Świat 38 - ankieta dotycząca stylu

Jaki styl powinien mieć świat 38?

  • "Stary" styl (bez rycerza, monet, łuczników itd.)

    Głosy: 368 16,6%
  • "Nowy" styl 3.0 (rycerz, monety, łucznicy itd.)

    Głosy: 173 7,8%
  • "Nowy" styl 4.0 (rycerz, monety, łucznicy + zbrojownia, wioski koczownicze)

    Głosy: 186 8,4%
  • Styl 5.0 (nowe wioski koczownicze, monety, zbrojownia, łucznicy, kościół)

    Głosy: 323 14,6%
  • Styl 5.0 (nowe wioski koczownicze, monety, zbrojownia, łucznicy, bez kościoła)

    Głosy: 1.162 52,5%

  • W sumie głosujących
    2.212
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser128908

Guest
Styl 5.0 (nowe wioski koczownicze, monety, zbrojownia, łucznicy, bez kościoła). Szybkość 1. Nie lubiłem s10 :p
 

DeletedUser117381

Guest
"Nowy" styl 4.0 (rycerz, monety, łucznicy + zbrojownia, wioski koczownicze)

Widzę, że Panowie i Panie poszli po rozum do głowy, i tym razem nie będzie kościoła. Ja osobiście jestem za troszeczkę zwiększoną prędkością.
:)
 

DeletedUser117213

Guest
taki jest świat na 4 francuskich barbary rosną do 2 tys nie ma bonusu nocnego
reguła zagrody jest oraz 3 poziomy technologi handel na rynku ograniczony od stosunku 0.5 do 2 wiec ogranicza pole oszustom surowcowym i multikonciarzom myśle ,że mogłoby być ciekawie bo takiego świata u nas nie było jeszcze

ciekawe rozwiazanie - ja bym tu jeszcze kosciol wrzucil. :D
 

DeletedUser19566

Guest
Ludzie opanujcie sie! Spamu na 10 stron! Ankieta jest od tego zeby zaglosowac. Dodac cos od siebie owszem ale nie powtarzajace sie na wszystkie strony ze ma byc wybor kierunku i predkosc x2...
Administracja podala swiaty do wyboru, wiec prosze glosowac.
Kolejne posty beda kasowane a szczegolny spam nagradzany warnem :)
 

DeletedUser113653

Guest
Chyba 4800... Lol dawno takich surków nie było. Szybszy rozwój byłby:D
 

DeletedUser87885

Guest
Pare innowacji by się przydało i teraz pytanie czy świat nie mógłby w weekend wystartować :) wtedy byłoby iczciwie bo co z tego jak np ja we wtorek do 17 w szkole siedze bądź większość graczy też jest w pracy a tak ci którzy mają gdzieś zajęcia sobie wejdą i będą mieć przewage powinno to sie odbyć tak żeby każdy był zadowolony więc proponuje sobote rano albo godziny popołudniowe w tygodniu :)
Prędkość 1.6 lub 2.0 wtedy gra sie dobrze toczy płynnie ; )
No i limit graczy w plemieniu 60-100 wtedy też nie będzie mulić gra :)
 

DeletedUser

Guest
Można też zrobić pół-szybkie tzn. prędkość 5-6
na pewno byłoby ciekawie :)
najlepiej "stary styl"
i najlepiej żeby statował w godzinach wieczornych :D
 

DeletedUser

Guest
A może zwiększyć zagrodę do np 26k ;) I limit graczy w plemieniu do 40;) Tak by były ciekawsze wojny;)
Wioski barbarzyńskie niech się rozwijają do 3k punktów;)
Proszę, dajcie coś nowego;)
 

DeletedUser128917

Guest
styl 5.0 by był najbardziej mile widziany

Polecał bym szybkość powyżej 2
 

DeletedUser

Guest
Styl 5.0 (nowe wioski koczownicze, monety, zbrojownia, łucznicy, bez kościoła)
 

DeletedUser128945

Guest
Ja wolę styl 5.0, bez kościoła.

prędkość 2.0. Fajnie sie wtedy gra. :D:D:D:D:D:D:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser120595

Guest
Styl 4.0. Głosowałbym na styl 5.0 bez koscioła lecz w światach tego typu jest pewien mankament... W zbrojowni przedmioty mają większe bonusy. Szlachta często nie zbija poparcia (oczywiscie 4 pod rząd) poniżej 0. I w tym momencie jezeli do wioski leci się grubasem ~10h to jest to bardzo niewygodne, a przewage zyskują ci, ktorzy mieli szczęście i zdobyli bonus dla szlachty. Wielu graczy sie na tym już przejechało (łącznie ze mną). Kij z tym jeżeli to już dalszy etap! Gorzej gdy taki "niefart" zdarza się na samym początku.

Wydaje mi sie, że prędkośc 1x byłaby idealna ;)
 

DeletedUser125371

Guest
Ja z kolei jestem za prędkością większą od 1, więcej tego, co w tej grze najważniejsze, walki.

Wybrałem ostatnią opcję ;)
 

DeletedUser113653

Guest
Pare innowacji by się przydało i teraz pytanie czy świat nie mógłby w weekend wystartować :) wtedy byłoby iczciwie bo co z tego jak np ja we wtorek do 17 w szkole siedze bądź większość graczy też jest w pracy a tak ci którzy mają gdzieś zajęcia sobie wejdą i będą mieć przewage powinno to sie odbyć tak żeby każdy był zadowolony więc proponuje sobote rano albo godziny popołudniowe w tygodniu :)
Prędkość 1.6 lub 2.0 wtedy gra sie dobrze toczy płynnie ; )
No i limit graczy w plemieniu 60-100 wtedy też nie będzie mulić gra :)

Dobrze mówisz... Zróbcie ten świat w ten weekend. PROSZE! Bo ci co są dobrymi graczami to nawet się zalogują w poniedziałek to i tak będe w top1 to wtedy byłoby dobrze... Myśle, że jest więcej graczy którzy chodzą do szkoły! Ankieta już sama dla siebie mówi, większośc graczy jest za ostatnim stylem, więc już będzie tak samo!
 

DeletedUser

Guest
Bez sensu ankieta i tak wygra ostatni styl, bo 3/4 z głosujących lubi sobie przejmować szare wioski...
 
Status
Zamknięty.
Do góry