Świat 45 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser16127

Guest
Ja też na stary liczyłem, ale się przeliczyłem...;/
 

DeletedUser

Guest
No to dobili wszystkie ekipy i co my ( składy , ekipy ) mamy teraz zrobić chyba iść na piwo
 

DeletedUser

Guest
Mnie tam wybór kierunku wogóle nie przeszkadza :) na 33ś zaczynałem sam i zaczynało się super z nowymi ludźmi . Węc mam nadzieje ,że tutaj będzie podobnie :)
 

DeletedUser105922

Guest
Wszystko ok ale szkoda, że nie mogę wybrać kierunku. Zapewne wiele ekip przez to nie powstanie. ;<
 

DeletedUser140914

Guest
no i dobrze, będzie ciekawiej a nie zbieracie się w kilka osób ze starych światów i strasznie kozaków zgrywacie ;P
ja powracam po długiej przerwie i zamierzam założyć coś nowego i poznać nowych ciekawych ludzi, choć jak spotkam kogoś ze starych światów to też będzie miło

prędkość bym zmienił i godziny do 8.00
 

DeletedUser50192

Guest
W minute po otwarciu świata padnie serwer bo będzie przeciążenie :p Każda ekipa żeby być blisko siebie będzie chciała wystartować jak najszybciej bo później nie pozbiera się do kupy :p
 

DeletedUser49655

Guest
Może gramy ci co są tutaj na forum na tym 45 świecie i stworzymy 1 wielkie plemię jeśli tak pisać na gg: 10179784 D:

zastanów się. jest ograniczenie graczy w plemieniu. Ponadto nie będę grał w żadnej masówce. 50 osób to i tak dużo na dobre, zgrane plemię.

I tu się mylisz, jak startował świat 34 miał byś wybór kierunków, a potem zmienili, że nie można było.

bardzo możliwe, przepraszam za błąd
 

DeletedUser145418

Guest
1.0 prędkość jest ok ale myślałem że będzie 2.0 bo na wakacje jaki to świat będzie tego odbiciem ??
 

DeletedUser

Guest
Ciekawie będzie...
Niezłe zaskoczenie z tym brakiem kierunków no, ale cóż.
Co do barbarzyńskich:dobrze, że rozwijają się tylko do 1500 pkt, n00by nie będą farm przejmować.
Miłego grania!:)
 

DeletedUser

Guest
no i dobrze, będzie ciekawiej a nie zbieracie się w kilka osób ze starych światów i strasznie kozaków zgrywacie ;P
ja powracam po długiej przerwie i zamierzam założyć coś nowego i poznać nowych ciekawych ludzi, choć jak spotkam kogoś ze starych światów to też będzie miło

prędkość bym zmienił i godziny do 8.00

Dla ciebie dobrze a dla innych źle chłopaczyno ja zebrałem ekipę tyle wiadomosci promującą moja ekipę tyle godzin przegadanych z graczami no proszę plemię tak samo możesz sobie założyć jak są kierunki
 

DeletedUser145385

Guest
w zgranym plemieniu najlepiej żeby było 40-30-20 osób
 

DeletedUser143139

Guest
PS. zauważcie, że na wielu ostatnich światach był wybór kierunku. Team postanowił zrobić niespodziankę i pomieszać lekko ekipy...

Lekko?
wszystkie ekipy nie mają szans na swobodne wystartowanie...
Będzie ciekawie a prędkość... to sądziłem że będzie 1.6
 

DeletedUser105922

Guest
W minute po otwarciu świata padnie serwer bo będzie przeciążenie :p Każda ekipa żeby być blisko siebie będzie chciała wystartować jak najszybciej bo później nie pozbiera się do kupy :p

No ale co to będzie jak all ekipy wystartują w tym samym miejscu ;-)
To jest szansa dla osób, które chcą tworzyć plemię z mapy ;-)
 

DeletedUser95273

Guest
Oj dawno nie grałem w plemiona :) ale czas zacząć zabawe od nowa ;) mi się wydaje ze świat będzie dobry:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry