Świat 50 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Start w święta. Ja podziękuje. Nie mam zamiaru grać w święta. Heh a tyle się szykowałem z ekipą na niego...
 

DeletedUser128080

Guest
ojej ale dziwny lecz ja i tak pewnie bym nie startował ale polecał bym start 1stycznia :)
 

DeletedUser88567

Guest
Czy to jakis dowcip? Start w swieta? Bez przerwy swiatecznej? Wioska rozbudowana? 2 tygodnie po starcie popularnych s48/49? Mam dziwne wrazenie, ze osoby wypowiadajace sie w temacie specyfikacji swiata, ktore niby mialy byc wziete pod uwage, nie beda tam graly a zrobily bardzo marny dowcip ludziom, ktorzy graja w ta gre od lat i zamierzaly tam tez zagoscic. Czuje sie jakbym dostal w swieta kilo kartofli pod choinke...
 

DeletedUser90981

Guest
Prędkość przydałaby się przynajmniej 1,6 .

Nie lepiej rozpocząć świat 1 stycznia ?
 

DeletedUser

Guest
Zwątpiłem... :/ Pisałem kiedyś o tym, by nie zniszczyć świata na starcie. Udało się Wam.

Miało być tak pięknie, a nawet nie patrzę na ustawienia, bo mnie już nie interesują.

A tak byłem chętny na start ze swoją ekipą :(
 

DeletedUser147849

Guest
Parodia i kpina z graczy.............. Co to ma być?!
 

DeletedUser16481

Guest
Świat wystartuje 23 grudnia.

Niezły dowcip : )
Święta i sylwester przed kompem, zobaczymy kto nie ma rodziny i znajomych: )
 

DeletedUser

Guest
^^ Widzę, że nawet zdecydowano się na moją propozycję nocy ^^

Heh, tylko ktoś chyba źle zrozumiał jaki miał być jej sens. Bo w tej chwili ani dzieci z podstawówki tu nie zagrają, ani starsi. Brawo raz jeszcze.
 

DeletedUser105922

Guest
O lol. Zdziwiłem się na prawdę. To oznacza, że wiele ekip nie wystartuje, gdyż nie jest jeszcze gotowych... Ja osobiście startuję...
 

DeletedUser

Guest
No, ale jednak trochę przesadzają z tymi nowymi światami. Świat 46, chwilę potem 47, zaraz po nim 48 i 49, no i w końcu po dwóch tygodniach następny serwer. ;/
 

DeletedUser

Guest
Gdy zobaczylem news na glownej stronie nawet sie zastanowilem czy moze by nie kliknac?23 grudnia 3 dni noob protection bez przerwy w atakach, aha.
Ale mimo wszystko dziekuje ze mnie zniecheciliscie do powrotu,odwyk trwa
 

LukaszUE

Łucznik
Wynik reakcji
282
Wszyscy już pisali. Ustawienia świetne ale nie start w święta.
Raz, że bez sensu bo ochrona przed atakami prawie non stop a dwa nie wystartuje z tego powodu masa bardzo dobrych graczy

Chociaż ja widze rozwiązanie- jeśli bedzie wybó kierunku możemy zarządzić start APK np. 2 tycznia. Te kilka dni nas nie zbawi a świat i tak nie zbierze jakichś szczególnych gwiazd w centrum bo poza dziećmi ciekawymi świata nikt normalny nie poświęci świąt dla plemion.
 

DeletedUser148717

Guest
Brawo admini , to będzie najgorszy świat w historii plemion :))
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Jeśli chcecie przerwę sylwestrową, to nie ma sprawy. To można jeszcze zmienić :). Przerwy świątecznej nie ma sensu dawać, bo z powodu ochrony początkowej zablokowałoby to tylko farmienie barb.
 
Status
Zamknięty.
Do góry