Światy 103 i 104 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
Odnośnie samouczka to na 99% będzie nowy :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser193173

Guest
Ja mam pytanie. Czy zapraszając graczy do plemienia przed startem świata do plemienia po starcie świata wszyscy współplemieńcy bd obok siebie?
 

West

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
647
Jaka tutaj cisza... oprócz Vitam i ppp startuje jeszcze jakaś ekipa?
 

DeletedUser188733

Guest
Witam.
Wiadomo może coś o jakichś ekipach które zamierzają startować z opóźnieniem?
Jak widzę na razie nie ma lepszych ekip bynajmniej na świecie 103.
 

DeletedUser188733

Guest
Bunt jeszcze będzie chyba :)

Widziałem co pokazali na świecie ś101 gdzie grałem.
Wierz mi, że po tym co tam miało miejsce nie ma szans żeby daleko zaszli. Jak dobrze wylądują i dobrze ich wyrzuci to jest szansa na to iż jakiś czas utrzymają się. Natomiast o jakąkolwiek walkę o czołówkę światową szans nie mają (byłbym niesamowicie zaskoczony gdyby to miało miejsce).
 

DeletedUser178840

Guest
Pamiętaj kto załatwia obstawy na 100 :p Szkoda by było gdybyś nagle został bez deffa na froncie z A.P.K xD
 

West

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
647
No i z kim tu startować, ppp daje mi przynajmniej radnego,a w Vitam znów z Tobą musiałbym się użerać xD

Widzę ze chcesz dostał po tyłku na kolejnym świecie :) nasze drogie Panie i tak Cię nie chcą :p A jest ich z 30 tylko xd
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Widzę ze chcesz dostał po tyłku na kolejnym świecie :) nasze drogie Panie i tak Cię nie chcą :p A jest ich z 30 tylko xd

to jedyny plus by iść do Vitam,tyle pań jest,będzie miał mi kto klepać deffa :D ,nie sposób odmówić no,Hrabia zrozum,tyle kobiet :D
To Vitam w sumie nauczyło mnie grać,przez nich jestem teraz taki pewny swojego skilla :D ,chyba właśnie pożyskaliście dobrego gracza ;)
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
Chwila chwila... To które plemię ma mnóstwo dziewczyn? Chętnie dołączę^^
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.988
a ja mam pytanie do administracji ;) jaki rodzaj samouczka będzie na 103 świecie? Czy w ogóle będzie samouczek?

Samouczek jest obecnie jeden, taki sam na wszystkich światach. Nie ma tu żadnego "starego" czy "nowego", więc nie ma się tutaj nad czym zastanawiać. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry