Światy 189 i 190 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

bartezFCB

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.414
W kategorii Sci-fiction zdecydowanie faworyt to literackiej nagrody Nobla. Jednak nie mój gust, bo nie będę czytał 50.000 stron o potężnym Bellum.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.525
Niektórzy nie chcą grać na światach z ms a niektórzy wciskają kasacje jak dostają wypowiedzenie pona od Stefanów xdd
Wypowiedzenie, czy kose xD jak ich kret (karuzelaa) z zasta zaczal ich atakowac i od razu po tym wjechali.
Jestescie pizdami co musza w 90% swiata bic jedna ekipe.

No ale teraz taka mentalnosc plemion, na 186 tez jest 70-30.
Czyste posmiewisko z takich ekip
 

DeletedUser209423

Guest
Wypowiedzenie, czy kose xD jak ich kret (karuzelaa) z zasta zaczal ich atakowac i od razu po tym wjechali.
Jestescie pizdami co musza w 90% swiata bic jedna ekipe.

No ale teraz taka mentalnosc plemion, na 186 tez jest 70-30.
Czyste posmiewisko z takich ekip

Może przestań obwiniać wszystkich dookoła o to, że zostałeś pojechany na ś182

Po prostu jesteś żenująco słaby
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.529
Wypowiedzenie, czy kose xD jak ich kret (karuzelaa) z zasta zaczal ich atakowac i od razu po tym wjechali.
Jestescie pizdami co musza w 90% swiata bic jedna ekipe.

No ale teraz taka mentalnosc plemion, na 186 tez jest 70-30.
Czyste posmiewisko z takich ekip
Normalnie, karuzela z czterech kont na raz zaczal na nas ataki wysyłać
Zejdź na ziemię
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.529
Ze swojego zaczal atakowac i Twoj wielki wodz mankowski napisal, ze pon juz nie obowiazuje obsrancu xD
Wyzywaj dalej, wyzywaj ile chcesz - nie zmieni to faktu że po wypowiedzeniu paru osobom od was totalnie odjebało (co widać po dziś dzień na waszym profilu z tamtego świata) i zaczęło na nas ataki wysyłać - nie zrzucisz tej odpowiedzialnosci na jedną losowa osobę którą nazywasz naszym kretem, czaisz?

Prowadzisz fałszywa narrację - tylko nie wiem po co skoro temat jest dosyć świeży a wszystkie dowody były wklejone na forum świata 182 do których jakimś sposobem nikt nie chciał się od was odnieść, więc jedyne co teraz robisz to się błaźnisz
 
Ostatnia edycja:

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
Widziałem już wszystko, pora umierać
Nie widziałeś wszystkiego
- zakończenie s186
- początek s190
- kosy na s190
- całkowite zaćmienie słońca
- ostatni odcinek mody na sukces

tyle przed Tobą - idź rozpal grilla, niech twoja piękna żona zacznie marynować już karkówkę a ja wpadnę do ciebie z winem i nie pozwolę ci umrzeć,
A jak już zamierzasz umierać to na moich ramionach - będzie przynajmniej wiarygodny świadek że już się nie pojawisz ;)
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.525
Wyzywaj dalej, wyzywaj ile chcesz - nie zmieni to faktu że po wypowiedzeniu paru osobom od was totalnie odjebało (co widać po dziś dzień na waszym profilu z tamtego świata) i zaczęło na nas ataki wysyłać - nie zrzucisz tej odpowiedzialnosci na jedną losowa osobę którą nazywasz naszym kretem, czaisz?

Prowadzisz fałszywa narrację - tylko nie wiem po co skoro temat jest dosyć świeży a wszystkie dowody były wklejone na forum świata 182 do których jakimś sposobem nikt nie chciał się od was odnieść, więc jedyne co teraz robisz to się błaźnisz
Bo juz nie bylo sensu dalszej gry na 90% swiata.
Ludzie z Aos mnie atakowali nawet podczas Pona i probowali diody wbijac (pewnie wiedzieli, ze zbliza sie wypowiedzenie)
Nie robilem z tym nic, bo wiedzialem ze stefany tak graja xD
Narracja dalej ta sama, ekipy ktore przystaly na to porozumienie wyszly na totalnych obsrancow.
Zreszta teraz takie sa swiaty, ze zazwyczaj wygrywa koalicja, ktora ma znaczaca przewage.

Jakie dowody? To bylo na takiej zasadzie, ze kret karuzela zaczal was atakowac i wtedy wy zaczeliscie to inni tez was bili.
 
Status
Zamknięty.
Do góry