Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Małpa

Szlachcic
Wynik reakcji
4.992
Zabawne jest to, że Miksa tak piętnuje nieuczciwe zagrania światów bez GP, a sam prowadząc plemię chwyta się każdej brzytwy. Ma u siebie multikonta, graczy co nielegalnie poprzejmowali konta, a bez botów nie wpuszczają w NP na front. Mógłbym nawet znaleźć wiadomości o tym jak z jego konta farmiono przy pomocy bota. Miksa to zwykły hipokryta. Oni bez wsadzenia swojego gracza do wrogiego plemienia nie są w stanie nawet największych ogórków przepchnąć. Kiedyś robiłem spis agentów NP, co w odpowiednim momencie zmieniali stronę, bez tego NP sobie nie radziło.
 

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.110
Luz, wiem o co Ci chodzi ;d Misie wykorzystały lukę o której nikt nie wiedział i w sumie z tego co wiem wyszło im to przypadkiem ;d Tak to jest jak suppek coś zmienia, czegoś nie dopilnuje albo coś źle ustawi. I nie, zdania nie zmienię, bardziej się wkurzę, jak będzie inaczej niż 90% ludzi się spodziewa, że będzie. Skoro każdy już wie co gra to znaczy, że ma równe szanse na ogarnięcie sobie startu ;d

Anyway, miła dyskusja ale tak jak pisałem, nie mam zamiaru nikogo do niczego przekonywać skoro każdy ma tam jakieś swoje argumenty, wiadomo, że wydawca żyje z kasy głównie ze światów premium więc w sumie to jestem jakoś tam wdzięczny, że ktoś ją wydaje ;d
 

TypowyMirekHandlarz

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.599
Świat Premium 169
(Wstępne logowanie - 5019 osób)

Świat Non-premium 170
(Wstępne logowanie - 6581 osób)

Zastanawia mnie ile osób z Non-premium wbiło już na Premium by tam niedługo zarabiać PP’ki.

30%? 50%? Więcej? Jak myślicie? Jednak wraca wiara w graczy, gdy Ci chętniej logują się na światy fair-play.
@kmic prosimy o komentarz w tej sprawie
 

Zimny Boguś

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
857
Luz, wiem o co Ci chodzi ;d Misie wykorzystały lukę o której nikt nie wiedział i w sumie z tego co wiem wyszło im to przypadkiem ;d Tak to jest jak suppek coś zmienia, czegoś nie dopilnuje albo coś źle ustawi. I nie, zdania nie zmienię, bardziej się wkurzę, jak będzie inaczej niż 90% ludzi się spodziewa, że będzie. Skoro każdy już wie co gra to znaczy, że ma równe szanse na ogarnięcie sobie startu ;d

Anyway, miła dyskusja ale tak jak pisałem, nie mam zamiaru nikogo do niczego przekonywać skoro każdy ma tam jakieś swoje argumenty, wiadomo, że wydawca żyje z kasy głównie ze światów premium więc w sumie to jestem jakoś tam wdzięczny, że ktoś ją wydaje ;d

My ryzykowaliśmy na 150s nikt nie wiedział, ze zaproszenia na 100% zadziałają.
 

Lord Miksa

Szlachcic
Wynik reakcji
3.722
Zabawne jest to, że Miksa tak piętnuje nieuczciwe zagrania światów bez GP, a sam prowadząc plemię chwyta się każdej brzytwy. Ma u siebie multikonta, graczy co nielegalnie poprzejmowali konta, a bez botów nie wpuszczają w NP na front. Mógłbym nawet znaleźć wiadomości o tym jak z jego konta farmiono przy pomocy bota. Miksa to zwykły hipokryta. Oni bez wsadzenia swojego gracza do wrogiego plemienia nie są w stanie nawet największych ogórków przepchnąć. Kiedyś robiłem spis agentów NP, co w odpowiednim momencie zmieniali stronę, bez tego NP sobie nie radziło.

XD najlepsze ze z nonpremium ci uwierzą xD a reszta wysmieje
 

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.311
Bonusy z Evenciku za PP „na zapas”: +15% Pikinier, +15% Miecznik
Czarna Flaga do obrony: +10%
Mur z 0 na 20: +107%

Dodawać do tego Techy, Kościół, które można zrobić raz dwa? Czy +147% przewagi bogatszego obrońcy nad tym biedniejszym jest wystarczające? Przecież odejmując wymaxowane techy i kościół w wiosce do której cały front wysłał mobil to robi kolosalne różnice…

Oj Miska, Miska zapodałeś narrację jakbym bronił darm/multi, a jest wręcz przeciwnie i uważam, że gra bez nich byłaby lepsza. No, ale jeżeli mam wybierać między tym, a modleniem się by sąsiad nie okazał się NitroZyniakiem, który startuje z pałacem. To zdecydowanie wolę przytryhardować by mieć szanse, niż rozwijać komuś eko w drugiej wiosce przez tydzień.

Tyle ode mnie, lecę spać.
 

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
3.942
Bonusy z Evenciku za PP „na zapas”: +15% Pikinier, +15% Miecznik
Czarna Flaga do obrony: +10%
Mur z 0 na 20: +107%

Dodawać do tego Techy, Kościół, które można zrobić raz dwa? Czy +147% przewagi bogatszego obrońcy nad tym biedniejszym jest wystarczające? Przecież odejmując wymaxowane techy i kościół w wiosce do której cały front wysłał mobil to robi kolosalne różnice…

Oj Miska, Miska zapodałeś narrację jakbym bronił darm/multi, a jest wręcz przeciwnie i uważam, że gra bez nich byłaby lepsza. No, ale jeżeli mam wybierać między tym, a modleniem się by sąsiad nie okazał się NitroZyniakiem, który startuje z pałacem. To zdecydowanie wolę przytryhardować by mieć szanse, niż rozwijać komuś eko w drugiej wiosce przez tydzień.

Tyle ode mnie, lecę spać.
O kurcze, jakby tylko był jakiś przedmiot pozwalający zmienić okolice przez pierwsze 24h ...
 

Lord Miksa

Szlachcic
Wynik reakcji
3.722
Bonusy z Evenciku za PP „na zapas”: +15% Pikinier, +15% Miecznik
Czarna Flaga do obrony: +10%
Mur z 0 na 20: +107%

Dodawać do tego Techy, Kościół, które można zrobić raz dwa? Czy +147% przewagi bogatszego obrońcy nad tym biedniejszym jest wystarczające? Przecież odejmując wymaxowane techy i kościół w wiosce do której cały front wysłał mobil to robi kolosalne różnice…

Oj Miska, Miska zapodałeś narrację jakbym bronił darm/multi, a jest wręcz przeciwnie i uważam, że gra bez nich byłaby lepsza. No, ale jeżeli mam wybierać między tym, a modleniem się by sąsiad nie okazał się NitroZyniakiem, który startuje z pałacem. To zdecydowanie wolę przytryhardować by mieć szanse, niż rozwijać komuś eko w drugiej wiosce przez tydzień.

Tyle ode mnie, lecę spać.

I drugi raz widać twoja jakze wielce duza znajomosc światów za pp

Technologi nie mozna skracać. Dodatkowo to ze ty masz 15/15 za pp z eventu to nie znaczy, ze ktos kto nie wydaje nie ma 15/15 do ataku. Daje to hmmm wiecej mechanik, ze ktos moze chomikowac caly swiat bonusy zeby przy akcji na 5k offow mogl sie odpalic na zloto
 

Małpa

Szlachcic
Wynik reakcji
4.992
Nie słuchajcie Miksy, na światach z PP można sobie nawet wioski kupić, wystarczy trafić na takiego @Bobek4ju.
Za niewielką opłatę zrobi Ci wyspę w środku przeciwnika.

Światy bez PP są zdecydowanie mocniejsze, ale Miksa się nieraz od nich odbił i teraz nieudolnie usiłuje je deprecjonować.
 

ikelos

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.200
Ale o co mu chodziło z tym kościołem to ciężko zrozumieć.

Przecież nie daje żadnego bonusu do obrony. A przy światach gdzie już kościół jest to każdy ogarnięty tak rozłoży wiarę aby na froncie zawsze była

Wiara wyrównuje do 100% siły jednostek a nie dodaje dodatkowe profity. Chyba że ktoś broni bez wiary ale w takich przypadkach nie mam pytań
 

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
3.942
Nie słuchajcie Miksy, na światach z PP można sobie nawet wioski kupić, wystarczy trafić na takiego @Bobek4ju.
Za niewielką opłatę zrobi Ci wyspę w środku przeciwnika.

Światy bez PP są zdecydowanie mocniejsze, ale Miksa się nieraz od nich odbił i teraz nieudolnie usiłuje je deprecjonować.
Światy bez pp są tak mocne, że od miesiąca czekamy aż dominacja będzie mogła wskoczyć. I jeszcze dwa miechy czekania..
 

Małpa

Szlachcic
Wynik reakcji
4.992
Ale o co mu chodziło z tym kościołem to ciężko zrozumieć.

Przecież nie daje żadnego bonusu do obrony. A przy światach gdzie już kościół jest to każdy ogarnięty tak rozłoży wiarę aby na froncie zawsze była

Wiara wyrównuje do 100% siły jednostek a nie dodaje dodatkowe profity. Chyba że ktoś broni bez wiary ale w takich przypadkach nie mam pytań
Jak ktoś ma 100k pp na koncie to pojawia mu się opcja odpłatnego pobłogosławienia swoich wiosek i wtedy na miesiąc ma 100% wiary w każdej wiosce niezależnie od kościoła.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Świat Premium 169
(Wstępne logowanie - 5019 osób)

Świat Non-premium 170
(Wstępne logowanie - 6581 osób)

Zastanawia mnie ile osób z Non-premium wbiło już na Premium by tam niedługo zarabiać PP’ki.

30%? 50%? Więcej? Jak myślicie? Jednak wraca wiara w graczy, gdy Ci chętniej logują się na światy fair-play.

Przepraszam, że trochę stonuję Twoją wracającą wiarę, ale jest tutaj jedna rzecz, która robi różnicę: liczba multikont na obu światach.
Na 169 jest tego garstka, bo po prostu obecnie nie mają one żadnego sensu.
Na 170 wiele osób taki sens dostrzegło... a my widzimy ich i tylko czekamy na start świata...
 
Status
Zamknięty.
Do góry