Świat 182 (04) Parametry plemienia + dominacja

Status
Zamknięty.

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
9.444
Swoją drogą @Fabcio and Maciuś pokaż mi chociaż jeden/dwa posty z tych mulciaków na fo, równie dobrze mogą to być konta Magusów, bo ja tych nicków nie kojarzę akurat, wiec dawaj 200 pp xd
Taka tam tylko zwykla obserwacja: Death of Darkness, TechnikElektronik, Nessa Tasartir, NIEKOSAASPRAWIEDLIWOSC, Profesor Madziol, Lord Rajmund z Kałuży, Nie tykac zaspy, czy kilka innych osob z JUTRO przewija sie w "Plemię 30 osób + Dominacja 70% + brak blokady składu", pomiedzy tymi mulciakami. Zreszta wasz kumpel Perm11 nie bez powodu ma 11 w nicku, chyba co?

Myślisz, że byśmy sobie zakładali konta magi1 xD?
Po co mielibyśmy sabotować ankiete skoro na to co my głosowaliśmy wygrywało i wszystkim od nas pasowały te wybory. Użyj raz trochę mózgu.
Tak jak Ci tu Kins napisal: MówMiTadzio, ArhelanLUKASZ, Kins, Szapri, (MAG) faktycznie glosowalo na "Plemię 60 osób + Dominacja 80% + blokada składu plemienia po 60 dniach", wiec bez sensu mieliby sabotowac na korzysc "wroga".

A no i oczywiscie to zaden atak na JUTRO, nic mi do tego - bo jakie te opcje by nie byly to sie dostosuje.
 

Kobyłka.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.212
Jutro o 19:30 moi kuzyni i kuzynki których zachęciłem do gry na świecie 182 oddadzą swoje głosy na "Plemię 30 osób + Dominacja 70% + brak blokady składu". Tak tylko piszę żeby nikt nie był zdziwiony :)
 

Profesor Sz0P1nX

Miecznik
Wynik reakcji
78
Nawet jeśli się podpisaliśmy, nawet jeśli połączyliśmy z kimś siły, nawet jeśli na 176 podpisaliśmy się na 3 plemiona na starcie to co Wam do tego? XD My nigdzie nie piszemy że brzydzimy się masówkami i układami w przeciwieństwie do Was. Z tym że elementem tej gry jest strategia i dyplomacja XD Robienie masy to pewnego rodzaju strategia a podpisywanie sojuszy to dyplomacja, a wy byście chcieli to wszystko wyeliminować :D Najlepiej jak byśmy startowali solo, plemiona miały ograniczenia do 1 osoby i gra przypominała by battle royal.
Co do braku itemku do przenosin, to można podziękować magom, gdyby nie ich zagęszczanie to nikt by tego nie musiał robić, a itemek nadal by był dawany w opcji na nasze światy :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry