Świat 45 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
ja licze na siebie :p a nie na kolegów z innych światów ,jak zaczne sam to prędzej czy później i tak sie ekipa zrobi ...:)
 

DeletedUser

Guest
Kurde, a chciałem se pograć na nowym świecie... Dla mnie prędkość 1,6 jest za wolna, nic już nie mówię o 1,0...

A brak kierunku kompletnie powoduje że nie spotkacie mnie na tym świecie. Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
świat dobry,ale można by było umożliwić wybór kierunków ;D
 

DeletedUser112921

Guest
E tam :)
Nawet dobrze że będzie brak możliwości wyboru kierunku
 

DeletedUser49655

Guest
Lekko?
wszystkie ekipy nie mają szans na swobodne wystartowanie...
Będzie ciekawie a prędkość... to sądziłem że będzie 1.6
no lekko, zawsze mógł wprowadzić ograniczenie graczy w plemieniu do 10

Dla ciebie dobrze a dla innych źle chłopaczyno ja zebrałem ekipę tyle wiadomosci promującą moja ekipę tyle godzin przegadanych z graczami no proszę plemię tak samo możesz sobie założyć jak są kierunki

Alex, to wreszcie co robimy, startujemy??
 

DeletedUser37348

Guest
Morale cienkie, to bazujące na czasie dużo lepsze ;)
 

DeletedUser

Guest
Mi się podoba styl fajny nie ma tych "lepszych" osad koczowniczych tylko te normalne :)
Ciemno widze kariere ekip bez kierunku ciężko będzie wpaść na jedno miejsce :)
 

DeletedUser143139

Guest
No także prawda "nooby" wypadną z gry po jakiś kilku tygodniach,chyba,że trafią przypadkiem na dobre plemię które będzie ich chronić.
Farm moim zdaniem będzie dość dużo już po kilku godzinach...jak myślicie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser145033

Guest
Moim zdaniem wybór kierunku musi być:D i noc lepiej jakby trwała od północy do ósmej.
 

DeletedUser145426

Guest
Wszystko super, nawet brak wyboru kierunku przetrwam, ale prędkość mogłaby być większa!
 

DeletedUser113653

Guest
To zwykły świat, taki powstał na Niemieckich plemionach. Trochę taki nie za bardzo fajny ten świat będzie:/
 

DeletedUser

Guest
Na prawdę, szkoda, że nie można będzie wybierać kierunku. Wszystkie dobre ekipy teraz się pomieszają. Z jednej strony to dobrze, ale z drugiej, fatalnie.
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Wyboru kierunku nie będzie prawie na 100%. Ostatnio za dużo światów miało tę możliwość. Tam też zapraszamy "ekipy". Tutaj będzie szansa dla kreatywnych na dostrzeżenie, że poza własną paczką są też inni, nowi wartościowi ludzie na Plemionach i stworzenie silnego zespołu z nowo poznanymi postaciami.
Nad zmianą nocy do godziny 8 się zastanowię ;).
Ogólnie świat jest w miarę możliwości bez udziwnień, by pasował wielu osobom na wakacje. Proste.
 

DeletedUser129531

Guest
no mogliby dać dłużej pospać:) heh Ale nie mi się ogólnie podoba świat:)tylko się zastanawiam o, której zacząć.:confused:
 
Status
Zamknięty.
Do góry