Światy 173 i 174 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

AMOK X LUNDSTRAM

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
905
świat 174, leci na mnie akcja i cyk kasuje sie i wróg nie dostanie wioski np 4k punktów :d albo inaczej leci rozbiórka siłowa cyk gracz sie kasuje i nie ma możliwości przejmowania wsi xD
Zastanawiam sie nad jednym wy chcecie zachęcić więcej ludzi do gry? bo aktualnie patrząc na to co robicie to raczej zniechęcić.
 

Ania Emil Czarek Rafał

Miły Pan z FO CZARUŚ
Wynik reakcji
1.147
Wyobraźcie sobie pewną rzecz.

Etap pierwszych wsi. Latacie sobie na jednego grubego. Ba. Nawet pierwsza akacja na serwerze. Wstajecie se rano klasycznie by dograć te offiki 1k topa i grubasa razem z 3 innymi kolegami.
Goście widzą że nie obronią. Cyk zacznij od nowa. Wioska staje się Barba i mówi siema. Tutaj nie ma przejmowania barb. Spróbuj se gdzie indziej. A najlepiej to se darme zrób bo inaczej wsi nie przejmiesz xdddd ja cię chyca ale żenada.
Typowy świat pod plemiona które walą masówki, robią multum darm które przejmą a reszta która będzie grała normalnie nie zrobi niczego. Dosłownie niczego bo wystarczy że przeciwnik kliknie magiczny przycisk zacznij od nowa.

@kmic

Czekamy pół roku na jakiś fajny świat be farmy by pokazać skilla, a dostajemy taki kał?? Szanujmy się choć troszkę. Wydajemy pieniądze na waszą grę a wy nas tak w bambuko robicie XD
 

awek.

Łucznik
Wynik reakcji
476
''Niemożność wysyłania szlachty do wiosek barbarzyńskich ''

xD?

Trzeba na etapie 1 wioski przejmować kolesia na 4, a nawet 5 grubych bo jak się skasuje to nawet dobić nie będzie można, a przez barbę 3-4k na początkowym etapie będzie boleć serduszko
 

PaSkUdNy

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
397
Ja chyba podziękuję. Nie dość, ze sztuczne zageszczanie to jeszcze jakas chora reguła braku możliwości przejmowania barb.

Co jak kogos wyczyszcze bede nawracal grubaskiem ktos mi kliknie zacznij od nowa i nie będę mogl przejąć? Idiotyzm mam nadzieje, ze to jakis blad
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.988
Dlaczego od kilku światów bez PP musicie wymyślić jakąś pierdołę typu brak możliwości przejmowania barb xD
To już powoli zaczyna podchodzić pod znęcanie się nad graczami tych klasycznych światów. Co wam zrobiliśmy?

Na pytanie "co wam zrobiliśmy?" można by długo odpowiadać :)
I właściwie byłaby to odpowiedź na pierwsze pytanie: takie a nie inne wybiegi to tylko i wyłącznie efekt rosnącej skali oszustw na tych światach.

świat 174, leci na mnie akcja i cyk kasuje sie i wróg nie dostanie wioski np 4k punktów :d albo inaczej leci rozbiórka siłowa cyk gracz sie kasuje i nie ma możliwości przejmowania wsi xD

Kasacja konta trwa 5-6 dni, więc tak od ręki się nie "skasujesz". Zresztą jeśli atak został wysłany to już dotrze, nawet gdyby wioska w międzyczasie zmieniła się w barbarkę.
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Na pytanie "co wam zrobiliśmy?" można by długo odpowiadać :)
I właściwie byłaby to odpowiedź na pierwsze pytanie: takie a nie inne wybiegi to tylko i wyłącznie efekt rosnącej skali oszustw na tych światach.



Kasacja konta trwa 5-6 dni, więc tak od ręki się nie "skasujesz". Zresztą jeśli atak został wysłany to już dotrze, nawet gdyby wioska w międzyczasie zmieniła się w barbarkę.
ale opcja zacznij od nowa powoduje barbarkę i jest natychmiastowa
 
Status
Zamknięty.
Do góry