Światy 181 i 182 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
A czemu Cię to interesuje? Znowu bęcki chcecie zebrać? Już mnie to trochę nudzi, ile można was ogrywać
Ogrywasz to ty nas w swojej głowie, jeszcze nigdy ci się nie udało nam zabrać nawet wioski, wiec co ty w ogóle pierdolisz odkleju ^^
Przecież umówiliśmy się na pojedynek na jesiennym świecie, co - już się obsrałeś i udajesz, że nie pamiętasz xd?
 

DeletedUser208992

Guest
Po pierwsze, to umówiliśmy się, że będę rywalizował z Jutrem.
I co? Gdzie Jutro? Ta podróba bez Rajmunda ma być Jutrem?
Sam Profesor Mondzioł czy jak on tam, pisał, że projekt Jutra nie startuje na 182
Tchórze


Po drugie miałem przyjść was pokonać po raz kolejny, bo nikomu innemu się to nie udawało.
Ale jak pokazała Tajemnica, przejechanie się po was, to dziecinada. Zatem nie ma potrzeby bym musiał znowu się wysilać.

Po trzecie czuwaj. Może jestem bliżej, niż myślisz?
 

Kobyłka.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.278
Magusy klękusy już 2 człon kompletują, hipokryci obsrani produkowali się tutaj przez kilka stron na temat innych plemion co wbijają na 2 człony a robią dokładnie to samo xd
 

DeletedUser208992

Guest
Magusy klękusy już 2 człon kompletują, hipokryci obsrani produkowali się tutaj przez kilka stron na temat innych plemion co wbijają na 2 człony a robią dokładnie to samo xd

Ale nie przyjmują największych łachudr tej gry.
Magi top!

Przypomnijmy
Podróba Jutra, jest w takiej desperacji, że przyjęła np Zakalisa.
Osobę, która słała defa przeciwko Jutrasom, by jednocześnie w tym samym czasie na FO robić z nich debili i ich bronić.

Przy okazji, dwóch rdzennych graczy Jutra, tak mu podpadło, że znieważał ich, ich matki i co tylko można.

Nagroda - zapka do Jutra
 

DeletedUser208992

Guest
Nie ma większego bezeceństwa, niż to, że ktoś z podróby Jutra wypowiada się o rekrutacji innych plemion.
 

DeletedUser208992

Guest
Ej halo zapytajmy osła, co udaje kobyłę.

@Kobyłka. jak się gra z zakalisem? Może przypomnimy co o Tobie pisał dawno dawno, czyli jakieś 2 tyg temu?
Bo Tobą gardził chyba najbardziej.
Dobrze będzie się słało deffa kumplowi?
 

Kobyłka.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.278
Ej halo zapytajmy osła, co udaje kobyłę.

@Kobyłka. jak się gra z zakalisem? Może przypomnimy co o Tobie pisał dawno dawno, czyli jakieś 2 tyg temu?
Bo Tobą gardził chyba najbardziej.
Dobrze będzie się słało deffa kumplowi?
Jestem w innym członie więc nie będę mu wysyłał defa bo jest weryfikacja Wacek
 

Kobyłka.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.278
HA HA HA HA HA HA

Znowu to zrobił!
Znowu napisał debilizm he he he

No tak, jak jesteście w innych członach, to nie mam zastrzeżeń. Nie gracie w jednym plemieniu
Odniosłem się do wysyłania defa zakuty łbie XD bo to mi zarzuciłeś wyrzutku społeczny
 
Status
Zamknięty.
Do góry