Świat 182 (04) Parametry plemienia + dominacja

Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
625
Jak już fo wydało wyrok na jutro za mulciaki to głosujecie jawnie na tą samą opcje? xD No gratuluje pomysłu, dobrze że te 11 daliście żeby nikt nie miał wątpliwości kogo oskarżyć o wałek xD
 

Załączniki

  • IMG_20220829_212602.jpg
    IMG_20220829_212602.jpg
    922,6 KB · Wyświetlenia: 70

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
No rzeczywiście my z Rezamem zagłosowaliśmy jako nieliczni z P! XD
U was jest całe plemię - widzisz różnice?
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Ojj, oj, oj, ojojojoj. Tu się nie zgodzę. Akurat my zagęszczaliśmy w 100% legalnie. Szło ze 2-3 razy (głównie na początku świata) info, żeby zrobić konto z telefonu brata, ciotki, dziadka, córki, ojca, kochanki, psa czy kogo tam chcą. I autentycznie, robili te konta, dodawali kogoś z plemienia do przyjaciół i przenosili się. Banalnie proste i w 100% legit. Nie odkopie wam mapki na szybko raczej, ale całe to zagęszczenie przy Night i Pladze było w ten sposób zrobione. I powiem wam coś jeszcze w sekrecie, tylko nie mówcie nikomu ;)
Ogólnie w CV przez pierwsze ponad pół roku gry nikt nie widział na oczy bota czy vpna. Banda amatorów wyłącznie ze skillem wygrała najdłuższy świat (i jeden z mocniejszych, w końcu była pandemia, grała masa ekip) w ostatnim czasie.
I tu muszę przyznać rację, Cv jako ekipa "pokartoniana", na 152 zagrało swój świat życia i nawet mnie pojechali ^^

Do dziś pamiętam, ile kurew na tego whoya Małpe rzucałem ^^
 

Spirx

Pikinier
Wynik reakcji
65
Was pojebało juz kurwa konkretnie z tymi plemionami.

Gra 10 000 osób, a Wy kruwa plemie po 20 osób robicie, jaja konkretne.

Proponuje zrobić plemiona po 2 osoby <3
Przez 10 lat ludzie będa kombinować jak upierdolić kupla z innym kumplem.

A najlepeij dajcie blokade 3 dni po starcie świata, żeby każdy mógł sobie kompana z okolicy do dwuosobowego plemienia załatwić.
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
No mówię, to jakiś kurwa idiota jebany wymyślił te 20 osobowe plemie, a kolejni imbecyle głosują za tym, ale czego się spodziewać po Kinsie i kolegach xD
 

Spirx

Pikinier
Wynik reakcji
65
Po 1. blokada jest totalnym gównem, grałem na s158 i prawktycznie zamykąłem tam świat do końca z WM dla FORZY oddaliśmy wioski jako sojusznicy, bo nie dało się przejśc, a dziś gram z ludzmi z FORZY i mówią ze 30% skladu za chuja nie zasługiwało na blache, a zostali zatrzaśnięci z plemieniu.
Sytuacja... gra 40 graczy, jest ostatnia walka 1 vs 1 plemie na koncu, składy poblokowane, co zrobisz jak 7 graczy stwierdzi w plemieniu ze im sie nie chce grać. Jeśli te 33 osoby chca wygrać, msuzą zapierdalać też za tych 7, oni moga siedzieć z 1 wioską daleko na zapleczu i mioeć wywalone jaja.
Myślccie co robicie.

@BulwaZaglady napisał że krety to tez strategia, zgadza się, ale nie miałeś kreta raczej takiego jak ja na s158, chłop był oficjlany, pierodlił wszystko do wroga i chwalił się tym na fo/czacie grupowym i co mu zrobisz, jak support wyłączył możliwość atakowania własnego plemienia? Stary, takie ustawienia są odklejone od rzeczywistości ^^

Chłopa nie możesz wyrzucić, nie możesz zaatakować, a typ dawał wbijać diody na swoje wioski i co mu zrobisz? :)
 

DawwwwwwwidQ

Pikinier
Wynik reakcji
71
Gdyby przy mrożeniu plemion dało się wywalać z plemienia, a nie zapraszać to może byłoby trochę inaczej. Chociaż gdy na etapie końcowym radnego ma pół plemienia aby podglądać stany wojsk też mogło by być śmiesznie gdyby komuś odwaliło xD
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Po 1. blokada jest totalnym gównem, grałem na s158 i prawktycznie zamykąłem tam świat do końca z WM dla FORZY oddaliśmy wioski jako sojusznicy, bo nie dało się przejśc, a dziś gram z ludzmi z FORZY i mówią ze 30% skladu za chuja nie zasługiwało na blache, a zostali zatrzaśnięci z plemieniu.
Sytuacja... gra 40 graczy, jest ostatnia walka 1 vs 1 plemie na koncu, składy poblokowane, co zrobisz jak 7 graczy stwierdzi w plemieniu ze im sie nie chce grać. Jeśli te 33 osoby chca wygrać, msuzą zapierdalać też za tych 7, oni moga siedzieć z 1 wioską daleko na zapleczu i mioeć wywalone jaja.
Myślccie co robicie.

@BulwaZaglady napisał że krety to tez strategia, zgadza się, ale nie miałeś kreta raczej takiego jak ja na s158, chłop był oficjlany, pierodlił wszystko do wroga i chwalił się tym na fo/czacie grupowym i co mu zrobisz, jak support wyłączył możliwość atakowania własnego plemienia? Stary, takie ustawienia są odklejone od rzeczywistości ^^

Chłopa nie możesz wyrzucić, nie możesz zaatakować, a typ dawał wbijać diody na swoje wioski i co mu zrobisz? :)
Ale dla mnie właśnie to jest chore.
Że nie możesz nic z nim zrobić.
TU KTOŚ ROBI TAKIE USTAWIENIA JAKBY ICH NIGDY NIE BYŁO, A ONI SĄ ZAWSZE.
 

Mickez

Władca Rohanu
Wynik reakcji
1.109
Po 1. blokada jest totalnym gównem, grałem na s158 i prawktycznie zamykąłem tam świat do końca z WM dla FORZY oddaliśmy wioski jako sojusznicy, bo nie dało się przejśc, a dziś gram z ludzmi z FORZY i mówią ze 30% skladu za chuja nie zasługiwało na blache, a zostali zatrzaśnięci z plemieniu.
Sytuacja... gra 40 graczy, jest ostatnia walka 1 vs 1 plemie na koncu, składy poblokowane, co zrobisz jak 7 graczy stwierdzi w plemieniu ze im sie nie chce grać. Jeśli te 33 osoby chca wygrać, msuzą zapierdalać też za tych 7, oni moga siedzieć z 1 wioską daleko na zapleczu i mioeć wywalone jaja.
Myślccie co robicie.

@BulwaZaglady napisał że krety to tez strategia, zgadza się, ale nie miałeś kreta raczej takiego jak ja na s158, chłop był oficjlany, pierodlił wszystko do wroga i chwalił się tym na fo/czacie grupowym i co mu zrobisz, jak support wyłączył możliwość atakowania własnego plemienia? Stary, takie ustawienia są odklejone od rzeczywistości ^^

Chłopa nie możesz wyrzucić, nie możesz zaatakować, a typ dawał wbijać diody na swoje wioski i co mu zrobisz? :)

Problem w tym, że przeciętny gracz o tym nie wie. Większość osób co tu się wypowiada za tym pomysłem to osoby co i tak dostaną oklep od reszty zanim te składy się zdążą zamknąć. Pomijam krety, ale w momencie jak 30 osób się stara i zasuwa na 100% i nagle masz 10 osób co już im się gierka znudziła to ich nie rozbierzesz, a ewentualną blaszkę dostaną za nic. Jak masz wpłynąć na dyscyplinę w plemieniu.
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Problem leży w tym, że Kmic uwalił sobie zmiany światów bez farmy, które tak na prawde zmian nie potrzebują.
Od dawna, tendencja rzonglowania ustawieniami w kierunku światów z farmą, które przynoszą więcej zysku była zauważalna, nawet my ruszyliśmy na s176, żeby się trochę ograć na farmie, bo z każdym rokiem tych światów jest mniej, są mniejsze, właśnie przez takie akcje z ustawieniami - nie pierwszy raz jest zebrane sporo ekip na nowy świat, po czym dostają tak chore ustawienia, że większość z nich nie startuje. O ile jakoś tam rozumiem płacz randomowych grajków, którzy nie wiedzą, ile zlego może wyrządzić blokada końcowego składu po 2 miesiącach gry, o tyle dziwię się, jak wielu z pozoru myślących ludzi popiera te kretyńskie ustawienia. I oczywiście, najlepsze w tym wszystkim jest to, że rzekomo dobry support mydli oczy robieniem ankiet, na temat ustawień, ale daje takie opcje, co w praktyce wygląda, jak wybieranie między upadkiem z 10 piętra, czy 11 ^^

Nie można byłoby zrobić prostych ankiet, po co xD
 
Ostatnia edycja:

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Nie ważne, że gracze nie chcą zmian, ważne, że bogu Kmicu, który w to nawet nie gra, sobie uroił, że muszą być zmiany i kropka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry