Światy 189 i 190 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Machales

Chłop
Wynik reakcji
24
Widzę jak zawsze od kilku światów te same twarze wyzywają się na FO, a ogólnie to wszyscy jesteście bobasy i odpadacie na początku jak Wam jakaś kosa nie wyjdzie xd
 

DeletedUser209423

Guest
Tak sie składa ze nie mam żadnych długów.
Jestem z Mazur wiec nie byłoby problemu przyjechać i Ci zajebac gdyby nie fakt ze nie mieszkam w Polsce :)

Masz biznesmenie.
Narazie zrobiłeś z gęby dupę o 'marne' grosze jak to sam napisałeś i jak to sam Ty proponwoałeś. Pożałował schronisku pieniędzy, które sam zaproponował i jeszcze kłamał, że wpłacił ale zapomniała chłopina, że tam licznik był heh
Prawda @Czarny koń zawodów ?

--

Akurat jesteś za granicą, no patrz. Co za przypadek. A je chętnie bym Ci jeszcze policzek nadstawił, żeby potem do końca puścić Cię z torbami. Choć wielkie te torby nie są heh
 

Ania Emil Czarek Rafał

Miły Pan z FO CZARUŚ
Wynik reakcji
1.147
Beka z choriekai tych chłopów co mu kasę dali. Chłop długów narobił i teraz oddać nie chce hahahaha a te debile jeszcze lepsze nawet mi was nie żal
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.226
Masz biznesmenie.
Narazie zrobiłeś z gęby dupę o 'marne' grosze jak to sam napisałeś i jak to sam Ty proponwoałeś. Pożałował schronisku pieniędzy, które sam zaproponował i jeszcze kłamał, że wpłacił ale zapomniała chłopina, że tam licznik był heh
Prawda @Czarny koń zawodów ?

--

Akurat jesteś za granicą, no patrz. Co za przypadek. A je chętnie bym Ci jeszcze policzek nadstawił, żeby potem do końca puścić Cię z torbami. Choć wielkie te torby nie są heh
Nie wiem czy byłbyś w stanie wstać jakbym Ci wyjebal.

Tak jak wspomniałem nie jestem nikomu krewny żadnych pieniędzy wiec sklej pizde.
 

DeletedUser209423

Guest
Status
Zamknięty.
Do góry