Świat 200 nadchodzi!

Status
Zamknięty.

Lord Kozaku

Pikinier
Wynik reakcji
9
dajcie kościoły to już skomplikujecie rozgrywkę :D( jedynie koordynatorom(prawdziwy wojownik lubi skomplikowane rozgrywki :D)) :) Misiu nasz kochany daj nam prawdziwy prezent :D(oddaj plemiona szybkie !!!)i szybkość 0.5 pocieszmy sie tym swiatem bo i tak na koncu bedzie fuzja :D i tyle z gry do konca zobaczymy jak dluuugo potrwa rozgrywka :D pzd lk
 

Sir Arturwd

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
376
W ten sposób można niczego nie zakazywać. Niech każdy używa ile i jakich chce botów a jak nie dajesz rady to sobie znajdź lepsze i przestań miauczec.
Też jestem zdania że powinien być zakaz, inna sprawa że prawdopodobnie support nie ma narzędzi by coś takiego efektywnie zweryfikować
A czy ja komuś zakazuje botów? XD
Nick zobowiązuje. naćpany


Masz zmienne ip, korzystasz z neta w więcej niż 2 miejscach? No to nie pograsz xD
Mam wrażenie kmic dla beki ten temat otworzył żeby zobaczyć jak odklejonych/pomysłowych chłopków uniwersum plemion posiada na stanie xdd, bo co strona jakiś śmieszny agent się trafia z genialnym planem na s200.

Strach o coś pytać ludzi w sumie bo wyjdzie że nie ma tu normalnych osób xD
 

Lord Kozaku

Pikinier
Wynik reakcji
9
Proponuję 2 wioski na start. Zawsze coś nowego + zwiększy świat
po co, żeby bociarze na start dostali po 10 wiosek? :D musisz zauważyć kolego ze tylko częęęść i to baaardzo mała gra uczciwie i dla frajdy, większość tych obrzucajaca sie miesem treszy próbuje pokazać jakie ma wielkie huevos czy penis bo im nie wychodzi w realu :)) tak jestem jednym z nich nie musicie juz tego pisać byłem pierwszy!
 

Lord Kozaku

Pikinier
Wynik reakcji
9
Chcę tym przekazać ze support musi brać poprawkę na tych ludzi? osoby które w sumie napędzają im biznes więc jesteśmy w błędnym kole :D
 

rojan

Chłop
Wynik reakcji
3
Brak giełdy
Rycek z lvl
Wsparcie do plemienia tylko
Ilość członków w plemieniu 100
Prędkość gry x2 prędkość wojska x0.8
Brak kościołów wiez twierdz itp
Brak farmy brak zbieraka
Brak zamykania składów
 

Jaruga007

Chłop
Wynik reakcji
1
Ilość rycerzy w zależności od ilości od wiosek ale w starym stylu (przedmioty + ogień olimpijski)!!!
Farmy (sporo) i zbieractwo. Brak morale, brak ataków na współplemieńców, wsparcie tylko do plemienia, wycofywane automatycznie przy przejściu.
Bez wież, kościołów, twierdz i wojen runicznych.
Stare jest dobre!!!
 

jendrus6

Chłop
Wynik reakcji
2
a ja to sie zastanawiam po co to pytanie, skoro mozna obstawiac ze wybrane zostana ustawienia najbardziej przychodowe czyli farma, flagi, gielda premium, + zeby bylo cos nowego to bedzie rozwoj rycerza w ktorym jest tez bonus do lucznikow i lucznikow konnych. Jest to juz no na swiatach zagranicznych jakby ktos chcial zobaczyc o co chodzi ;)
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Masz zmienne ip, korzystasz z neta w więcej niż 2 miejscach? No to nie pograsz xD
Mam wrażenie kmic dla beki ten temat otworzył żeby zobaczyć jak odklejonych/pomysłowych chłopków uniwersum plemion posiada na stanie xdd, bo co strona jakiś śmieszny agent się trafia z genialnym planem na s200.

Prawidlowo

1gracz-1 konto, brak bonusu nocnego i niech się zaczną igrzyska.

Normalnie robić weryfikację na nr telefonu co godzinę i elo. Niestety bez szans, że to zrobią. Osobiście pewnie taka weryfikacja nie jest za darmo. Po drugie byłoby wielkie oburzenie w społeczności bo przecież jak to tak samemu grać xD
 

Czarna Szmata

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.333
Prawidlowo

1gracz-1 konto, brak bonusu nocnego i niech się zaczną igrzyska.

Normalnie robić weryfikację na nr telefonu co godzinę i elo. Niestety bez szans, że to zrobią. Osobiście pewnie taka weryfikacja nie jest za darmo. Po drugie byłoby wielkie oburzenie w społeczności bo przecież jak to tak samemu grać xD
xd czyli pieprzenie bzdur byle ponarzekać, bo to miał być temat z oczekiwaniami co do ustawień s200, a głównie służy do pisania bajek jakie ktoś by zmiany w grze w ogóle widział (bo od strony technicznej te pomysły wymagają w ciul więcej niż ich pomysłodawcy zdają sobie sprawę) - przecież dużo prostsze mechaniki nie są wprowadzane i kmic nieraz pisał o tym, że możliwości konfiguracji świata jest stosunkowo mało. To, że jakieś tam chłopki wpadają i snują śmieszne wizje na forum nie mając pojęcia o nierealności swoich wynurzeń jeszcze rozumiem, ale ludzie grający w plemiona dłużej (i sprawiający wrażenie choć trochę inteligentnych) wydaje mi się, że powinni dostrzegać jak rzadko i jak ograniczone zmiany są wprowadzane od lat.
Do tego dodać brak jakiegolwiek pojęcia jak może w przybliżeniu działać gierka przeglądarkowa i mamy festiwal ignorancji xd
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
xd czyli pieprzenie bzdur byle ponarzekać, bo to miał być temat z oczekiwaniami co do ustawień s200, a głównie służy do pisania bajek jakie ktoś by zmiany w grze w ogóle widział (bo od strony technicznej te pomysły wymagają w ciul więcej niż ich pomysłodawcy zdają sobie sprawę) - przecież dużo prostsze mechaniki nie są wprowadzane i kmic nieraz pisał o tym, że możliwości konfiguracji świata jest stosunkowo mało. To, że jakieś tam chłopki wpadają i snują śmieszne wizje na forum nie mając pojęcia o nierealności swoich wynurzeń jeszcze rozumiem, ale ludzie grający w plemiona dłużej (i sprawiający wrażenie choć trochę inteligentnych) wydaje mi się, że powinni dostrzegać jak rzadko i jak ograniczone zmiany są wprowadzane od lat.
Do tego dodać brak jakiegolwiek pojęcia jak może w przybliżeniu działać gierka przeglądarkowa i mamy festiwal ignorancji xd

A tam pierdolisz głupoty, w sumie fajnie by bylo jeszcze bez urządzeń mobilnych. Nostalgia przede wszystkim. Tylko biblioteki szkolne wchodzą w grę.
 

Czarna Szmata

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.333
A tam pierdolisz głupoty, w sumie fajnie by bylo jeszcze bez urządzeń mobilnych. Nostalgia przede wszystkim. Tylko biblioteki szkolne wchodzą w grę.
Ok, przy tym postulacie masz mój głos - więcej entuzjazmu z mojej strony miałby tylko taki mówiący o tym, że po s200 będą tylko światy premium, a moje konto zostaje permanentnie zbanowane.
 

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
Brak giełdy
Rycek z lvl
Wsparcie do plemienia tylko
Ilość członków w plemieniu 100
Prędkość gry x2 prędkość wojska x0.8
Brak kościołów wiez twierdz itp
Brak farmy brak zbieraka
Brak zamykania składów

-Żadnych giełd premium i innego gowna.
-Prędkość może trochę przesadzona, dałbym z 1,5 i szybsze wojsko
-Start możliwy tylko z ekipa, potem losowo.(weryfikujcie czy ktoś znów nie obszedł tego jak na 150) i banujcie!!!
-rycerz z poziomami lub z przedmiotami
-Ścisła kontrola kont pod względem darm, wszystkie multikonta banowane, siut wypad ino raz
-żadnych wiez, kościołów i innych gowien
-ścisła kontrola osób pushujacych swoje konta (farmienie swoich 10 kont) wypad globalnie


BRAK BONUSU NOCNEGO
 

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
Znając życie wyjdzie jakieś wielkie G bez farmy albo z giełda
Warcaby znów będą się pruly albo leszcze z p2w
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.116
To Ci wytłumaczę.

Im gęstszy świat, tym bardziej boli każda dioda, bo tworzy zagrożenie nie dla kilku ale dla KILKUNASTU wiosek. I na 2.0 to nie jest tak, że ustrzelą Ci offa z tej diody i dwa tygodnie cisza na morzu, tylko po kilku dniach diodowanie jest kontynuowane, bo przeciwnik MUSI kiedyś spać, a nie każdy gra na pięciu coopów. Po wbiciu drugiej diody nie musisz czekać tydzień, żeby kontynuować tworzenie wyspy, tylko max kilka dni, żeby nadrobić trochę wojska.

Teraz rozumiesz, czy naprawdę masz dziurę w głowie na przestrzał?
To na jakim świecie panie pros ty grałeś że byłeś w stanie co 2 dni diodować przeciwnika? Jaki przeciwnik to był? Bo na pewno nie taki co ma 10 szarych komórek i aktywnych graczy. Zresztą to i tak nie ma znaczenia jak zrobisz za pare dni akcje, wbij sobie nawet 20 diod, jak twoje plemie nie ogarnie jak bronic akcji co pare dni to i tak zero z tego będziesz mieć pożytku. Diody są fajne, ale tak naprawdę nie mają większego znaczenia na prędkości 2, gdzie nie są one nawet blisko decydującego czynnika.

Na prędkości 1 takie diody bolą przecież bardziej, bo po prostu są w stanie stać dłużej i robić lokalnie krzywdę dłużej, a akcje są rzadziej i jak przeorasz burzeniem teren około diodowy, to ciężej się szybko odbudować. No i musisz myśleć gdzie tego offa z diody wyślesz, a nie na pałę może sie uda a jak nie to połówka za 2 dni.

Twoje argumenty za światami z prędkością 2 są mega zabawne, bo tylko udowadniają że prędkość 1 jest lepsza. Ale to logiczne, z perspektywy 1 gracze i robienia przez niego roboty NIE DA SIĘ wybronić wyższości światów z prędkością 2. Tak ta gra już działa, nie przeskoczysz tego. Ale przyznaj się do manipulacji i niewiedzy, zamiast gadać o takich rzeczach, bo sie kompromitujesz.
Przecież to troll jest
Dokładnie, troll co każdą rzecz argumentuje jak najszerzej, podając praktyczne przykłady, czasami nawet matematykę i obliczenia.
Widać ktoś kto grał na froncie przy prędkości 2.0, ale da się diodowac codziennie nawet po utracie z diody offa ;)
XD widać kogoś kto nie grał nigdy na poważnym froncie, nie chce mu sie grać i chce zepsuć świat 200 robiąc z niego świat na 4 miesiące gdzie wygra masówka koalicyjna w jakiejś walce 70/30 jak nie więcej. Dobrze że znamy plan jutra/witam/kogo tam reprezentujecie na świat 200 XD
Mam nadzieję, że @kmic się nie będzie sugerował trollami, które będą prosić o farmę, bo to takie super popsuć komuś zabawę.
Popsuć komuś zabawę? Raczej umożliwić ludziom z rękami na grę na takim świecie, a nie dostać bezfarmowej papki, która nie będzie ani ciekawa, ani przyjemna, ani odkrywcza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry