Światy 133 i 134 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

KayaNaPaczaju

Szlachcic
Wynik reakcji
3.330
Nikomu nic nie zrujnuje, wystarczy, że dołączą do gry w fazie wstępnego logowania i na tym etapie dołączą do jednego plemienia. I będą dokładnie w takiej samej sytuacji jak wszystkie inne ekipy.



Czyli dokładnie to, o co chodziło. Dziękuję, cieszę się. Chcemy wrócić do pierwotnej idei gry, czyli walki PLEMION, a nie rywalizacji o to, które plemię stworzy więcej członów, , pseudo-członów, darmówek, fake kont itd...



W identyczny sposób jak na większości światów (bo wciąż na WIĘKSZOŚCI nie było możliwości przenoszenia się do kogoś): jak ktoś zacznie później, to trafia w losową lokalizację na obrzeżach.



Zepsuliście w ten sposób tak dlugo wyczekiwany przez kilka ekip świat 133. Mozna bylo to wprowadzać oczywiscie co któryś tam świat, ale doskonale wiadomo było każdemu ze wiele znanych ekip się organizuje właśnie na s133. Liczylismy w większosci pewnie na to, by nikt przypadkiem " nie namieszał " przed tym światem - niestety widać nie da się :D Wszystkie ekipy które się zapowiedziały pewnie wystartują, ale swoimi poczynaniami ostatnich lat NISZCZYCIE tą grę wprowadzając liczne ułatwienia i eventy.
 

ereonzis

Pikinier
Wynik reakcji
75
Ponawiam pytanie odnośnie sformułowania "wkrótce po starcie". Oznacza to, że w ogóle nie będzie opcji zapraszania, czy zostanie wyłączona np. 24h po starcie świata? Dziękuję, że kmic odpowiedział na pierwszą część mojego pytania, ale druga pozostała bez odzewu, co mnie martwi. Właśnie te 3 słowa najbardziej mnie zaintrygowały w ustawieniach świata
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.004
Zepsuliście w ten sposób tak dlugo wyczekiwany przez kilka ekip świat 133. Mozna bylo to wprowadzać oczywiscie co któryś tam świat, ale doskonale wiadomo było każdemu ze wiele znanych ekip się organizuje właśnie na s133.

Z ciekawości: w jaki sposób zepsuliśmy? Uniemożliwiając otaczanie się setkami pseudo kont? Tworząc warunki jednakowe dla wszystkich? Faktycznie przykre...
 

DeletedUser189785

Guest
kmic generalnie chodzi o to, że niektóre ekipy grały już na wielu światach z różnymi osobami w składzie i 50 miejsc to może być za mało bez możliwości zapraszania.
 

Deejjay Monster

Zwiadowca
Wynik reakcji
159
Kmic jak zwykle to ostatnio czesto bywa dajecie kolejny pipppppp świat...nawet 2 miesiące nie minęły od 131...aż tak chcecie graczy trzymać?? Dobrze ale nie z takimi ustawieniami
 

DeletedUser189785

Guest
No nie powiem rozczarowały mnie te ustawienia i to nie chodzi o te darmy, bo na to i tak jest sposób. Głównie chodzi o to, że nie można stworzyć więcej niż 1 członu na starcie. Wiele ekip grało już na wielu światach i ma już dużą bazę graczy i te 50 miejsc to na pewno nie starczy
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
No nie powiem rozczarowały mnie te ustawienia i to nie chodzi o te darmy, bo na to i tak jest sposób. Głównie chodzi o to, że nie można stworzyć więcej niż 1 członu na starcie. Wiele ekip grało już na wielu światach i ma już dużą bazę graczy i te 50 miejsc to na pewno nie starczy
Stworzyć można - tylko deffowanie musi być stosowane wewnątrz jednego plemienia. :)
Aż z przyjemnością sobie poobserwuje ten świat.
 

DeletedUser84926

Guest
Z ciekawości: w jaki sposób zepsuliśmy? Uniemożliwiając otaczanie się setkami pseudo kont? Tworząc warunki jednakowe dla wszystkich? Faktycznie przykre...

Świat 131, który był pierwszym takim światem, był zarazem najmniej zaludnionym serwerem od początku plemion. Podczas, gdy obecne światy mają średnio 50k wiosek, 131 ma ich zaledwie 15k. Nie wydaje mi się, żeby ta różnica wynikała z braku darm.
Ludziom nie chce się grać na takich ustawieniach. Nowych graczy de facto nie ma, a plemiona składają się ze stałych ekip. Zamiast wracać do systemu sprzed 7-8 lat, trzeba ewoluować wraz z grą, żeby zatrzymywać obecnych graczy, skoro nowi nie dołączają.

Ale oczywiście Wy, jako polski Support, nie macie w tej kwestii nic do gadania. Ustawienia światów od zawsze wyznaczają Niemcy, ale miej chociaż jaja przyznać, że ta gra nie idzie we właściwym kierunku, zamiast nieustannie wyrażać aprobatę wobec tych beznadziejnych zmian.
 

DeletedUser153359

Guest
Nie ma to jak zbierać się prawie rok na świat po czym zobaczyć coś takiego... Chyba INNO chce nam pokazać że mają gdzieś starych graczy i że pora kończyć, aby oni mogli zamknąć projekt plemion który i tak już nie zdobywał nowych graczy. :(
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
mi sie to śni ?^^
no cóż moze cos jeszcze wykombinujemy i ogarniemy fajnie polozenie ale łatwo nie będzie...
tak jak przedmowcy mowią dawajcie takie ustawienia ale nie na swiat na jesien gdzie zawsze jest najwyzszy poziom i startuje wiele ekip
Możecie poczekać na styczeń :p
 

Deejjay Monster

Zwiadowca
Wynik reakcji
159
Nie ma to jak zbierać się prawie rok na świat po czym zobaczyć coś takiego... Chyba INNO chce nam pokazać że mają gdzieś starych graczy i że pora kończyć, aby oni mogli zamknąć projekt plemion który i tak już nie zdobywał nowych graczy. :(
hahahha,oni mają gdzieś plemsy
Aktualnie polski youtube reklamuje syfiastego traviana...ciekawe ile z tego mają
 

learnTwoPlay

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
716
mi sie to śni ?^^
no cóż moze cos jeszcze wykombinujemy i ogarniemy fajnie polozenie ale łatwo nie będzie...
tak jak przedmowcy mowią dawajcie takie ustawienia ale nie na swiat na jesien gdzie zawsze jest najwyzszy poziom i startuje wiele ekip


Tu się z czasem dodania tego zgodzę.
 

learnTwoPlay

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
716
Co 3 Msc 2 światy, czyli następne bez farmy za 6 Msc co daje nam luty. A moderator się kłócił ze mną że nie ma systemu dodawania światów, a Kmic pisze o harmonogramie.. ^^

LearnTwoPlay do supportu ^^
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry