Świat 190 (03) Mix parametrów

eloziom

Miecznik
Wynik reakcji
73
Rohanczycy ciężka noc przed wami tyle kont do założenia . Od godziny 21:00 dnia dzisiejszego do jutra godz 9:48 przyjrzalbym się kontom które głosują bo w większości na NIE będą multi z srohanu. I cyk już Remisik jedziecie
 

eloziom

Miecznik
Wynik reakcji
73
A mogę zadać ci pytanie ? Czyli uważasz ze ,,ms’owcy” oszukują i robią multikonta ? A uważasz również tak samo w druga stronę ? Ze ,,bez ms’owcy” robią multikonta ? I klikają na ,,nie” ?
W drugą stronę niee tylko prawilne mordeczki głosują
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
  • Milisekundy - Tak​

    Głosy: 31949,2%
  • Milisekundy - Nie​

    Głosy: 32049,4%

  • JAZDA KUWA!!! VAMOSSSSSSSSSSSSSSS
 
Wynik reakcji
6.958
Ale syf, @boh12prawdziwy Potem się dziwi non premium, że ankiet nie mają xd Jeszcze jakiś @Mickez płaczący, że jakiś gość sobie puścił grupową o głosy na msy bo chce sobie z ekipą zagrać, a potężna Ekipa Rohhanu potrzebuje świata bez ms więc tamci są źli, a Rohhan to ci dobrzy xD
 

zaremb17

Miecznik
Wynik reakcji
23
DZIEKI ZA OPINIE EKSPERTA, CZĘSTO NA PLACU ZABAW BYWASZ WIELBICIELU DZIECI?
Wy zachowujecie się jak benkarty jakby Wam grabki albo łopatkę zabrali w tej piaskownicy xD Beke pół forum pewnie z Was ma. Bez odbioru bękarty ms

Bo ktoś ma range chłopa na forum to się odezwać nie może. Jak ja zaczynałem grać w plemiona to połowa co się tak spina o te ms wchodziła na dywan po drabinie... Pozdro bękarty z piaskownicy
 
Ostatnia edycja:

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
Znam rodzinę gdzie dwóch alkoholików się ciągle kłócą, co tydzień lądują w szpitalu. Znam też rodzinę którzy dzień dzień są nastukani gandziom siedzą na fotelu i oglądają TV przytulając się do siebie.
 
Do góry