Świat 200 nadchodzi!

Status
Zamknięty.

Alvid

Chłop
Wynik reakcji
7
wioski po opuszczeni przez gracza znikaja z mapy :)

i dalej sie zgubilam, jak nieograniczona farma mialaby powstrzymac logowanie z wielu kont?
idac twoim tokiem myslenia, pomjjajac, ze to niemozliwe, logujac sie z wielu kont tworzysz wiecej farm do farmienia dla nieograniczonego farmienia.- to raczej zadzialalo by odwrotnie,
pomiajm ze w ogole by nie zadzialalo
właśnie - po opuszczeniu przez gracza :) ... zapewne wiele ich powstanie a do opuszczenia przez gracza trochę czasu minie - :) Polak potrafi :)
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
nie.

ale nadal nie wiem jak nieograniczone farmienie mialoby powstrzymac multikonta?
wiesz ze ten parametr juz jest ustawiony?
 
Ostatnia edycja:

Alvid

Chłop
Wynik reakcji
7
niestety jest i po co? - farma to farma - czemu ograniczenia na 200 ... farmiący wylapią nieaktywne otwarte konta - nie rozumiem ograniczeń - swoją drogą - :) mając przerost formy nad treścią i mając dużo kasy - scenariusz jest prosty - otwieram 50 kont ... wiele wiosek itd itp - bo to świat 200 i mam cisnienie - 20 z nich przetrwa ... chyba że nie, bo - bo mnie pofarmią i nie jestem w stanie zapanować nad 50 wioskami ... tyle w temacie ...
 
Wynik reakcji
23
Przez pierwszy tydzień chyba po zaczęciu od nowa się kasują.

Tak mi kiedyś napisał Pan Kmic. :p

wioski kasowane są w dwóch sytuacjach:

1. gdy gracz wybierze opcję "zacznij od nowa" w trakcie trwania ochrony początkowej. Wówczas jego pierwotna wioska znika z mapy,
2. gracz został zaproszony do założenia wioski w miejscu poleconym przez kogoś. I tutaj, jeśli system uzna, że było to polecenie fikcyjne i konto de facto nie gra, to również wioska jest kasowana (jest to możliwe w pierwszych tygodniach, nie ma obawy, że ktoś straci w ten sposób rozwinięte konto, które od dawna już rywalizuje na świecie).
 
Wynik reakcji
608
Zdecydowanie w momencie dotarcia. Dużo więcej możliwości podczas akcji, diodowania itp.
Dla takiego SKILLOWEGO świata to must have.
opcja fajna jak się diody wbija, ale jak już bociarz ci się podczas akcji trafi to ustawienie kijowe xd no ale to świat skillowy ma być, więc pewnie nie jeden gracz potrafi w 3 ms dograć wsparcia za pierwszym razem
 

Alvid

Chłop
Wynik reakcji
7
a może by tak zbojkotwać? były ankiety które zostały nie powiem gdzie wsadzone? :) ... swiat bez pp i bez farmy czyli powstaje dla kombinatórów :) bez farmy ...
 
Wynik reakcji
608
koleżanka lubi pograć uczciwie :) a ustawienia 200 nie do końca takie sa - ankiety to ściemka taka mała prawda koleżanko ? :)
Ankiety to spisek kondominium niemiecko-rosyjskiego pod żydowskim zarządem powierniczym. Kmic celowo dał te ankiety, aby nas jeszcze bardziej skłócić, bo wszyscy wiedzą, że Kmic to tak naprawdę Kmitz - agent wyszkolony przez BND w Hamburgu pod nazwą IG, aby wykradać Polakom dane z ciasteczek w przeglądarce
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
koleżanka lubi pograć uczciwie :) a ustawienia 200 nie do końca takie sa - ankiety to ściemka taka mała prawda koleżanko ? :)
ty mnie pytasz?
ja naprawde nie wiem o czym ty mowisz , staram sie bardzo cie zrozumiec. ale ablo to naiwnosc albo celowa ignorancja wiedzy powrzechnej o tej grze
 
Status
Zamknięty.
Do góry