Światy 181 i 182 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.754
Dajcie następny świat 90dni i 90% dominacji bo światy i tak zazwyczaj kończą się już po 3 miesiącach
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
@BulwaZaglady jakie wymagania do tej twojej randomowej ekipy? Jutro jest poza moim zasiegiem
Przekonanie @kmic , żeby ustawienia były lepsze.

Ktoś się pytał mnie w dyskusji odnośnie parametrów, jak to zrobić żeby ograniczyć masówki.
To w sumie dzisiaj wpadł mi taki magiczny pomysł do głowy - to blokowanie składu nie byłoby takie złe, gdyby po tych 60 dniach byłaby możliwość wysłania np 30 zaproszeń dla graczy (nie więcej). Ktoś skończy grę, to wskakuje nowa osoba, rekrutacja z innego plemienia też jest wtedy możliwa.
Wykorzystujesz 30 zaproszeń - nie masz już ruchów, więc trzeba robić to z głową.
Kwestia napisania skryptu przez dział IT.
Myślę, że z takiego rozwiązania byłoby większość graczy zadowolona.

Pomyśl o tym kmic. Bo powiem Ci tak, jako osoba która już siedzi w tej grze od 6 świata. Tracicie tylko i wyłącznie ludzi i klientów. Jako dowódca prowadzę plemię od 7 lat, więc co nieco pojęcie na ten temat mam ...
Widzę to po rekrutacji na tym świecie - połowa ekip się wycofała ze startu ze względu na ustawienia. Dobrych ekip praktycznie nie ma, a mógł to być jeden z lepiej obsadzonych światów ...
 

DeletedUser208992

Guest
Przekonanie @kmic , żeby ustawienia były lepsze.

Ktoś się pytał mnie w dyskusji odnośnie parametrów, jak to zrobić żeby ograniczyć masówki.
To w sumie dzisiaj wpadł mi taki magiczny pomysł do głowy - to blokowanie składu nie byłoby takie złe, gdyby po tych 60 dniach byłaby możliwość wysłania np 30 zaproszeń dla graczy (nie więcej). Ktoś skończy grę, to wskakuje nowa osoba, rekrutacja z innego plemienia też jest wtedy możliwa.
Wykorzystujesz 30 zaproszeń - nie masz już ruchów, więc trzeba robić to z głową.
Kwestia napisania skryptu przez dział IT.
Myślę, że z takiego rozwiązania byłoby większość graczy zadowolona.

Pomyśl o tym kmic. Bo powiem Ci tak, jako osoba która już siedzi w tej grze od 6 świata. Tracicie tylko i wyłącznie ludzi i klientów. Jako dowódca prowadzę plemię od 7 lat, więc co nieco pojęcie na ten temat mam ...
Widzę to po rekrutacji na tym świecie - połowa ekip się wycofała ze startu ze względu na ustawienia. Dobrych ekip praktycznie nie ma, a mógł to być jeden z lepiej obsadzonych światów ...

Teraz już za późno na takie pomysły, ale godny na pewno uwagi.

Co do ekip, nie zgodzę się, przecież jest tu niezwykła obsada masówki zwanej Jutrem
 
Status
Zamknięty.
Do góry