Świat 181/182 - dyskusja nad parametrami

Status
Zamknięty.

Ayilia

Miecznik
Wynik reakcji
199
- Zamiast kościoła, Meczet.
- Nowy przedmiot rycerza, bomba - Podczas atakuje z rycerzem, rycerz wybucha burząc mur do 0. Rycerz oczywiście ginie z wybuchem.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.988
Ciężko się nie zgodzić, jak takiemu Panu Niemcowi kończy się bonus o 9, to 2h przed, o 7 gdy wstaje do pracy/szkoły sobie skontroluje wioseczki. Tymczasem jeżeli Panu Polakowi kończy się bonus o 7 to gdyby chciał 2h przed skontrolować wioseczki to musiałby wstać o 5.
Support chyba dalej żyje w przekonaniu, że w Niemczech wszyscy pracują w usługach, więc chodzą do pracy o 9, a Polska to jedna wielka fabryka gdzie wszyscy wstają o 4, max 5, więc nigdy nie mamy bonusu do 9/10
Zaintrygowałeś mnie :)
I aż sprawdziłem: obecnie na ŻADNYM niemieckim świecie (biorę pod uwagę światy "normalne", nie wliczam arkadii czy speciali) bonus nie kończy się o 9 (ani tym bardziej o 10). Na każdym jest to godzina 7 albo 8.
Pod tym względem w Polsce wręcz prowadzimy, bo u nas godzina 7 jest obecnie tylko na jednym świecie (170), za to mamy świat z nocą kończącą się o 9 (179).
I sprawdziłem w historii: ostatni niemiecki świat mający tak późny koniec nocy to był ich 196 (już zakończony), gdzie noc trwała 1-9. Identyczny parametr proponowaliśmy także polskim graczom przy okazji startu świata 178, ale został on odrzucony, uzyskując zdecydowanie najmniej głosów:

Więc przykro mi. Żaden z Twoich argumentów nie znajduje pokrycia w faktach :)
 

Pichuu

Miecznik
Wynik reakcji
59
- Brak łuczników
- brak kościoła
- Brak ms
- Brak farmy
- szybko 2.0 albo 2.5
- limit ludzi 80os w plemieniu
- po 60 dniach Brak możliwości zmiany plemienia
Brak mozliwosci zmiany plemienia to jest to,bo malo jest takich swiatow wgl..
Kretow eliminowac ;)
Yoo




.MartinS napisał:

Nie rozumiem, jak można być orędownikiem braku MSów. Przecież w praktyce to jest po prostu ucinanie podstawowych mechanik gry xd





No,a bociarzy masa gra i pozniej sie jaraja przytelepance .. ;)
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
625
Zaintrygowałeś mnie :)
I aż sprawdziłem: obecnie na ŻADNYM niemieckim świecie (biorę pod uwagę światy "normalne", nie wliczam arkadii czy speciali) bonus nie kończy się o 9 (ani tym bardziej o 10). Na każdym jest to godzina 7 albo 8.
Pod tym względem w Polsce wręcz prowadzimy, bo u nas godzina 7 jest obecnie tylko na jednym świecie (170), za to mamy świat z nocą kończącą się o 9 (179).
I sprawdziłem w historii: ostatni niemiecki świat mający tak późny koniec nocy to był ich 196 (już zakończony), gdzie noc trwała 1-9. Identyczny parametr proponowaliśmy także polskim graczom przy okazji startu świata 178, ale został on odrzucony, uzyskując zdecydowanie najmniej głosów:

Więc przykro mi. Żaden z Twoich argumentów nie znajduje pokrycia w faktach :)
Betonowa argumentacja, petent zrównany z ziemią aż musze dać lajka panie kmic
 

DawwwwwwwidQ

Pikinier
Wynik reakcji
71
Zaintrygowałeś mnie :)
I aż sprawdziłem: obecnie na ŻADNYM niemieckim świecie (biorę pod uwagę światy "normalne", nie wliczam arkadii czy speciali) bonus nie kończy się o 9 (ani tym bardziej o 10). Na każdym jest to godzina 7 albo 8.
Pod tym względem w Polsce wręcz prowadzimy, bo u nas godzina 7 jest obecnie tylko na jednym świecie (170), za to mamy świat z nocą kończącą się o 9 (179).
I sprawdziłem w historii: ostatni niemiecki świat mający tak późny koniec nocy to był ich 196 (już zakończony), gdzie noc trwała 1-9. Identyczny parametr proponowaliśmy także polskim graczom przy okazji startu świata 178, ale został on odrzucony, uzyskując zdecydowanie najmniej głosów:

Więc przykro mi. Żaden z Twoich argumentów nie znajduje pokrycia w faktach :)


206 świat polecam obadać, naprawdę jest ciekawy, a bonus nocny tak jak pisałem, planowany od 0 do 9. Także mi również przykro, że mało skrupulatnie sprawdziłeś propozycje niemieckich światów :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry