Świat 55 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
ciekawe jakie dzis odzwierciedlenie w czasie ukaze pojecie godziny okolopoludniowe :)
 

DeletedUser

Guest
wydaje mi sie ze nie ma co rozwijac :) poprostu jesli ktos startuje z innego kraju i nie zna jezyka nie bedzie mogl sie porozumiec z innymi co za tym idzie nie bedzie w zadnym lepszym plemieniu a prawdopodobnie bez :) a takie osoby sa nekane na starcie bo sa najlatwiejszymi kaskami :)
 

DeletedUser21778

Guest
No to ja w tym temacie chciałbym przywitać wszystkich znajomych którzy mają zamiar pobawić się na ś55 :)
 

DeletedUser158328

Guest
Witaj Szczepciu :)

W jakiej ekipie lecisz?


Wywiad donosi że wszystkie kierunki są zajęte wraz ze środkiem prócz południowo-zachodniego , jestem ciekaw czy kryje się tam jakiś czarny koń imprezy na 55ś. Czy po prostu żadna ekipa tam nie startuje ?Wie ktoś może?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21778

Guest
Na tym świecie startuje w ekipie w której nikogo nie znam :p zobaczymy co z tego wyjdzie - czas pokaże, mam nadzieje że się wpasuje hehe


I przedstaw się tej bo nie ogarniam nowych nicków ^
 

DeletedUser158328

Guest
Dostałem banika na F0 więc stąd ta zmiana nicku , w grze będzie oczywiście ten sam co tutaj. Na FO wolę nie objaśniać jaki drań ze mnie . napisze jak coś pw w grze :D
 

DeletedUser117636

Guest
Ja juz się doczekać nie mogę nawet się z 3 lekcji urwałem bo powiedziałem nauczycielce, ze mamy pogrzeb w rodzinie :D

Bedzie się działo ;D
 
Status
Zamknięty.
Do góry