Świat 35

Jaki powinien być styl nowego świata?


  • W sumie głosujących
    1.987
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser89399

Guest
ja jestem za stylem
Styl 5.0 (nowe wioski koczownicze, monety, zbrojownia, łucznicy, bez kościoła)

+ dla mnie najlepsza prędkość to 1.6, ewentualnie 1 :)

mogłoby tez nie być morale i szczęścia ^^, bo ja zawsze pecha mam :(
hehe
 

DeletedUser

Guest
Mi pasowałby styl 3.0(bez zbrojowni) :)
i żeby wioski barbarzyńskie się rozwijały :D
 

DeletedUser118834

Guest
Styl 5.0 (nowe wioski koczownicze, monety, zbrojownia, łucznicy, bez kościoła) i prędkość 2.0 :) i bez adminow !wszystko dozwolone!:):cool:
 

DeletedUser118840

Guest
Dość duża prędkość

Ja bym chciał bo był to dość szybki świat prędkość z 2x. I stary styl bo stare mają jak się noie myle św. 23 i24 i chyba jakiś jeszxcze ale mniejsza z tym.
 

DeletedUser

Guest
Bez kościoła nowy styl najlepszy :D a jest jakiś już termin dokładniejszy ?
 

DeletedUser

Guest
zdecydowanie prędkość 1 bo po co większa?
nie opłaca się są wakacje więc nie każdy ma ochotę siedzieć tyle na kompie!


NO NIE JEST TAK?

Dokładnie, nie wszyscy mają czas i ochotę podczas wakacji siedzieć przed kompem, bo "prędkość plemion wynosi 2" :D

Chociaż wiesz rechlik, tyle osób się pluje, że chce prędkość 2, wiele osób chce prędkość 1, moim zdaniem najlepiej jakby prędkość wynosiła 1.6 . Nie jest to tak szybko, że trzeba kisić przed kompem, ale znowu jest to trochę szybciej niż na większości innych światów, więc i wilk syty, i owca cała :)
 

DeletedUser

Guest
wolę 1 niż 1,6... Nie potrzebne takie zmiany, po co w ogóle był tworzony 1,6 nie kumam... Wolę jak mówiłem stary styl prędkość 2, ale jeśli będzie prędkość 1 to mi już bez różnicy...
 

DeletedUser118853

Guest
Z kościołem oczywiście ;)
Ale ja dałbym prędkośc x5 :)
Jeden świat, chyba by nie zaszkodził :D ?
Albo x3, też było by good's ;]
 

DeletedUser118327

Guest
Plemie

Lol styl 5.0 bede grał oczywiscie ..

Zrobie pr0gamer0we plemie, jesli ktoś by chciał dołaczyć to pisać do mnie na PW. :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1196

Guest
dla mnie idealnie by było żeby był kopią świata 36 na agielskich plemionach
nie ma tam bonusa nocnego, okresu ochronnego i co najważniejsze morale zawsze jest 100 %
 

DeletedUser57365

Guest
gralem na wszystkiego rodzaju wersjach i to jest mi obojetne, lecz moglo by byc o wiele wiecej swiatow z wiekszymi predkosciami
 

DeletedUser117993

Guest
Zagłosowałem na wersję 5.0 bez kościoła, który tylko zajmuje miejsce w wiosce. A na s35 oczywiście będę grał ;)
 

DeletedUser102871

Guest
Najlepiej aby prędkość 1 lub 1.6,a styl wszystko oprócz 5.0 i 3.0.
 

DeletedUser118563

Guest
powinno być ze wioski koczownicze i barbarzyńskie robią wojska z wyjątkiem zwiadu i rycerza, a tylko to 5.0 i x2, wtedy będzie gites

Przydałoby się, tak dla urozmaicenia, zrobić tak jak kolega napisał, że wioski opuszczone robią woja same :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry