nie jest źle z tym 62, nareszcie coś dla tych z dłuższym stażem. :)
 

DeletedUser161820

Guest
Coś tu nie pasuje, świat 62 będzie bez konta premium? Jeśli tak to trochę dziwne :eek:
 

Hoka Hey

Łucznik
Wynik reakcji
9
Przecież wyraźnie pisze że na 62 będą stare funkcje premium, ogólnie to ustawienia szału nie robią, myślę że pustki będą na światach
 

DeletedUser144151

Guest
przy tak niskim limicie powinna być zwiększona prędkośc
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Nie wiem skąd się niektórym biorą koncepcje, jakoby Premium miało być wyłączone. Zaraz to uściślę w ogłoszeniu.
 

DeletedUser

Guest
Światy fajne, a 62 świat będzie dla prawdziwych graczy a nie 'botów' grających na MK, AF itp. :) Jak kolega wyżej, ustawienia nie powalają
 

snip0r

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
226
Witaj nowy święcie po dłuższej przerwie:)

Na S62 po raz pierwszy od września 2009 pojawi się ekipa HEG, w najsilniejszym składzie jaki możemy wystawić.
 

DeletedUser118853

Guest
Lipne ustawienia...

P.S: Czytajcie ze zrozumieniem, będzie KP, AF i reszta innych świecidełek... -.-
 

DeletedUser

Guest
Eeeeeeeeeeee mialem nadzieje ze bedzie cus bez farmienia a tu taka lipa :mad:
 

DeletedUser144151

Guest
My wbijamy na 63 bo na 62 nawet kp nie ma:(

haha ,jaki interes miało by IG wypuszczając świat bez KP :),nie bedzie nowych funkcji czyli przyśpieszenia produkcji,budowy za pp itp niepotrzebnych dodatków

Eeeeeeeeeeee mialem nadzieje ze bedzie cus bez farmienia a tu taka lipa :mad:

maksymalny limit na ś62 wynosi 700 000 więc można powiedzieć że świat bez farmienia po 2 miesiącach gry
 

DeletedUser

Guest
powinna być prędkość dwa albo chociaż 1.6 i lipa że bez wstępnego logowania miałem plany z kolegami :p
 

DeletedUser166030

Guest
mam nadzieję, że liczebność konkretnych graczy i plemion na świecie 62 dopiszę :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry