Świat 200 nadchodzi!

Status
Zamknięty.

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.196
View attachment 58818
Ale jeśli jednak ankieta na ms wjedzie, to ms będą, bo to jak mówienie chłopu, że od mycia nie umrze - no nie przekonasz.
Brak ms jest dla cieniasow :p ja tam lubie sobie powsadzac kliny/antykliny, gdzie jest bardzo maly odstep.
To daje caly fun z gierki.
Jeszcze jak ktos sie splacze Ci na pw, ze lecisz na bocie.

Boty byly i beda i na wieksza skale nic z tym nie zrobimy bo support nie ma mozliwosci tego wszystkiego wylapac.
Zreszta Ci ludzie, ktorzy tak cisna na tym syfie to tylko i wylacznie swiadczy o nich, ze musza sie tak dowartosciowac w grze pixelowej.
 

xUnc

Łucznik
Wynik reakcji
910
Brak ms jest dla cieniasow :p ja tam lubie sobie powsadzac kliny/antykliny, gdzie jest bardzo maly odstep.
To daje caly fun z gierki.
Jeszcze jak ktos sie splacze Ci na pw, ze lecisz na bocie.

Boty byly i beda i na wieksza skale nic z tym nie zrobimy bo support nie ma mozliwosci tego wszystkiego wylapac.
Zreszta Ci ludzie, ktorzy tak cisna na tym syfie to tylko i wylacznie swiadczy o nich, ze musza sie tak dowartosciowac w grze pixelowej.
Czym się różni dowartościowywanie się klinami itd. ze skryptu, a "tak, legitnie, z ręki wsadziłem, patrz jakie mam wyczucie"?
 

Lisiaczek

Pikinier
Wynik reakcji
94
Widzisz, są ludzie, którzy jednak cisną bez bota i udowodnienie takim grajkom bez rączek, że umie się sklinować ich żałosnego bocika jednak daje satysfakcję. Co jak co, ale jak już się czegoś nauczysz i płacisz za internet w domu, to z tego korzystaj jak człowiek, a nie robot ;)
 
Wynik reakcji
60
Ograniczone, wg wzoru:
(dni_na_świecie + liczba_posiadanych_wiosek) * 200, jednak nie więcej niż 200.000 na ostatnie 24h

Czyli na start możesz z farmic 200 surki w sumie i z dnia na dzień limit będzie rósł wraz z twoim rozwojem i liczbą wiosek? Dobrze to rozumuje?

Tak. Po tygodniu gry będziesz mógł sfarmić całe 1600 surek ‍
Takie farmienie że nie ma sensu farmić.
Na 198 jest 5000 a nie 200 i nie ma problemu osiągnąć.
Tutaj mogłoby być 2000 i też by było dobrze. No ale trudno.
 

xUnc

Łucznik
Wynik reakcji
910
Widzisz, są ludzie, którzy jednak cisną bez bota i udowodnienie takim grajkom bez rączek, że umie się sklinować ich żałosnego bocika jednak daje satysfakcję. Co jak co, ale jak już się czegoś nauczysz i płacisz za internet w domu, to z tego korzystaj jak człowiek, a nie robot ;)
Widzisz, tylko że osoba co robi to na bocie i tak nie uwierzy, że bez bota klin poszedł. Kmic nikomu za plecami nie stoi. Satysfakcję masz tylko ty, a bociarze dalej będą robić swoje.

Dlatego zawsze i wszędzie ms opluwane przeze mnie będzie. Gracze ze “ze skillem” raczej sobie poradzą (bo to nie tak, że to ich jedyna umiejętność, nie?), a skryptowcy nie będą mieli czym błyskać.
 

Lisiaczek

Pikinier
Wynik reakcji
94
Ale nikt nie mówi, że musi wierzyć, że było bez bota. Satysfakcja w mojej głowie wystarczy, nic nikomu udowadniać nie muszę, bo swoje wiem. Support z tym nie walczy, robi swoją robotę na odpierdol, więc nie ma co nawet oczekiwać, że cokolwiek się w tym kierunku zmieni. A światy bez ms są po prostu nudne. Grasz sobie na odbitki, nie masz powodów, by budzić sąsiadów żeby klina strzelili. Oni też do Ciebie nie piszą. No stypa, a nie gra. Idealne dla egoistów, 'defa nie mam, ale mogę odbitkę wysłać hehe' xd
 

xUnc

Łucznik
Wynik reakcji
910
Ale nikt nie mówi, że musi wierzyć, że było bez bota. Satysfakcja w mojej głowie wystarczy, nic nikomu udowadniać nie muszę, bo swoje wiem. Support z tym nie walczy, robi swoją robotę na odpierdol, więc nie ma co nawet oczekiwać, że cokolwiek się w tym kierunku zmieni. A światy bez ms są po prostu nudne. Grasz sobie na odbitki, nie masz powodów, by budzić sąsiadów żeby klina strzelili. Oni też do Ciebie nie piszą. No stypa, a nie gra. Idealne dla egoistów, 'defa nie mam, ale mogę odbitkę wysłać hehe' xd
A co support może, jak bociarz napisze “nie no, z ręki tak potrafię”? Mogliby wymusić korzystanie ze swoich appek zamiast z przeglądarki i wtedy ms miałyby sens.
I dobra, jeśli daje Ci to satysfakcję to spoko. Taka sama satysfakcję mają bociarze i to też jest spoko (no, powiedzmy). Whatever gets you off.

Ja obecnie na przykład rozgrzewam się na 198 i mam non stop kontakt z sąsiadami (bo im spamuje), a jeszcze ani defa ani klinów nie było mi trzeba…
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.347
Ale nikt nie mówi, że musi wierzyć, że było bez bota. Satysfakcja w mojej głowie wystarczy, nic nikomu udowadniać nie muszę, bo swoje wiem. Support z tym nie walczy, robi swoją robotę na odpierdol, więc nie ma co nawet oczekiwać, że cokolwiek się w tym kierunku zmieni. A światy bez ms są po prostu nudne. Grasz sobie na odbitki, nie masz powodów, by budzić sąsiadów żeby klina strzelili. Oni też do Ciebie nie piszą. No stypa, a nie gra. Idealne dla egoistów, 'defa nie mam, ale mogę odbitkę wysłać hehe' xd
+1
W sumie to jest trochę komplement jak ktoś Ci próbuje wmówić że masz bota, bo to znaczy że się dobrze klinuje/dogrywa xD

Mówimy nie propagandzie Mickeza, tak dla milisekund :)
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
900
Widzisz, tylko że osoba co robi to na bocie i tak nie uwierzy, że bez bota klin poszedł. Kmic nikomu za plecami nie stoi. Satysfakcję masz tylko ty, a bociarze dalej będą robić swoje.

Dlatego zawsze i wszędzie ms opluwane przeze mnie będzie. Gracze ze “ze skillem” raczej sobie poradzą (bo to nie tak, że to ich jedyna umiejętność, nie?), a skryptowcy nie będą mieli czym błyskać.
bo na 198 nikt nie ma wojska, tam sie buduje wioske i zbiera na szlachte :D
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
900
Brak ms jest dla cieniasow :p ja tam lubie sobie powsadzac kliny/antykliny, gdzie jest bardzo maly odstep.
To daje caly fun z gierki.
Jeszcze jak ktos sie splacze Ci na pw, ze lecisz na bocie.

Boty byly i beda i na wieksza skale nic z tym nie zrobimy bo support nie ma mozliwosci tego wszystkiego wylapac.
Zreszta Ci ludzie, ktorzy tak cisna na tym syfie to tylko i wylacznie swiadczy o nich, ze musza sie tak dowartosciowac w grze pixelowej.
bylam ciekawa czy jeszcze sie gra szlachta w synchro.
na ostatnim swiecie na ktorym gralam to bylo passé

 
Wynik reakcji
2.602
Co do ms to manualnie dogranie czy wbicie klina sprawia przyjemność dopóki się nie gra przeciwko botowi. Jak prawie każdy atak na ms to jest to bardziej męczące niż fajne. Niestety im nowszy świat tym częściej spotykane. Ciężko już oceniać ten element jako skill.
Dlatego choć ostatnio grałem ciągle z ms to chętniej bym chyba zagrał z ograniczonymi możliwościami wykorzystywania różnych skryptów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry