Światy 133 i 134 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Szari.

Rycerz
Wynik reakcji
4.185
mam nadzieje ze zapewniliscie osobie ktora bedzie modowala fo 133 opieke psychologa
 
Wynik reakcji
698
Niby incognito a jednak było to wiadome. Ja tam później dostałem konto w BERETAch bo FZ mnie poprosił, żebym coś na froncie podziałał bo było źle (zgodziłem się na front z "Ojkami" bo nie chciałem walczyć z wami grając dopiero co na 59 z wami w sojuszu). "Ojki" tam to także gracze PN/Cyferek - ekipa z ZerOwcą (już nie pamiętam dokładnie nazwy ale grałem z nimi gdzieś w tym czasie i oddałem konto do rozbiórki żeby nie grać na jednym świecie z nimi a na drugim walczyć bezpośrednio). Może etap gry już troszkę późniejszy i "Ojkom" się nie chciało ale na 67 dużo słabiej wyglądało to. Sam na tym koncie co dostałem to sporo im przez ten czas co tam grałem przejąłem i jakby troszkę plemię martwe. No przynajmniej w rejonach H.D.S. Widziałem, że na północy bardziej aktywnie atakowali BERETY ale i tak jakoś dziwne wrażenie miałem, że to już powoli zanik ery Ojków. Co innego ~B.C~ bo tam pokazaliście klasę i szkoda, że nie pociągnęliście tego projektu dalej bo może byłoby więcej mocnych ekip w dzisiejszych czasach. P! i tak pewnie byliby nadal silni :)

Co do Ojej.. tutaj to jest przede wszystkim *In Sorte Diaboli* jako założyciel (to już dużo). A jest jeszcze trochę znajomych nicków z 59 (nawet nie koniecznie od początku związanych z Oj. ale mających wspólną przeszłość tam, a pewnie jeszcze co najmniej kilka osób pozmieniało nicki. Nawet kilka osób grających dawniej w =NY= lub obecnie w P! nie trudno nie zauważyć. Także jest potencjał :)


To fajnke ze w rejonie hds cisnales Oj.
Niestety ja tam byłem pierwsza osoba nad hds i nigdy wioski nie straciłem na rzecz beretow, ewentualnie jakieś pojedyncze. Uwielbiam te bajki po latach.


Dodatkowo zaznaczę że Oj... Tutaj nie ma i pewnie nigdy już nie będzie.
 

Ochrona Wioski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.349
To fajnke ze w rejonie hds cisnales Oj.
Niestety ja tam byłem pierwsza osoba nad hds i nigdy wioski nie straciłem na rzecz beretow, ewentualnie jakieś pojedyncze. Uwielbiam te bajki po latach.


Dodatkowo zaznaczę że Oj... Tutaj nie ma i pewnie nigdy już nie będzie.

Nie wiem pod jakim nickiem grałeś. Ja grałem tam najpierw jako skalads92 i na tym koncie przejąłem w ciągu kilku miesięcy sporo wiosek zarówno H.D.S jak i troszkę Ojków. Później na skalads'a siadł "Kebabowy Człowiek" z 50 ale coś mu odwaliło i konto wyszarzało a ja jeszcze trochę grałem na koncie wadimir. Ono było mocno rozwalone jak siadłem i zanim w miarę je ogarnąłem to BERETY zaczęły się bardzo sypać, gracze kończyć lub przechodzić do ~B.C~, więc już nie angażowałem się tak i oddałem konto w lepszym stanie niż dostałem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry