Świat 54 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser113653

Guest
W koncu świat 54 będzie:) Dzięki!

Trochę mi się nie podoba to wsparcie dla plemienia tylko:( Nie dało by się zmienic, bo w póxniejszej fazie gry bardzo się przyda dla sojuszników:(
 

DeletedUser159211

Guest
Bardzo ciekawe ustawienia ;)
Może być ciekawy świat a szczególnie, że jest limit graczy do 20, mogą powstać nowe ciekawe ekipy a przy takiej małej ilości graczy, zgranie będzie bardzo ważne.
 

DeletedUser153277

Guest
Kościół może być,łuki też . :)

Ale ilość członków w plemieniu 20 ??? Czy to nie przesada?? .Dajcie take ze 40 i po sprawie,. :D
 

DeletedUser

Guest
może być ciekawie, ale 20 osób troszkę mało, zwłaszcza że deffa nie dostanie się od sojuszników.

a żeby nie oszukiwać przydałoby się ograniczenie zmian plemion, tak co 7 dni na przykład:)

a tak ogólnie fajny świat:)
 

DeletedUser122619

Guest
nie zamierzam grać ale mam pytanie do mózgów z supportu, trapi mnie od dawna, po co robicie, że pomoc tylko dla plemienia skoro to wszyscy obchodzą przez zapraszanie na chwilę? i dlaczego nie można wysyłać pomocy poza plemię, rozumiem, że nie można wspierać ale dlaczego blokujecie też wysyłanie i jeszcze jedno dlaczego pomoc nie wraca gdy gracze już nie są w plemieniu? jeszcze mam 2 pytanie ale to później
 

DeletedUser128080

Guest
hehehe dowalili świat pozdro dla grających -.-

odstęp 500ms to chyba na telefonie na noki 1600 sie klina wbija w takie coś :D

Wsparcie wojskowe: tylko do plemienia: tylko do plemienia. dobra sprawa nie będzie podstawiania barbar -.-

kościół i reszta da sie przeżyć

dziwne te światy teraz robią jedynie 51 był super :)
 

DeletedUser

Guest
ale wszyscy wiedzą o co chodzi te 500 ms to naprawdę porażka, powinni zrobić świat dla lepszych graczy, prędkość 2, brak limitu słania ataków, żeby było 25 ms, brak limitu fejków, techy, łuki i bez kościoła
 

DeletedUser

Guest
Witam. Ten świat podoba mi się bardzo mnie zaciekawił, bo w końcu to jest świat postawiony na doświadczenie, ale jest według mnie jeden problem, że kierunku nie można wybrać, tak to świat mnie bardzo ciekawi. Chociaż na Nim nie wystartuje :p
 

DeletedUser

Guest
bardzo mi sie podoba ten limit 20 osób ;) no i beda same PONy, bo po co sojusz? :p
 

DeletedUser127066

Guest
Mam nadzieje, że zerwanie jednej tradycji - brak nowych światów w trakcie wakacji, nie przyniesie ze sobą kolejnej zmiany typu: we wrześniu nie wystaruje żaden świat :) Przyjemnej gry życzę :)
 

Wioska barbarzyńska

Mistrz SDS wakacji 2010
Wynik reakcji
0
Małe plemiona - super!
Jeszcze mądrze byłoby zmniejszyć mapę do 70% i określic warunki zwycięstwa.

pozdrawiam i życzę powodzenia grającym.
 

DeletedUser153277

Guest
Nowy temat i tyle zbędnego spamu, od tego jest off-topic ;)

Ale 20 osób to kpina :mad:(40 dajcie) :eek:

A na świecie wystartuję.:p
 
Status
Zamknięty.
Do góry