Światy 173 i 174 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

MówMiTadzio

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
994
Mnie to ciekawi jak linia frontu będzie wyglądać bez barb i z tym przenoszeniem wiosek, przecież to tyle pustek na mapie będzie, 3 wioski w promieniu 5h szlachta xd
 

awek.

Łucznik
Wynik reakcji
476
Temat zmiany tego parametru po zamknięciu rejestracji na świecie jest otwarty. Ale na pewno nie po 30 dniach.

Pomysł fajny, oby tylko administracja serwera działała sprawnie już od samego początku aby nie powstawały plemiona o kształcie jajka jak zdarzało się na poprzednich światach, bo faktycznie możliwość przeniesienia wioski może temu sprzyjać.
 

Ania Emil Czarek Rafał

Miły Pan z FO CZARUŚ
Wynik reakcji
1.147
Mnie to ciekawi jak linia frontu będzie wyglądać bez barb i z tym przenoszeniem wiosek, przecież to tyle pustek na mapie będzie
Świat będzie na początku wyglądał jak bransoletka w koło gęsto na środku nic.
Potem wyjdą takie "jaja" w plemionach które mają darmy jak u Jazdy na 152 a potem już hardkor na koniec jak na 162 u kuzynów magów cały kontynent zagęszczony
 

PaSkUdNy

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
398
@kmic nie brnij w to i po prostu przyznaj, że nie do końca to przemysleliscie. Każdemu się zdarza na pewno chciałeś dobrze.

Udowodnij, że jednak nas nie zlewasz i liczy się dla was zdanie społeczności.

Mówię to conajmniej w imieniu 3 duzych ekip, które miały zamiar startowac. Myślę, że pozostałe podepna się do tego apelu.

Pozdrawiam
 

lewy X

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
973
Temat zmiany tego parametru po zamknięciu rejestracji na świecie jest otwarty. Ale na pewno nie po 30 dniach.

Dlatego napisalem na przyklad, chodzi mi bardziej o jak najszybsze zamknięcie rekrutacji na swiat, bo to sa z każdym kolejnym dniem, nowe darmy z przedmiotem do przenosin...
Aleeee jest jeszcze opcja, ze przedmiot do przenosin, jest dostępny tylko w pierwszych np 5-7 dniach od startu swiata, później zostaje zdezaktywowany

Ekipy sie ustawia, a każda kolejna rekrutacja na swiat... no nie jesteśmy glupi i wiemy na czym bedzie polegało masowe naplywanie ludzi na swiat

Jesli ktos wie co daje przedmiot do przenosin, oczywiście ze bedzie chcial go mieć
Jesli ktos nie wie, to po co mu w equ
Jak ktos sobie "przypomni" o swiecie po 30 dniach.... I tak 500x to juz calkiem przedmiot useless
 

awek.

Łucznik
Wynik reakcji
476
@kmic nie brnij w to i po prostu przyznaj, że nie do końca to przemysleliscie. Każdemu się zdarza na pewno chciałeś dobrze.

Udowodnij, że jednak nas nie zlewasz i liczy się dla was zdanie społeczności.

Mówię to conajmniej w imieniu 3 duzych ekip, które miały zamiar startowac. Myślę, że pozostałe podepna się do tego apelu.

Pozdrawiam
Nie narzekaj, jeśli będzie opcja zacznij od nowa wyłączona to nie będzie tragedii, mogliby do tego nie dodawać przedmiotu do przenosin i byłoby całkiem super
 

.MartinS

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.258
@kmic nie brnij w to i po prostu przyznaj, że nie do końca to przemysleliscie. Każdemu się zdarza na pewno chciałeś dobrze.

Udowodnij, że jednak nas nie zlewasz i liczy się dla was zdanie społeczności.

Mówię to conajmniej w imieniu 3 duzych ekip, które miały zamiar startowac. Myślę, że pozostałe podepna się do tego apelu.

Pozdrawiam

Kmic się już Prima Aprilis nie może doczekać po prostu <tanczy>
 

adrianh3

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
177
Po prostu własciciele by wogóle nie chcieli światów bez pp bo za mało kasy dają
wolą dawać coraz szybsze i nowe światy z pp nowe żeby kase robić
gra nie jest dla polskich graczy tylko ,żeby jak najwiecej kasy natrzepać kapitalizm

nowi gracze mają małe szanse przetrwania bo światy są coraz mniejsze i szybsze światy powodują iż szare szybko znikają i nowicjusze zanim coś przejmią nieraz już nie mają szaraka a i sąsiadów dużych
przykład system opieki jak masz ucznia co gra nie nostop tylko po pracy czy po szkole
to przez to sporo odstaje i zniecheca sie do gry

więc coraz mniejszy napływ nowych graczy co zostają w tej grze
mniejsze szybkosci = więcej graczy
 
Status
Zamknięty.
Do góry