Świat 190 (03) Mix parametrów

dr Lupin

Miecznik
Wynik reakcji
209
Wszędzie oszuści, jak w ogóle ktokolwiek śmiał założyć konto na forum i to jeszcze zaczynać od rangi chłop i to parę miesięcy wcześniej, oni specjalnie tak robią, żeby głosować w ankiecie na milisekundy, pewnie wróżbita maciej im wywróżył, że tak będzie xD
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
Wszędzie oszuści, jak w ogóle ktokolwiek śmiał założyć konto na forum i to jeszcze zaczynać od rangi chłop i to parę miesięcy wcześniej, oni specjalnie tak robią, żeby głosować w ankiecie na milisekundy, pewnie wróżbita maciej im wywróżył, że tak będzie xD
szczerze to ty tez jestes podejrzany, kto sie kurwa nazywa Dr lupin? cuchnieszz szwindlem na kilometr, ty w ogóle grasz w te gre?
 

eloziom

Miecznik
Wynik reakcji
73
z tym że brak milisekund i tak już wygrywa przewagą około 50 głosów. kmic z rana usiądzie i odsieje wasze cwelowskie multikonta...
Mam taką nadzieję, bo mickez czy coś ma pracowita noc.. widać, że powoli po 1 głosie przyrasta na brak ms i robi multi
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
@kmic kasuj te ankiety. Od zawsze mówiłem, że to zły pomysł ;)
a kim ty glizdo jesteś żeby rozporządzać kmicem?
ma własny rozum chyba widzi co się dzieje... za sam fakt tego że ms'owcy oszukują należy im dać prztyczka w nos i obowiązkowo narzucić brak ms. to może się nauczą nie manipulować głosowaniem.
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
to zapadnij się pod ziemię i sikaj na korzenie czy cokolwiek tam te dżownice robią... bo doradzanie kmicowi ci nie wychodzi, daj mu samemu ustawić świat to będzie tragedia. palec mu się omsknie i odpali wojny runiczne albo kościoły dla uposiów XDDDD
 

giert0s

Chłop
Wynik reakcji
5
a kim ty glizdo jesteś żeby rozporządzać kmicem?
ma własny rozum chyba widzi co się dzieje... za sam fakt tego że ms'owcy oszukują należy im dać prztyczka w nos i obowiązkowo narzucić brak ms. to może się nauczą nie manipulować głosowaniem.
A mogę zadać ci pytanie ? Czyli uważasz ze ,,ms’owcy” oszukują i robią multikonta ? A uważasz również tak samo w druga stronę ? Ze ,,bez ms’owcy” robią multikonta ? I klikają na ,,nie” ?
 
Do góry