Świat dla doświadczonych graczy

  • Rozpoczynający wątek enuma
  • Data rozpoczęcia

Uważam że to:

  • Dobry pomysł

    Głosy: 534 55,6%
  • Pomysł niezły ale do poprawki

    Głosy: 201 20,9%
  • Zły pomysł

    Głosy: 226 23,5%

  • W sumie głosujących
    961
Status
Zamknięty.

DeletedUser132492

Guest
To nieprawda że wyeliminowałoby nobów. To przede wszystkim noby używają konta premium. Nie zgadzam się z przedmówcami iż każdy świat powinien kosztować. Według mnie jeśli za grę przeglądarkową miałoby się płacić, nawet dziesięć groszy, to taka gra nie ma sensu. Istotą plemion jest to iż każdy może zagrać, nieważnie jak dobry ma komputer ani ile kasy w portfelu. Gdyby plemiona kosztowały, na pewno doświadczeni by odeszli. To nie prawda że plemiona za kasę odstraszyłoby farmy i nobów. Dziś każdy jest w stanie wyłożyć kilka złotych za grę, jednak taka gra nie ma sensu, a elita zrozumiałaby to po kilku tygodniach. I tak z serwerów dla doświadczonych zrobiłby się serwer farm, które wchodzą na konto od czasu do czasu.
 

DeletedUser95328

Guest
Niemiałem wcześniej pewności, ale teraz uważam, że taki świat to strata graczy(szczególnie doświadczonych).Post wyżej mi to uświadomił;):);)Bo gracze doświadczeni grają dla zabawy, a gracze zwani noobkami grają, żeby wygrywać.Oni nie czują w tym zabawy.Wiec gdyby był taki świat to 90% graczy tam to byliby noobkowie.Dlatego jestem na NIE.
 

DeletedUser72702

Guest
Zgadzam się z przedmówca - przecież jakby taki noobek usłyszał że startuje świat dla doświadczonych graczy to od razu by na nim zagrał, przecież on jest taki ''dośwaidczony''...
 

DeletedUser121859

Guest
masz szybkie? tak sobie pograj a co do wstepu ilu by grało?? ja nie kupuje nigdy KP a sie angazuje albo jak juz cos proponował bm limit 1000graczy za free
 

DeletedUser

Guest
To nieprawda że wyeliminowałoby nobów. To przede wszystkim noby używają konta premium. Nie zgadzam się z przedmówcami iż każdy świat powinien kosztować. Według mnie jeśli za grę przeglądarkową miałoby się płacić, nawet dziesięć groszy, to taka gra nie ma sensu. Istotą plemion jest to iż każdy może zagrać, nieważnie jak dobry ma komputer ani ile kasy w portfelu. Gdyby plemiona kosztowały, na pewno doświadczeni by odeszli. To nie prawda że plemiona za kasę odstraszyłoby farmy i nobów. Dziś każdy jest w stanie wyłożyć kilka złotych za grę, jednak taka gra nie ma sensu, a elita zrozumiałaby to po kilku tygodniach. I tak z serwerów dla doświadczonych zrobiłby się serwer farm, które wchodzą na konto od czasu do czasu.

Dokładnie sadzę nawet że więcej botów i dzieci ma KP niż osób starszych i doświadczonych.
 

DeletedUser132400

Guest
ja bym proponowal by powstal jeszcze raz taki sam swiat ( parametry ) jak swiat 28 xD jak dla mnie byl to najlepszy jak do tej pory swiat. Byl kosciol wiec latwo mozna bylo kogos przejac ( i byc przejetym ) szybki swiat bez zadnych poziomow wojsk itp. Mysle ze duzo doswiadczonych graczy i gracze z tamtego swiata ktorzy jeszcze tam sie trzymaja chetnie by zaczeli od nowa na tym swiecie :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry