Świat 38 - ankieta dotycząca stylu

Jaki styl powinien mieć świat 38?

  • "Stary" styl (bez rycerza, monet, łuczników itd.)

    Głosy: 368 16,6%
  • "Nowy" styl 3.0 (rycerz, monety, łucznicy itd.)

    Głosy: 173 7,8%
  • "Nowy" styl 4.0 (rycerz, monety, łucznicy + zbrojownia, wioski koczownicze)

    Głosy: 186 8,4%
  • Styl 5.0 (nowe wioski koczownicze, monety, zbrojownia, łucznicy, kościół)

    Głosy: 323 14,6%
  • Styl 5.0 (nowe wioski koczownicze, monety, zbrojownia, łucznicy, bez kościoła)

    Głosy: 1.162 52,5%

  • W sumie głosujących
    2.212
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser126530

Guest
5 bez kościoła, barby rzeczywiście można by ograniczyć do mniejszej ilości pkt niż te 3k to zmniejszyłoby ilość graczy przejmujących tylko barby. Do tego super opcją było by większe sprecyzowanie kierunku gry, dużo przyjemniej gra się wśród ludzi mniej lub bardziej znajomych. Co do prędkości to ja raczej opowiedziałbym się za 1 góra 1,6 większe prędkości na dłuższą metę zjadają zbyt wiele czasu, a to ma być rozrywka, dodatkowe a nie główne zajęcie :p Co do nowych wiosek koczowniczych już sam pomysł ich wzmocnienia był miodny, ale według mnie można by je było wzmocnić jeszcze bardziej. To dodało by smaczku, toczyły by się większe walki o nie oraz podkreśliło by to wymiar taktyczny gry. Część z tych pomysłów na pewno nie zostanie i tak wprowadzona na tym świecie, ale może na przyszłość coś z tego wyjdzie :) a i jeszcze kwestia bonusu, obstawiam 24-8 rano.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13788

Guest
ja tam wybrałem styl 3.0 :D trochę mi nie pasują przedmioty przy większej ilości punktów - za duże ułatwienie dla broniącego się :)

Prędkość ( moja wymarzona ) 2 - nie wiem jak się gra na troche szybszej ale myślę że byłoby fajniej :)
można spróbować też zwiększyć minimalnie prędkość jednostek np. szybkość 2.5 a prędkość jednostek 0.5 ( co w przeliczeniu daje 1.25 raza szybniej niż normalnie - szlachcic 28 minut )
Ograniczenie osób w plemieniu - myślę że to nie byłoby dobre :) pozbawia to szansy doświadczonym graczom zorganizowania większego plemienia ( które pomimo dużej ilości graczy jest zgrane )
Wybór kontynentu - marzenie :D ale wybór kontynentów powinien być ograniczony ale też powinna być stara opcja kierunkowa :)
 

DeletedUser

Guest
Stawiał bym na opcję nr. 2 aczkolwiek beż żadnego rozwoju barbarek.
Z tego co widzę, to styl 5.0 przeważa, więc dużo do powiedzenia nie mam. Jestem zdołowany tymi koczowniczymi, ale jedyna pociecha jest taka, że nie ma tam miejsca dla kościoła :D
 

DeletedUser128821

Guest
ja jestem za starym stylem jednak można by dodać tam wioski koczownicze do 3000p i może prędkość 2
 

DeletedUser

Guest
Jestem za stylem 5.0 bez kościoła oraz:
*prędkość 1
*zgadzam się z tym, że jeżeli wioski koczownicze mają się rozwijać ponad 1000 pkt. powinny rekrutować jakiekolwiek ilości wojska defensywnego
*co do wyboru kierunku są plusy i minusy zwykłego wyboru kierunku i wyżej wymienionego wyboru kontynentu - podczas pierwszego ciężko jest grać ze znajomymi (a sam mam ekipe kilku osób która chętnie zagrałaby na tym samym kontynencie), podczas drugiego gracze którzy zaczną grać wcześniej (powiedzmy o miesiąc) mają zdecydowaną przewagę nad tymi którzy zaczną grać na tym samym kontynencie poza tym może być troche pusto. Dlatego po połączeniu samych plusów i wyeliminowaniu minusów mozna zrobić coś takiego - na początku mamy wybór kontynentów najbliżej środka (44,45,54,55), po jakimś czasie lub kiedy obszar ten zostanie wmiare zapełniony poszerza nam się wybór o kwadracik dalej (33,34,35 itd.) aż do zapełnienia całego świata. Możnaby przy wyborze dodać informacje na jakim kontynencie jest ile wiosek. Domyślam się że taka metoda potrzebuje troche pracy programistycznej i zapewne nie dałoby się tego wprowadzić w tym świecie ale drodzy admini moglibyście pomyśleć nad takim rozwiązaniem ;).
 

DeletedUser128813

Guest
5.0

Styl 5.0 bez kościoła! Prędkość ok. 1.6, wybór kierunku, ale nie kontynentu, monety i bez jakichś dodatkowych udziwnień.
 

DeletedUser124720

Guest
5.0

1 Uważam że trzeba isc za postępem wiec głosuje na styl 5.0 bez kościoła

2 100% bez kościoła bo potem na tym świecie przeważeni pojawiają sie dobrzy gracze tylko na chwile a pozniej uciekaja bo kościół ich wkurza no i ogranicza nas dobrych graczy ( bardziej mowie o wkurzajacej wielkosci zagrody jaki on pochłania) ale tez o innych ograniczeniach

3 100% bez rozwijania sie barbar albo jezeli sie rozwijaja to do 3-4k ale z duza iloscia defa od początku

4 100% rycerz, ( zawsze milo sie pobawić)

5 100% prędkość 1.0 dla tych co szukaja w końcu długofalowego miejsca dla siebie a nie odskoczni na 2 miesiące od starego świata poza tym zwykła prędkość jednostek

6 100% inne nowe bajerki które odstatnio doszły

7 Ustawcie w koncu ludzki czas bonusu nocnego! 23 - 8 i na 200% wyznaczony bonus nocny, dajcie ludziom pospac i bawic sie w dzien bo juz jestesmy zmeczeni :) niech przewagę maja ci którzy są doświadczonymi graczami a nie ci co przesiadują caly dzien na kompie bo sa na bezrobociu albo na labach zamiast w szkole, czemu ma byc tak ze ktos kto pracuje i chce miec tez jakies normalne zycie nie moze byc najlepszy a ma doświadczenie i wiedzę a nie mega duzo czasu. Przeciez premium nie placi sie od czasu spedzonego wiec co wam zalezy, dlatego tez głosuje za prędkością 1.0 i nawet wolniejsza prędkością wojska.

8 My tez pracujemy i każdy chce się bawić ale dorośli ludzie nie maja tyle czasu jak dzieciaki 13 letnie siedziec i bronic atakow od 7 do 24 ja myślę ze przyzwoite ludzkie godziny to 8 - 23 max! niech w końcu to bedzie zabawa a nie czasem pain in the ass

9 Ustawcie proszę w końcu czas w jakim chcemy wysłać zaznaczone jesdnostki, zanim da sie ok przed potwierdzeniem niech tam bedzie małe okienko czas! chyba was na tyle stac ? Tak nie wiele a ile nam zycia odda, juz mamy dosc wysyłania ataków np 20 pierwszy o 24 drugi o 1 trzeci o 3,4,5,6 itd a kiedy mamy spać, płacimy to chyba tez możemy wymagać ! :)

Jeżeli taki świat powstanie to mogę nawet płacic podwójny premium byle na nim zasiąść

3mam za was w kciuki mam nadzieje ze sie w końcu postaracie i zróbcie proszę w końcu coś z tym wyznaczaniem czasu ataku przed potwierdzeniem samego ataku

dzieki


ps a i oczywiście zapomniał bym, jak najbardziej wybór kierunku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja muszę się zgodzić bo z tym wyborem kontynentu jest OK. Nigdy jeszcze tak nie było a najlepiej by było jakby były jeszcze jakieś nowe osady koczowników...fajnie by było:)
 

DeletedUser89849

Guest
Ja dałem nowy styl 5.0 ale bez kościółka :p
A może teraz w ramach takiego bonusu zrobicie prędkość gry X3 ^^ Fajnie by było:p
 

DeletedUser59936

Guest
"Nowy" styl 4.0 (rycerz, monety, łucznicy + zbrojownia, wioski koczownicze)

Bo na takim stylu zacząłem grę i bardzo się podobało ;)
 

DeletedUser

Guest
Styl 5.0
(nowe wioski koczownicze, monety, zbrojownia, łucznicy, bez kościoła)
noc: 0-8
Prędkość x 1
Wybór kierunku
 

DeletedUser102550

Guest
Oczywiście prędkość 2.0 musi być :p
No i nowy styl bez kościoła
Mmm no i zróbcie ten świat już dzisiaj :D:D
 

DeletedUser

Guest
Najlepiej Styl 5.0 (nowe wioski koczownicze, monety, zbrojownia, łucznicy, bez kościoła)
Barby niech sie nie rozwijaja i predkosc 1
 

DeletedUser108183

Guest
Ja sobie marzę o świecie z ustawieniami świata 10. :)... to byly czasy. :p
 

DeletedUser

Guest
Styl 5.0 (nowe wioski koczownicze, monety, zbrojownia, łucznicy, bez kościoła)

+ prędkość 2.0 prosiłbym, bo już od wieków tyle nie było:) I wybór kierunków także
 

DeletedUser

Guest
Nowy styl 3.0 (rycerz, monety, łucznicy itd.) Taki jak na świecie 32, i prędkość 2, jest lepiej, większe wydobycie surowców, szybciej się rycerz robi ;) , a po za tym dawno takiego świata nie było ;) Taki by mi najbardziej odpowiadał , ale oczywiście będę grał w takim stylu jaki będzie ;)
 

DeletedUser128840

Guest
nie przegłosowane jest bym chciał jak koledzy

Styl 5.0 (nowe wioski koczownicze, monety, zbrojownia, łucznicy, bez kościoła)

+ prędkość 2.0 prosiłbym, bo już od wieków tyle nie było I wybór kierunków także
 
Status
Zamknięty.
Do góry