Świat 200 nadchodzi!

Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
2.388
To na jakim świecie panie pros ty grałeś że byłeś w stanie co 2 dni diodować przeciwnika? Jaki przeciwnik to był? Bo na pewno nie taki co ma 10 szarych komórek i aktywnych graczy. Zresztą to i tak nie ma znaczenia jak zrobisz za pare dni akcje, wbij sobie nawet 20 diod, jak twoje plemie nie ogarnie jak bronic akcji co pare dni to i tak zero z tego będziesz mieć pożytku. Diody są fajne, ale tak naprawdę nie mają większego znaczenia na prędkości 2, gdzie nie są one nawet blisko decydującego czynnika.

Na prędkości 1 takie diody bolą przecież bardziej, bo po prostu są w stanie stać dłużej i robić lokalnie krzywdę dłużej, a akcje są rzadziej i jak przeorasz burzeniem teren około diodowy, to ciężej się szybko odbudować. No i musisz myśleć gdzie tego offa z diody wyślesz, a nie na pałę może sie uda a jak nie to połówka za 2 dni.

Twoje argumenty za światami z prędkością 2 są mega zabawne, bo tylko udowadniają że prędkość 1 jest lepsza. Ale to logiczne, z perspektywy 1 gracze i robienia przez niego roboty NIE DA SIĘ wybronić wyższości światów z prędkością 2. Tak ta gra już działa, nie przeskoczysz tego. Ale przyznaj się do manipulacji i niewiedzy, zamiast gadać o takich rzeczach, bo sie kompromitujesz.

Dokładnie, troll co każdą rzecz argumentuje jak najszerzej, podając praktyczne przykłady, czasami nawet matematykę i obliczenia.

XD widać kogoś kto nie grał nigdy na poważnym froncie, nie chce mu sie grać i chce zepsuć świat 200 robiąc z niego świat na 4 miesiące gdzie wygra masówka koalicyjna w jakiejś walce 70/30 jak nie więcej. Dobrze że znamy plan jutra/witam/kogo tam reprezentujecie na świat 200 XD

Popsuć komuś zabawę? Raczej umożliwić ludziom z rękami na grę na takim świecie, a nie dostać bezfarmowej papki, która nie będzie ani ciekawa, ani przyjemna, ani odkrywcza.
Nie ja diodowałem, a ja byłem diodowany - na s158, przez Forzę. Zapytałbym gdzie obronę ustawiałeś, że się tak wozisz fagasie, ale wiemy obaj, że nigdzie. Widać to po każdym słowie jakie wypowiedziałeś. Powinieneś z Black Snowem grać coopa na FO, merytorycznie reprezentujesz ten sam brak poziomu i podstawowej wiedzy.

Ty mi się do niczego nie musisz przyznawać, bo dziurę w mózgu już nam pokazałeś, wrzucam Ci ignora misiu, bo nie chce mi się gadać z kimś kto powtarza w kółko to samo i ignoruje merytoryczne argumenty.
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.289
Nie ja diodowałem, a ja byłem diodowany - na s158, przez Forzę. Zapytałbym gdzie obronę ustawiałeś, że się tak wozisz fagasie, ale wiemy obaj, że nigdzie. Widać to po każdym słowie jakie wypowiedziałeś. Powinieneś z Black Snowem grać coopa na FO, merytorycznie reprezentujesz ten sam brak poziomu i podstawowej wiedzy.

Ty mi się do niczego nie musisz przyznawać, bo dziurę w mózgu już nam pokazałeś, wrzucam Ci ignora misiu, bo nie chce mi się gadać z kimś kto powtarza w kółko to samo i ignoruje merytoryczne argumenty.
Dosłowie na moje merytoryczne argumenty odpowiadasz niczym XD A jak chcesz mnie wrzucić do ignora to wrzucaj, to tylko pokazuje brak twojej dojrzałości do merytorycznej dyskusji

Zapytałbym gdzie obronę ustawiałeś, że się tak wozisz fagasie
1706386140315.png
@Kaneko Lumi z dedykacja dla ciebie hehe
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.529
Dosłowie na moje merytoryczne argumenty odpowiadasz niczym XD A jak chcesz mnie wrzucić do ignora to wrzucaj, to tylko pokazuje brak twojej dojrzałości do merytorycznej dyskusji

Zapytałbym gdzie obronę ustawiałeś, że się tak wozisz fagasie
View attachment 57912
@Kaneko Lumi z dedykacja dla ciebie hehe
imagine chciec grac na 2.0, w dwa dni masz polowke offa, toz to prawie jak swiat z premium
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.529
wielce skillowy swiat 2.0, gdzie rada sie meczy w robienie akcji bo gracze jak nie dostana rozpiski to nie chca ataku wyslac :lumiclown: :lumiclown: :lumiclown:
 

Locter

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
495
Prędkość: 1.3
jednostki: 1.0
Przyrost surowców: 1
- co do barb nie mam zdania. Każda ilość mnie zadowala,
- świat z farmą ograniczoną
- technologia prosta,
- możliwość powołania chłopów,
- obecność rycerzy okej, może być nawet kilka. Osobiście uważam, że rycerze są okej, ponieważ na początku gry większość graczy i tak gra offem i jest mało deffa, a dzięki tej jednostce można zgrać się ze wsparciem i współpracą pokonać silnego gracza. Atakujący powinien więcej myśleć nad atakiem, wysłać jakieś fejki, próbować oszukać wroga. Może wspólnie dogadywać się aby atakować w kilka osób, a nie lecieć solo skoro jest taki silny?
- przedmioty rycerzy ale bez ognia olimpijskiego,
- Kościoły: Tak, niech ludzie mądrzej się osiedlają, atakują i bronią wiosek,
- waluta szlachcica: monety
- wieże: też nawet fajne ale wolałbym NIE, wystarczą kościoły,
- blokada składów: obojętne ale bardziej jednak na NIE. Niech się ludzie zaskakują i tworzą wielkie koalicje miłości,
- Odstęp między atakami w milisekundach: przynajmniej 100 ms. Mniejszy odstęp to chyba dla bociarzy,
- giełda premium: oczywiście, że BRAK,
- Łucznicy : tak
- zbieractwo: tak.
- wysyłanie wsparcia: dowolne. Można wspierać nawet poza plemię. Brak blokad.

Oprócz tego proponuję aby w centrum nie było ,,kotła", czyli bliżej położonych do siebie wiosek niż jest to na obrzeżach. Powinno być tam też mniej więcej tyle samo barb.
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.506
wielce skillowy swiat 2.0, gdzie rada sie meczy w robienie akcji bo gracze jak nie dostana rozpiski to nie chca ataku wyslac :lumiclown: :lumiclown: :lumiclown:
Zmień plemię jak rada męczy się z rozpisaniem akcji.

Najtrudniejsze w rozpisaniu akcji jest znalezienie właściwego celu, którego nie spodziewa się przeciwnik. Samo wyznaczenie kto gdzie ma ile wysłać offow/fejków/burzaków to chwila moment.
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.529
Zmień plemię jak rada męczy się z rozpisaniem akcji.

Najtrudniejsze w rozpisaniu akcji jest znalezienie właściwego celu, którego nie spodziewa się przeciwnik. Samo wyznaczenie kto gdzie ma ile wysłać offow/fejków/burzaków to chwila moment.
Jeżeli używasz plemiona planer i generalnie masz <WYWALONE> co się stanie, byleby offy wyszły to taa, w parę minut rozpiszesz

Natomiast jak masz 57 grup wiosek na których trzeba wysłać do każdej inaczej ataki to się będziesz z tym <MECZYC> do rana - i w zaznaczanie tych kilku tysięcy wiosek, jak i we wprowadzaniu danych czy generowaniu już tej właściwej rozpiski ok
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
0
I zero zasad pozaregulaminowych. można atakować swoich , wspierać wszystkich, nie wiem co z milisekundami. Moze zero ingerencji niech lecą jak się uda ?
 

pszyps.

Łucznik
Wynik reakcji
679
Jestem pewien, że jeśli nie zrobią teraz no-farm to wielu graczy ucieknie z tej gry na amen.
Support na własne życzenie doprowadza do tej sytuacji robiąc na 198 ograniczoną, gdzie poprzednio wychodziły światy na zmianę.
Osobiście nie gram na innych jak no-farm bo nie mam czasu na farme. Jeśli 200 będzie z farmą to wyjdzie, że czekam ponad rok by se poklikać xdd
 

Nezus

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.691
Prędkość: 1.3
jednostki: 1.0
Przyrost surowców: 1
- co do barb nie mam zdania. Każda ilość mnie zadowala,
- świat z farmą ograniczoną
- technologia prosta,
- możliwość powołania chłopów,
- obecność rycerzy okej, może być nawet kilka. Osobiście uważam, że rycerze są okej, ponieważ na początku gry większość graczy i tak gra offem i jest mało deffa, a dzięki tej jednostce można zgrać się ze wsparciem i współpracą pokonać silnego gracza. Atakujący powinien więcej myśleć nad atakiem, wysłać jakieś fejki, próbować oszukać wroga. Może wspólnie dogadywać się aby atakować w kilka osób, a nie lecieć solo skoro jest taki silny?
- przedmioty rycerzy ale bez ognia olimpijskiego,
- Kościoły: Tak, niech ludzie mądrzej się osiedlają, atakują i bronią wiosek,
- waluta szlachcica: monety
- wieże: też nawet fajne ale wolałbym NIE, wystarczą kościoły,
- blokada składów: obojętne ale bardziej jednak na NIE. Niech się ludzie zaskakują i tworzą wielkie koalicje miłości,
- Odstęp między atakami w milisekundach: przynajmniej 100 ms. Mniejszy odstęp to chyba dla bociarzy,
- giełda premium: oczywiście, że BRAK,
- Łucznicy : tak
- zbieractwo: tak.
- wysyłanie wsparcia: dowolne. Można wspierać nawet poza plemię. Brak blokad.

Oprócz tego proponuję aby w centrum nie było ,,kotła", czyli bliżej położonych do siebie wiosek niż jest to na obrzeżach. Powinno być tam też mniej więcej tyle samo barb.
Głupota.
200 musi ograniczyć maksymalnie ustawieniami masówki, inaczej będzie taki szit i świat, który trwa pól roku.
1706449716000.png

Chłopy dalej piszące, żeby dać rycka z ogniem po tym jak kmic napisał, że się nie da XD
Pięknie podsumowuje to ekspertów, którzy się tutaj wypowiadają.
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.289
To zagraj w jakimś dobrym plemieniu, a problemy o których piszesz znikną
XDddDDDDD
Prędkość: 1.3
jednostki: 1.0
Przyrost surowców: 1
- co do barb nie mam zdania. Każda ilość mnie zadowala,
- świat z farmą ograniczoną
- technologia prosta,
- możliwość powołania chłopów,
- obecność rycerzy okej, może być nawet kilka. Osobiście uważam, że rycerze są okej, ponieważ na początku gry większość graczy i tak gra offem i jest mało deffa, a dzięki tej jednostce można zgrać się ze wsparciem i współpracą pokonać silnego gracza. Atakujący powinien więcej myśleć nad atakiem, wysłać jakieś fejki, próbować oszukać wroga. Może wspólnie dogadywać się aby atakować w kilka osób, a nie lecieć solo skoro jest taki silny?
- przedmioty rycerzy ale bez ognia olimpijskiego,
- Kościoły: Tak, niech ludzie mądrzej się osiedlają, atakują i bronią wiosek,
- waluta szlachcica: monety
- wieże: też nawet fajne ale wolałbym NIE, wystarczą kościoły,
- blokada składów: obojętne ale bardziej jednak na NIE. Niech się ludzie zaskakują i tworzą wielkie koalicje miłości,
- Odstęp między atakami w milisekundach: przynajmniej 100 ms. Mniejszy odstęp to chyba dla bociarzy,
- giełda premium: oczywiście, że BRAK,
- Łucznicy : tak
- zbieractwo: tak.
- wysyłanie wsparcia: dowolne. Można wspierać nawet poza plemię. Brak blokad.

Oprócz tego proponuję aby w centrum nie było ,,kotła", czyli bliżej położonych do siebie wiosek niż jest to na obrzeżach. Powinno być tam też mniej więcej tyle samo barb.
Szczerze? Bardzo dobre ustawienia, oprócz wsparcia poza plemię. Prędkość idealna dla ograniczonej, kompensacja zbieractwem, kościoły. Nieograniczone wsparcie jednak prowadzi do za dużej ilości patologii jak dla mnie, no ale najwyraźniej niektórzy to lubią...
no i dobrze...

boisz sie predkosci 2.0? tak samo farma, po co komu to?
Nie, jestem uzalezniony od plemion i jak bedzie 2.0 to sie swiat w 4 miesiace skonczy pewnie, a ja nie chce :///
A farma skillowa, jestem pewny ze mozna bedzie przewage na tym zrobic
Jestem pewien, że jeśli nie zrobią teraz no-farm to wielu graczy ucieknie z tej gry na amen.
Support na własne życzenie doprowadza do tej sytuacji robiąc na 198 ograniczoną, gdzie poprzednio wychodziły światy na zmianę.
Osobiście nie gram na innych jak no-farm bo nie mam czasu na farme. Jeśli 200 będzie z farmą to wyjdzie, że czekam ponad rok by se poklikać xdd
To dobry gest kmica ze w ogole wypuszcza/wypuszczał światy bez farmy. Chyba to takie nasze polskie zboczenie, że na tkaich ktokolwiek gra.

Tak czy tak, 199 nonpremium bez farmy 200 nonpremium farma i wszystko będzie grało :) Dzieciaczki pójdą na 199 jak poszły kiedyś na 99, a na 200 zostaną prawdziwi gracze
 

DucuS

Zwiadowca
Wynik reakcji
868
XDddDDDDD

Szczerze? Bardzo dobre ustawienia, oprócz wsparcia poza plemię. Prędkość idealna dla ograniczonej, kompensacja zbieractwem, kościoły. Nieograniczone wsparcie jednak prowadzi do za dużej ilości patologii jak dla mnie, no ale najwyraźniej niektórzy to lubią...

Nie, jestem uzalezniony od plemion i jak bedzie 2.0 to sie swiat w 4 miesiace skonczy pewnie, a ja nie chce :///
A farma skillowa, jestem pewny ze mozna bedzie przewage na tym zrobic

To dobry gest kmica ze w ogole wypuszcza/wypuszczał światy bez farmy. Chyba to takie nasze polskie zboczenie, że na tkaich ktokolwiek gra.

Tak czy tak, 199 nonpremium bez farmy 200 nonpremium farma i wszystko będzie grało :) Dzieciaczki pójdą na 199 jak poszły kiedyś na 99, a na 200 zostaną prawdziwi gracze

W tym przypadku ciężko się nie zgodzić tylko, że wtedy było na odwrót bo prawdziwi gracze ruszyli na s99.
 
Status
Zamknięty.
Do góry