Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.733
Shhhh, ona tu zagląda czasem, musimy uważać na słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.733
Świat Premium 169
(Wstępne logowanie - 5019 osób)

Świat Non-premium 170
(Wstępne logowanie - 6581 osób)

Zastanawia mnie ile osób z Non-premium wbiło już na Premium by tam niedługo zarabiać PP’ki.

30%? 50%? Więcej? Jak myślicie? Jednak wraca wiara w graczy, gdy Ci chętniej logują się na światy fair-play.
 

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.144
To nie wiara w graczy tylko podejście wydawcy do gry, było to już wałkowane x razy, anyway, powodzenia wszystkim na starcie <piwo>
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.733
Gdyby tylko niektóre ekipy porzuciły generowaną przez lata przewagę (Swoje Flagi, Bonusiki i farmione przez lata PP’ki) dla gry fair-play to nigdy nie musielibyśmy dzielić community na „dwa” - i wałkować tego po raz kolejny.

Cały ten urok klikania eko co do sekundy nocami, nie przelewania surowców by wyprzedzić sąsiada czy wymieniania drewna za glinę na rynku traci sens gdy jedni startują z pałacem za PP, a inni mają +100% ataku/obrony bo mają grubszy portfel, czy dłużej grają.

Szkoda Miksa, że nie zebrałeś lepszych z Premium i nie wskoczyliścina 170’ty - bo tutejsza obsada Non-Premium w porównaniu do 150’go jest znacznie lepsza. No i chyba zgodzisz się ze stwierdzeniem, że 150-ty był o wiele ciekawszy niż jakikolwiek inny świat Premium. Wspólnie moglibyśmy zająć nawet k24, przy dobrych ustawieniach.

Szczerze mam nadzieje, ze Support nie zniszczy tego świata głupim wymieszaniem ekip skazując je na wojny na etapie 1 wioski.

Powodzonka wszystkim, i do usłyszenia.
 

Lord Miksa

Szlachcic
Wynik reakcji
3.892
Gdyby tylko niektóre ekipy porzuciły generowaną przez lata przewagę (Swoje Flagi, Bonusiki i farmione przez lata PP’ki) dla gry fair-play to nigdy nie musielibyśmy dzielić community na „dwa” - i wałkować tego po raz kolejny.

Cały ten urok klikania eko co do sekundy nocami, nie przelewania surowców by wyprzedzić sąsiada czy wymieniania drewna za glinę na rynku traci sens gdy jedni startują z pałacem za PP, a inni mają +100% ataku/obrony bo mają grubszy portfel, czy dłużej grają.

Szkoda Miksa, że nie zebrałeś lepszych z Premium i nie wskoczyliścina 170’ty - bo tutejsza obsada Non-Premium w porównaniu do 150’go jest znacznie lepsza. No i chyba zgodzisz się ze stwierdzeniem, że 150-ty był o wiele ciekawszy niż jakikolwiek inny świat Premium. Wspólnie moglibyśmy zająć nawet k24, przy dobrych ustawieniach.

Szczerze mam nadzieje, ze Support nie zniszczy tego świata głupim wymieszaniem ekip skazując je na wojny na etapie 1 wioski.

Powodzonka wszystkim, i do usłyszenia.

Ta slyszalem jaki był ciekawy pijąc z sickiem na zjeździe. Juz wole byc tu gdzie jestem niz w tak toksycznym środowiskiem. Gdzie nikt nikomu nie może ufać.

Po drugie gdyby nie darmy i mulciaki ktore na tych światach to obowiazek kazdego szanujacego sie plemienia to pewnie nawet i k44 w calosci nie mielibyście XD.

I zanim zaczniesz pieprzyć ze to tylko dlatego ze ludzi po. Pp przychodza to sprawdz ilu graczy aktywnych jest na 159 a ile na 160.

Naprawde wielki skill to musi być klikając w odpowiedni budynek o odpowiedniej sekundzie. Majac boty to nawet przez 1tydzien grać nie trzeba.

Ja grałem na światach nonpremium i dotrwałem. Praktycznie do konca swiata grając na pol gwizdka i bylem nawet w topce agresorow. Teraz czekam na ciebie fabcio aż wejdziesz na premium. I dotrwasz chociaz do akcji na 1k karet

Bo czytajac to co piszesz nawet nie wiesz jak te światy wygladaja 100% obrony za grubszy portfel xD

Ps. Na 160 jest ABG ktore jest znane ze światów premium a przejechali sie tam jak po smrodach na wrogach
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
6.958
Gdyby tylko niektóre ekipy porzuciły generowaną przez lata przewagę (Swoje Flagi, Bonusiki i farmione przez lata PP’ki) dla gry fair-play to nigdy nie musielibyśmy dzielić community na „dwa” - i wałkować tego po raz kolejny.

Cały ten urok klikania eko co do sekundy nocami, nie przelewania surowców by wyprzedzić sąsiada czy wymieniania drewna za glinę na rynku traci sens gdy jedni startują z pałacem za PP, a inni mają +100% ataku/obrony bo mają grubszy portfel, czy dłużej grają.

Szkoda Miksa, że nie zebrałeś lepszych z Premium i nie wskoczyliścina 170’ty - bo tutejsza obsada Non-Premium w porównaniu do 150’go jest znacznie lepsza. No i chyba zgodzisz się ze stwierdzeniem, że 150-ty był o wiele ciekawszy niż jakikolwiek inny świat Premium. Wspólnie moglibyśmy zająć nawet k24, przy dobrych ustawieniach.

Szczerze mam nadzieje, ze Support nie zniszczy tego świata głupim wymieszaniem ekip skazując je na wojny na etapie 1 wioski.

Powodzonka wszystkim, i do usłyszenia.
To wcale nie jest tak że światy no premium upadają przez wasze naturalne zagęszczenia które tak nadużywaliście, hipokryzja doczepić się flag,bonusów i pp nie patrząc na te wasze zagęszczenia wraz z masa multi kont które na pewno nie budowały przewagi nad innym ekipami. PP,flagi czy bonusy przy tym to myślę ch.
Grajcie sobie dalej na światach NON-premium aka FAIR-PLAY wraz z botami do tworzenia multikont i zagęszczania jak sprawia wam to przyjemność, Niektórzy wolą siłować się na portfel niż na VPN'y czy boty do tworzenia mulciaków.
 
Ostatnia edycja:

Lord Miksa

Szlachcic
Wynik reakcji
3.892
Zapraszam do galerii pod tytułem

Światy bez pp są fairplay
141
pl141

162
pl162

152
pl152

145
pl145

137
pl137

125
pl125
 

Lord Miksa

Szlachcic
Wynik reakcji
3.892
@DefinitelyRlyTheD0orek

Widza cos zlego w zbieraniu flag ktore ktoś musiał zbierać x światów, żeby miech chociaż na 100 wsi żolte flagi ataku ale w zageszczaniu już nie.

Bo o zgrozo fabcio uswiadomie cie uważnie czytaj. Bonus nie przechodzą na kolejny świat

Przyklad bardzo nieuczciwego swiata ktory mial prawie 2x wiecej wiosek niz przedstawione wyzej uczciwe swiaty

138
pl136
 
Wynik reakcji
6.958
Na światach premium przynajmniej można nadgonić umiejętnym wydawaniem pakietów surowców chociażby bez inwestowania jakichkolwiek pieniędzy w eventy, masa graczy którzy są na końcu w topkach nie wydaje ani grosza a są tam dzięki farmie/zbieractwu czy właśnie wymienionymi wyżej pakietami. Ciekaw jestem jak ma Kowalski nadgonić na światach no premium z jedna wioską i jednym kontem przeciwko maszynka do tworzenia mulciaków i naturalnych zagęszczeń. Gdzie pierwsze 500wiosek przejmują za darmo lub czyszczą sobie offami z tych mulciaków.
A teraz atak dinozaurów za 3,2,1~
 

SicK-

Wieprz Książe Trufli
Wynik reakcji
1.274
@Lord Miksa
Sam się zaorałeś masakra... czy ja tu widzę kreujący się kształt tzw. "banana"????
Nieuczciwy świat.PNG

Ten 138 nieuczciwy.. jeszcze ta giełda - beka.

Witam wszystkich serdecznie i życzę powodzenia dobrym ryjom!!1


PS
Napisz szczerze, nie ma tu pleców które Was poniosą :rolleyes:
@pajton.88. zobacz, a tego ciągle boli dupa. Co nie spojrzę to płacze o jakiejś kosie w mISIE. To pewnie ta kosa od spóźnionego dyplomaty co uważa, że wypowiedzenie liczy się od momentu wyświetlenia przez niego wiadomości xd
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.786
Zapraszam do galerii pod tytułem

Światy bez pp są fairplay
141
pl141

162
pl162

152
pl152

145
pl145

137
pl137

125
pl125
Masz większy ból dupy o to że jest sztuczne zagęszczenie na światach bez giełdy, (nie grając na nich) niż ludzie którzy grają na tych światach?
To jest sztuka
 
Status
Zamknięty.
Do góry