Światy 103 i 104 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser192831

Guest
@hrabiadrakulla
Z ciekawości, jak się zwie ta ekipa? :p
 

DeletedUser178840

Guest
Tworzymy nową markę ale gracze z takich plemion jak Legend Geh SPEED FK itp. Jak na razie największy problem jaki nas sportkał to właśnie nazwa bo umiejętności chyba nie idą w parze z kreatywnością, a przynajmniej u nas :p
 

West

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
647
Tworzymy nową markę ale gracze z takich plemion jak Legend Geh SPEED FK itp. Jak na razie największy problem jaki nas sportkał to właśnie nazwa bo umiejętności chyba nie idą w parze z kreatywnością, a przynajmniej u nas :p

Długo jeszcze będziesz slodzil sam sobie? :) krowa co najwięcej m ruczy najmniej mleka daje ;)
 

DeletedUser178840

Guest
Odpowiedziałem na pytanie :p Mam wrażenie że świata jeszcze nie ma, ba nawet jeszcze nazwy nie mamy a ty sie już do nas spinasz ^^
 

West

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
647
Nie spinam tylko wkurza mnie to ze gdzie nie wejdę to pisZe jaka wspaniala Ty masz ekipę ;) a znając życie nie przetrwanie 1 miesiaca :)
 

DeletedUser178840

Guest
Jak trafimy na ciebie to pewnie nie wytrzymamy nawet tygodnia ^^ Z tym że to wszędzie to jak na razie dział w którym szukam kolejnych grajków i forum związane ze światem 103 które tak jakby tego dotyczy :) Tak więc wrzuć na luz, wypij meliske i zajmij się czymś bardziej pożytecznym niż spinanie sie na FO :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

West

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
647
Ja się nie spinam tylko przestań mi tutaj chwalić twór który nawet jeszcze nie istnieje ;)
 

DeletedUser178840

Guest
Pisanie o darmach bo szukam znajomych wcale nie jest spinaniem się xD
 

DeletedUser193157

Guest
To napisz może kto taki dobry jest w Twojej ekipie, np. mam na myśli członków stałej ekipy GEH ;)
 

DeletedUser178840

Guest
Ich pesel też podać ? :p Wystartuje świat to będziecie mogli sobie wszystko sprawdzić :)
 

DeletedUser

Guest
Z tego co widzę to bardziej oblegany będzie ś103 hmm mimo wszystko gdyby ktoś szukał gracza któremu nic nie trzeba tłumaczyć to I'm on position.

*ś104.
 

DeletedUser180001

Guest
Lol tak szybko te światy wychodzą, że nie można nadążyć.

Bardzo mnie zdziwiła ich konfiguracja, ale jestem bardzo zadowolony z wprowadzenia limitu, mimo, że jest max 1.000.000 to mógł by być nie co większy.
Farmienie jak to bywa, za wiele się na takim świecie nie zmienia xd
 

DeletedUser192529

Guest
Lol tak szybko te światy wychodzą, że nie można nadążyć.

Bardzo mnie zdziwiła ich konfiguracja, ale jestem bardzo zadowolony z wprowadzenia limitu, mimo, że jest max 1.000.000 to mógł by być nie co większy.
Farmienie jak to bywa, za wiele się na takim świecie nie zmienia xd

Jak wbijesz i zaprosisz mnie w okolice, to 1mln nie bedzie ci za malo. Nie bedzie opcji abys do niego doczekal :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry