Świat 50 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser139181

Guest
BArdzo dobrze ja się ciesze.

I tu się wypowiadają ci co niby nie grają we święta.
Jeden napisał że mu się nie podoba a reszta boi się zprzeciwić i tak wszyscy będziecie w święta przed kompem.
 

Marcin V

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
120
tyle że wielu dobrych graczy oczekiwało tej magicznej liczby "50" a tu teraz będą musieli wybrać świeta bez bliskich czy nie grać na s 50
 

DeletedUser

Guest
s51 wystartuje na pewno 1 stycznia z okazji prezentu noworocznego :D

Daj spokój 3 miechy zbierałem ekipę, selekcjonowałem doświadczonych graczy i co? Zresztą racja poczekamy spokojnie do startu w jakimś normalnym terminie pogramy do tego czasu na 48 na luzie i tyle. A tyle ekip miało startować. Sam rozmawiałem z pięciom wodzami czołowych plemion....
 

DeletedUser17638

Guest
Ustawienia są ok. Byłoby jeszcze lepiej gdyby świat wystartował 2 stycznia:) ale nie można miec wszystkiego;).

Dziękuje:D
 

DeletedUser138868

Guest
Przecież to jakiś żart, to nie może być na serio, powiedzcie że jest inaczej... nie dowierzam :eek:
 

DeletedUser145309

Guest
hahaha świat w święta.. Sory, ale nie zrezygnuje ze spotkania z rodziną i zabawami w sylwestra by pograć na św50. Nie dość, że chcecie chyba jak najszybszego opróżnienia św48 i 49 to.. Chyba Wam się to nie uda, bo kto zagra w święta i sylwka :ppP?
 

DeletedUser150042

Guest
Jeżeli komuś nie odpowiada, to może nie grać, nie widzę problemu :). Ale pokaźna część graczy, to osoby które chętnie w coś pograją mimo przerwy, dla nich jest ten świat.
Co do przerwy, to fakt: będzie jednak przerwa sylwestrowa na tym świecie.

O jeszcze się okaże że to tak specjalnie żeby nie było skarg na przeciążenie serwera !!

Ja czekam na PW co z Ekipą :D ;)
 

DeletedUser16481

Guest
Ludzie!!!Matko Boska, jacy Wy jesteście wybredni,Plemiona ( które uwielbiam) dają Wam start jeszcze przed świętami,z rozbudowanymi wiochami,ochroną wiochy itd. a Wy tutaj tylko krytykujecie. :mad: No trochę sie zastanówcie.:mad:
On już wystartował??
Jak dla mnie boski świat i dobry, a jeśli Wam nei odpowiada start to matko,zalogujecie sie po świętach i po kłopocie.<lol> ;)

Jak dla mnie jest git i bd się cieszył z gry i Tyle ;D

nast2epny który rodziny i znajomych nie ma ^^

Może Admini sie opamiętaja i wystartuje swiat 2 stycznia, była by to najlepsza data.
 

DeletedUser

Guest
Żal ;/ A miałem tam zagrać...


To graj co za problem,tak narzekacie macie dwa rozwiązanie
1) Zacząć 2 stycznia lub później
2) Zacząć odrazu i olać troche farmienie no bo co poradzić

Ja zaczynam tylko poprostu troszeczkę zaniedbam start:mad:
 

DeletedUser113653

Guest
Haha.. 28ś jakoś w święta startował a wy niby nie graliście?
 

DeletedUser148447

Guest
3/4 sie nie zaloguje, serwer nie przyniesie zysku i 1 stycznia zrobia s51 ^^

Kiedys to serwery wypuszczaliscie co pol roku i bylo dobrze.

A teraz robicie SZOPKE
 

DeletedUser153277

Guest
O ludzie,ale Wy macie Wonty :)
Jak nie macie czasu to nic się nie stanie.
Ja tam ,uwielbiam tą grę i co prawda Wigilia jest,ale no kurka co to jest znaleźć takie 30 minut w takie święto na grę.
Jak dla mnie to wielki prezent ;) I nie rozumiem Was czemu tak administrację naszą kochaną atakujecie :confused:
 

DeletedUser113653

Guest
hahaha świat w święta.. Sory, ale nie zrezygnuje ze spotkania z rodziną i zabawami w sylwestra by pograć na św50. Nie dość, że chcecie chyba jak najszybszego opróżnienia św48 i 49 to.. Chyba Wam się to nie uda, bo kto zagra w święta i sylwka :ppP?

Świat wychodzi dzień przed świętami:> Na sylwka i tak nigdzie nie ide:)
 

DeletedUser116373

Guest
Zawsze można spokojnie zalogować się po świętach i grać na obrzeżach, nawet i po sylwku można :p Sami mówicie, że w tych rejonach łatwiej się gra. Lecz z drugiej strony, zależy jak szybko będzie można się rozwinąć na tej wiosce rozbudowanej.
 

DeletedUser21778

Guest
NIe lepiej dać full rozbudowaną wieś i full wojo?

Bez ochrony?


BRAWA DLA TEAMU!!

WIECEJ Światów WIĘCEJ Ulepszeń to wszyscy uciekną na ś1,2,10,15...

OGAR TEAM!!
 

DeletedUser18304

Guest
Ludzie!!!Matko Boska, jacy Wy jesteście wybredni,Plemiona ( które uwielbiam) dają Wam start jeszcze przed świętami,z rozbudowanymi wiochami,ochroną wiochy itd. a Wy tutaj tylko krytykujecie. :mad: No trochę sie zastanówcie.:mad:
On już wystartował??
Jak dla mnie boski świat i dobry, a jeśli Wam nei odpowiada start to matko,zalogujecie sie po świętach i po kłopocie.<lol> ;)

Jak dla mnie jest git i bd się cieszył z gry i Tyle ;D

To nie wymaga komentarza.

--

Start w święta... Mi w sumie by odpowiadał jak najbardziej, ale dwa tygodnie temu dopiero zacząłem grać na s48... Rozbudowane wioski spowodują na pewno to, że ci, którzy pomiędzy świętami i sylwestrem nie będą spać, szybko się rozwiną farmiąc osoby, które tylko założyły konto. Czyli start 2-3 dni po świętach/sylwestrze odpada.

Na minus w sumie tylko to, że za szybko po otwarciu 48 i 49.
 

DeletedUser

Guest
buhahaha zaraz mnie rozwali :D świteczny swiat buhahahaha :D jedziemyyy :D termin superowy, bo kto by chciał w swieta z najblizszymi pobyc? i proponuje zdjac przerwe na sylwka, po co komu ona ?! fajnie fajnie ustawienia tez wyborne, dobrze ze nie zdjeliscie tego morale :D to grajcie sobie wszyscy podbijacze s50 :D i bedzie wszystko po staremu, kevin w tv, wodka na stole, plemsy w lapku ;ddd

tym razem pozdrowie nera ktory to tak sie deklarował ze pokaze jakim to on jest mistrzem :p

jeszcze raz graty admini naprawde ciekawy swiat, jesli chodzi o świat 51 to proponuje równiez zeby wystartował 31 grudnia koło 23:59 :)

takze napinka i nagonka fajna pozdro :)

prosiak

edit:

zapomniałem, ave toczki :)
 

DeletedUser148447

Guest
Jeżeli komuś nie odpowiada, to może nie grać, nie widzę problemu :). Ale pokaźna część graczy, to osoby które chętnie w coś pograją mimo przerwy, dla nich jest ten świat.
Co do przerwy, to fakt: będzie jednak przerwa sylwestrowa na tym świecie.

JAK POKAZNA ILOSC GRACZY CHCE SOBIE POGRAC W SWIETA.

TO SA SZYBKIE PLEMIONA

A MOZE WY JEHOWI JESTESCIE?
 

DeletedUser113761

Guest
Dziękuję za taką datę, również nie zawitam na s50...
 
Status
Zamknięty.
Do góry