Światy 189 i 190 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
Bo juz nie bylo sensu dalszej gry na 90% swiata.
Ludzie z Aos mnie atakowali nawet podczas Pona i probowali diody wbijac (pewnie wiedzieli, ze zbliza sie wypowiedzenie)
Nie robilem z tym nic, bo wiedzialem ze stefany tak graja xD
Narracja dalej ta sama, ekipy ktore przystaly na to porozumienie wyszly na totalnych obsrancow.
Zreszta teraz takie sa swiaty, ze zazwyczaj wygrywa koalicja, ktora ma znaczaca przewage.

Jakie dowody? To bylo na takiej zasadzie, ze kret karuzela zaczal was atakowac i wtedy wy zaczeliscie to inni tez was bili.
Ale wywijasz fikołki, nikt ciebie nie bił "specjalnie" i nikt nie próbował wbijać diód podczas pona bo mieliśmy granice której nikt nie przekraczał, a jak leciał jakiś off z rozbieranego konta to było to wszystko ogarniane wyżej (i czekam na jakiś przykład jak ktoś próbował na tobie coś wbić, jeżeli to oczywiście jest prawda a nie bzdura napisana na szybko :) )
A co do diod to jeszcze tylko wspomnę że jak magusy chciały na naszym koncie diody sobie zrobić na was to się na to kategorycznie nie zgodzilismy, i bez problemowo załatwialiśmy sytuacje gdzie prosiliscie nas czy możecie przekroczyć granicę bo boicie się o to że właśnie mag tam wskoczy, i tyle na temat "bo tak stefany grają"
Mhm, 90% świata, widzę z każdym miesiącem liczba się u ciebie zmienia, za 2 lata będziesz pisał o końcu gry bo przewaga była 99-1?

Jakie dowody? Takie, że ataki były wysłane przez was jako pierwszych, i to nie przez jedno losowe konto, jak ciebie to interesuje to sb skocz i poszukaj na forum 182 bo mi się nie chce

tak kanar, zdaje sobie sprawę z tego że tak dzisiejsze światy wyglądają że masówki koalicyjne wygrywają, nawet mam taki jeden przykład, gdzie p! na 121 miało koalicję na 70% świata przeciwko dreams, straszne "obsranie", co?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser209423

Guest
Kiedy masz nadzieję, że nareszcie się pojawi dyskusja o danym świecie, a nie gadanie x czasu o poprzednich światach, a jednak wchodzisz i czytasz to samo bagno jak co świat <cisza>

Człowieku a o czym Ty chcesz gadać?
Co złego jest w rozmowie o poprzednich światach, skoro grają tu non stop te same osoby?
Rozumiem, że dla Ciebie lepiej by było dyskutować o tym jak huta albo w jakiej kolejności surki budować.

Zawsze najbardziej przeszkadza to takim stękaczom jak Ty, którzy napiszą jeden post na miesiąc i to zesrają się w nim, że nie podoba im się dyskusja.
Nie podoba się, to zarzuć temat a nie jedynie płaczesz.

Co za mentalność jakaś chyba narodowa.
Łeee on zarabia 20 tysi a ja nic
Tylko on pracuje a Ty leżysz na dupie.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.232
Ale wywijasz fikołki, nikt ciebie nie bił "specjalnie" i nikt nie próbował wbijać diód podczas pona bo mieliśmy granice której nikt nie przekraczał, a jak leciał jakiś off z rozbieranego konta to było to wszystko ogarniane wyżej (i czekam na jakiś przykład jak ktoś próbował na tobie coś wbić, jeżeli to oczywiście jest prawda a nie bzdura napisana na szybko :) )
A co do diod to jeszcze tylko wspomnę że jak magusy chciały na naszym koncie diody sobie zrobić na was to się na to kategorycznie nie zgodzilismy, i bez problemowo załatwialiśmy sytuacje gdzie prosiliscie nas czy możecie przekroczyć granicę bo boicie się o to że właśnie mag tam wskoczy, i tyle na temat "bo tak stefany grają"
Mhm, 90% świata, widzę z każdym miesiącem liczba się u ciebie zmienia, za 2 lata będziesz pisał o końcu gry bo przewaga była 99-1?

Jakie dowody? Takie, że ataki były wysłane przez was jako pierwszych, i to nie przez jedno losowe konto, jak ciebie to interesuje to sb skocz i poszukaj na forum 182 bo mi się nie chce

tak kanar, zdaje sobie sprawę z tego że tak dzisiejsze światy wyglądają że masówki koalicyjne wygrywają, nawet mam taki jeden przykład, gdzie p! na 121 miało koalicję na 70% świata przeciwko dreams, straszne "obsranie", co?
Pamietaj, ze wy juz tam nie byliscie traktowani jako stefany jak mankowski przejal wladze.
Byly ataki, ale zwyczajnie to olewalem bo jak pisalem do mankowskiego to pisal, ze zwyczajna pomylka.

No ten zjeb karuzela puscil na was ataki i chyba jeszcze husqa, po tym niektorzy od was zaczeli nabijac liczniki i ludzie od nas 4fun slali ataki na was juz po ogloszeniu przez bulwe konca projektu jak dal wszystkim wolna reke.
Kazdy wiedzial juz, ze to koniec.

No a ile % swiata mieliscie? Dajmy na to, ze 80.
Przeciez nawet ludzie od nas mapke swiata ustawiali sobie na profilu w grze :p

Tam nie bylo koalicji, po prostu jak zolw wyciagnal info z rady dreams i przekazal to rohanowi to oni dolaczyli do wojny przeciwko nim i w sumie nie ma co sie dziwic jak takie rzeczy tam wypisywal xD
 
Ostatnia edycja:

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
osobiście upupię każdego wroga który stanie mi na drodze do zwycięstwa świata 190... upupię jak świnie.
 

pandaseka

Zwiadowca
Wynik reakcji
870
No ale teraz taka mentalnosc plemion, na 186 tez jest 70-30.
Ty, ale akurat tutaj to punktem wyjścia było mniej więcej 50/50 :D

Edit: a nawet poszperałem i ta koalicja co teraz gra to "30-70" (realne statystyki mówią bardziej o 43-50) jeszcze na początku kwietnia miała przewagę, także akurat w kontekście s186 ta narracja się nie spina ;p
 
Ostatnia edycja:

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.232
Ty, ale akurat tutaj to punktem wyjścia było mniej więcej 50/50 :D

Edit: a nawet poszperałem i ta koalicja co teraz gra to "30-70" (realne statystyki mówią bardziej o 43-50) jeszcze na początku kwietnia miała przewagę, także akurat w kontekście s186 ta narracja się nie spina ;p
no to nie wiem co oni mi tam placza na fb, ze jest 65/35 xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry