Świat 54 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser120735

Guest
Jak dla mnie świat zapowiada się bardzo ciekawie, ale ograniczenie wysyłania fake'ów, ograniczenie ilości członków oraz możliwość wysyłania wsparcia tylko dla członków plemienia to już lekka przesada. Uważam, że ilość członków, która wynosi 20 osób może sprawić to, że niewiele osób zagra na tym świecie. W szczególności zastanawia mnie to, że pojawiła się ochrona "małych" graczy. Jak dla mnie to jest trochę przesada, że inni gracze będą mieli 30 dni ochrony, a silniejsi gracze tylko 5 dni. Jak już się pomyślało o ochronie to powinna ona wynosić dla wszystkich jednakowo, a nie dla słabszych 30 dni ochrony przy stosunku 1:20. To już jest lekka przesada.


Ale na każdym świecie jest taka ochrona bodajże 1:50 było na świecie 28...
 

DeletedUser

Guest
a mi się osobiście świat podoba ;)
z kościołami grałem raz (ś2<cfaniak> i akurat miło wspominam tam ten okres...ale wielka w tym zasługa ludzi z którymi przyszło mi grać za równo w plemieniu, jak i przeciwko ;-0

co do wyboru kierunków...mi nie przeszkadza...kto ma sobie poradzić i tak da radę;

ilość osób w plemieniu również nie wydaje mi się, żeby była jakąś wielką przeszkodą;
bardziej odstępy między atakami, ale to będzie tylko utrudnienie do kilku wiosek :p
 

DeletedUser

Guest
A gdzie Jarek z Kotem? :eek::eek: Przecież on miał być top 1 na tym świecie ;) A na Fo po nim i wi du ni słychu <beczy> Czyżby bunt kota ;D?
 

DeletedUser159262

Guest
Tylko jedna rzecz mnie dziwi.
Jak jest ranking plemion to liczą się pkt 40 najlepszych graczy. A na św 54 dalej będzie tam napisane pkt 40 najlepszych graczy czy jak?
 

DeletedUser157230

Guest
no będzie napisane ranking 40 najlepszych graczy ale bedzie liczyło 20 bo tylko tylu bedzie :) boshe takimi rzeczami sie przejmujecie
 

DeletedUser127066

Guest
Niestety kilkakrotnie już gracze udowodnili, że tę możliwość potrafią wykorzystać bynajmniej nie w celu wylądowania koło kolegi, ale dla tworzenia sobie farm obok siebie. Dlatego póki nie zaimplementujemy w grze narzędzi, które by temu zapobiegały, raczej nie spodziewałbym się zbyt wielu światów z wyborem kierunku.
To jest ważniejsze niż unikanie zagrywek, o których pisze Farmie Zwiadem.

Prosty sposób by temu zapobiec: po 2-4 tygodniach przetrzepać wszystkie konta z top 40 świata (indywidualnie). Kilku graczy poleci i po kilku światach się odechce pseudo-pro oszukiwania.
Nie zabierajcie natomiast uczciwym graczom i ekipom wyboru kierunku bo sami spowodujecie, że będziemy zmuszeni do zakładania multi by wylądować w wybranej przez plemię ćwiartce... to tak apropo startu 55+ świata
 

DeletedUser157230

Guest
ja i tak będę zakłądał tylko kont az w koncu trafie tam gdzie chce , wybiore konto ktore mi odpowiada i reszte zostawie i mnie nie bedzie obchodzilo to ze ktos tam ma wiecej farm...
 

DeletedUser

Guest
Marudzicie tylko z tym wyborem kierunku.
Dobrze jest jak jest.
Nie sztuką jest wpaść na świat z ekipą i zacząć robić szum, sztuką jest stworzyć silne, zgrane, fajne plemię.
To najbardziej lubię w plemionach, zaczynanie wszystkiego od początku, ciekawe znajomości można w ten sposób nawiązać.
Ci co się wywyższają i chwalą się swoimi osiągnięciami niech pamiętają, że każdy świat to nowa historia i osiągnięcia na świecie x czy y nie są ważne.
Lepiej przyznajcie się ile razy graliście na nowym świecie pod innym nickiem, którego nikt nie znał, a gdy Wam się coś udało wtedy się ujawnialiście:D
 

DeletedUser

Guest
Marudzicie tylko z tym wyborem kierunku.
Dobrze jest jak jest.
Nie sztuką jest wpaść na świat z ekipą i zacząć robić szum, sztuką jest stworzyć silne, zgrane, fajne plemię.
To najbardziej lubię w plemionach, zaczynanie wszystkiego od początku, ciekawe znajomości można w ten sposób nawiązać.
Ci co się wywyższają i chwalą się swoimi osiągnięciami niech pamiętają, że każdy świat to nowa historia i osiągnięcia na świecie x czy y nie są ważne.
Lepiej przyznajcie się ile razy graliście na nowym świecie pod innym nickiem, którego nikt nie znał, a gdy Wam się coś udało wtedy się ujawnialiście:D


Ja tak nigdy nie robiłem. I nie znam zbytnio osób z topki by robiły podobnie :rolleyes:
 

DeletedUser124771

Guest
Dla mnie ustawienia św. bomba :D ekipy będą rozrzucone, każdy na początku będzie polegać jedynie na swych umiejętnościach :)

ps: chętnie dołączę do ogarniętego plemienia jc PW
 

-=zimi=-

Zwiadowca
Wynik reakcji
311
zapowiada się ciekawy świat , nie będzie zabawy w zręcznościówkę ,bo synchro 2s minimalne będzie :) Utrudnienie również będzie dla graczy z deffówkami ,bo tylko 20 osób w plemieniu choć to jednak będzie minusem wielkim w późniejszym etapie gry. Ciekawi mnie czy jest możliwość aby wprowadzić takie coś że jeśli serwera ustawienia umożliwiają tylko wysyłaniem wewnątrz plemienia wojsko na pomoc to jeśli gracz opuści/zostanie wyproszony to wojsko takiej osoby automatycznie zostanie cofnięte :confused: Co do graczy którzy uważają że przez odstępy 500 ms między atakami ten świat jest dla noobów to uważam że zdecydowanie przesadzają. Zrobienie pełnego offa i 4 grubych i wysłanie ich w 75-200 ms to w dzisiejszych czasach nie jest już trudną sztuką i jest ogólnie rozpowszechnioną wiedzą i każdy przez to gra indywidualnie i uważa się za proeloszmero ale gdy przyjdzie że trzeba pokombinowac na świecie ,bo synchro daje b.łatwą możliwość sklinowania albo jak to było na 53 świecie w przy pierwszym przejęciu można było polecieć na 3 grubych (stary styl) to odrazu świat dla noobów amatorów itd. To niestety pokazuje nam jak wielu tzw. pro pokazuje że potrafi grać tylko jednym schemat ,a jak trafi się świat który wymaga zmodyfikowania ów schemaciku to odrazu teksty świat dla noobów ,co to za serwer administracja robi,że nie ceni się opinii graczy itd... :rolleyes:
 

DeletedUser145784

Guest
i to czasem bede musial skorzystac z pomocy zeby klina wstawić bo z telefonu jest to niemozliwe a czasem zdarza sie że trzeba tak grać.
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli ktoś nie ma zamiaru tu grać, niech wcale się nie udziela, bo niepotrzebna jego opinia.
Rozgrywka będzie interesująca, teraz tylko decyzja kiedy startować, czy w czwartek, czy w piątek, a może sobotę?
Ehhh skończyły się czasy szkoły średniej/gimnazjum gdzie się chorowało na 5 dni ochronnych + 3-4 dni bez ochrony by ogarnąć nieco teren:D
 

DeletedUser

Guest
Witam ...
Świat interesujący tylko dlatego że w plemieniu może być 20 osób :D
a reszta to katastrofa -.-
Ale i tak zagram , urlop , i nigdy nie grałem na świecie z kościołem ^^
a długo gram .. :) ( z przerwami ale gram :p )

Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry