Świat 35

Jaki powinien być styl nowego świata?


  • W sumie głosujących
    1.987
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser118862

Guest
Najlepiej byłoby prędkość x2 i styl 5.0 tylko bez tego kościoła.
 

DeletedUser

Guest
coś nowego

najlepiej wymyślić coś nowego np. w każdej przejętej wiosce można by był robić rycerza i wojska z kilku wiosek można było by wysłać na kogoś jako jedną armię i ogólnie jeszcze jakież urozmaicenia wprowadzić coś w rodzaju zbrojowni dla jednostek np. nowe miecze dla mieczników lub zbroje które dodawały by bonusy dla danej jednostki i trzeba było by je samemu wytwarzać z surowców i robić jakieś badania. co wy na to?
 

DeletedUser

Guest
eee dobrze bedzie według mnie to powinni dodac jakies nowe jednostki ze 2 rodzaje. tak aby jedna byla do deffa a drugi do offa.
 

DeletedUser

Guest
hehe

prędkość 2x styl może być 5.0(bez kościoła także ujdzie :D)
 

DeletedUser114700

Guest
5.0 + 2x

Styl 5.0 (nowe wioski koczownicze, monety, zbrojownia, łucznicy, kościół) i do tego prędkosc 2x.:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Styl Nowy - najlepiej 4.0


Speed - Może być 1
Brak morali
Brak bonusa nocnego
Brak ochrony początkowej
Wybór kierunku aktywny



Tyle mi starczy - świat byłby najlepszy ze wszystkich światów na polskich ^^
 

DeletedUser118458

Guest
najlepiej wymyślić coś nowego np. w każdej przejętej wiosce można by był robić rycerza i wojska z kilku wiosek można było by wysłać na kogoś jako jedną armię i ogólnie jeszcze jakież urozmaicenia wprowadzić coś w rodzaju zbrojowni dla jednostek np. nowe miecze dla mieczników lub zbroje które dodawały by bonusy dla danej jednostki i trzeba było by je samemu wytwarzać z surowców i robić jakieś badania. co wy na to?


To by było dobre ;) żeby z kilku wiosek naraz można było wysyłać ataki ;)
 

DeletedUser118867

Guest
lol

mnie tam nie obchodzi styl i tak dalej...ale bez kościoła żeby było tylko ;P i tak będe grac :D
 

DeletedUser118670

Guest
kto będzie chciał zemną zrobić plemie niech pisze 13306976
 

DeletedUser87654

Guest
ja równierz bym proponowal zagrode zrobic zeby chociaz przy ostatnim poziomi miala akies 50k miejsc bo jak ma te 24000 yo az niedobrze cie robi jak sie przepelni przez tydzien roboty wojska, i jakies nowe koczownicze :)

50k?? Wprowadźmy od razu 100k. Zamiast szaraków, byłyby same kocznownicze, wszystkie miałyby bonusy po 200%. I nowe jednostki. Smoki, czołgi, ÓFO. Zwiększyć poziom muru do 100. A co, niech się agresor męczy. Wprowadźmy jakieś lochy, szlochy i co tam jeszcze chcecie...
 

DeletedUser75892

Guest
ja chce ÓFO :D
styl 5.0 bez kościoła :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser117498

Guest
Jak świat startuje w przyszłym tygodniu pewne jest to że wygrał styl 5.0 bez kościoła :D Ja się cieszę :D
 

DeletedUser118882

Guest
Stary styl nie jest zły, ale wolę nowy 5.0 bez kościoła :D
 

DeletedUser87654

Guest
Żal to ciśnie z takich jak Ty... Co dają te rycki i koczownicze?? To dobre dla noobków.
 

DeletedUser118670

Guest
przynajmiej gra jest bardziej rozbudowana. a ty jesteś dużo zacofany:D




a tak na marginesie chcesz zrobić ze mną plemie na tym świecie:confused:
 
Status
Zamknięty.
Do góry