Świat 150

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser199115
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
Od razu hajsu. Może po prostu loguję się na każdym parzystym świecie i ciułam ppki na giełdzie przez rok zanim je wydam na jednym świecie w ciągu kilku dni:p
 

Deleted User - 699847453

Guest
Jeśli s150 będzie bez farmy to zdecydowana większość będzie zawiedziona, bo:
-ekipy, które grają tylko na światach bez farmy będą musiały grać na olbrzymim świecie na bardzo doświadczone ekipy takie jak APK+SPEED i kilka innych, które nie są jeszcze potwierdzone
-ekipy, które grają tylko na światach z farmą nagle będę zmuszone do gry na nielubianym przez siebie rodzaju świata
-ekipy, które szykowały się na s149 będą musiały poczekać 2 miesiące lub więcej bo nie będą mogły iść na s150 przez to, że część ich graczy już ma plemię na s150
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.773
Jeśli s150 będzie bez farmy to zdecydowana większość będzie zawiedziona, bo:
-ekipy, które grają tylko na światach bez farmy będą musiały grać na olbrzymim świecie na bardzo doświadczone ekipy takie jak APK+SPEED i kilka innych, które nie są jeszcze potwierdzone
-ekipy, które grają tylko na światach z farmą nagle będę zmuszone do gry na nielubianym przez siebie rodzaju świata
-ekipy, które szykowały się na s149 będą musiały poczekać 2 miesiące lub więcej bo nie będą mogły iść na s150 przez to, że część ich graczy już ma plemię na s150
troche nie rozumiem, ale działa też to w drugą strone tylko zamień farme na bez i vice versa
 

Nezus

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.614
Jeśli s150 będzie bez farmy to zdecydowana większość będzie zawiedziona, bo:
-ekipy, które grają tylko na światach bez farmy będą musiały grać na olbrzymim świecie na bardzo doświadczone ekipy takie jak APK+SPEED i kilka innych, które nie są jeszcze potwierdzone
-ekipy, które grają tylko na światach z farmą nagle będę zmuszone do gry na nielubianym przez siebie rodzaju świata
-ekipy, które szykowały się na s149 będą musiały poczekać 2 miesiące lub więcej bo nie będą mogły iść na s150 przez to, że część ich graczy już ma plemię na s150

Pomijając to, że Twojej wypowiedzi brakuje logiki to jak możesz pisać, że większość będzie zawiedziona??
Pomyśl, które światy są większe. Bez farmy czy z farmą? Na które światy częściej wbijają mocne ekipy?

Serio myślisz, że ludzie którzy grają tylko bez farmy będą źli bo.. świat będzie duży? xD O to chodzi! Chodzi o to aby jeszcze raz, ostatni raz plemiona był jak dawniej! Aby pojawił się świat bez farmy dzięki czemu będzie wielki na kilka kontynentów i będzie można poczuć się jak na wcześniejszych światach.

A ekipy które grają bez farmy nie będą zmuszone grać na farmie jeżeli będzie? Weź, logika chłopie.

Jedyne rozwiązanie jest dla mnie takie aby 150 był bez farmy, a 149 z farmą i giełdą. Raz na 50 światów chyba może supek zrobił wyjątek? O to w tym chodzi, ten świat to ma być uczta, dawne czasy plemion, gdzie wbija elita graczy.. A nie klikanie 24/h AF'a lub przegrywanie z bociarzami gdzie pewnie oszukiwanie będzie na ogromną skale.
 

Deleted User - 699847453

Guest
Pomijając to, że Twojej wypowiedzi brakuje logiki to jak możesz pisać, że większość będzie zawiedziona??
Pomyśl, które światy są większe. Bez farmy czy z farmą? Na które światy częściej wbijają mocne ekipy?

Serio myślisz, że ludzie którzy grają tylko bez farmy będą źli bo.. świat będzie duży? xD O to chodzi! Chodzi o to aby jeszcze raz, ostatni raz plemiona był jak dawniej! Aby pojawił się świat bez farmy dzięki czemu będzie wielki na kilka kontynentów i będzie można poczuć się jak na wcześniejszych światach.

A ekipy które grają bez farmy nie będą zmuszone grać na farmie jeżeli będzie? Weź, logika chłopie.

Jedyne rozwiązanie jest dla mnie takie aby 150 był bez farmy, a 149 z farmą i giełdą. Raz na 50 światów chyba może supek zrobił wyjątek? O to w tym chodzi, ten świat to ma być uczta, dawne czasy plemion, gdzie wbija elita graczy.. A nie klikanie 24/h AF'a lub przegrywanie z bociarzami gdzie pewnie oszukiwanie będzie na ogromną skale.
Pierdzielisz xD

Nie, nie będą zawiedzeni bo nie chcą po prostu grać na jubileuszowym tylko na s149 który powinien być bez farmy. Przyjęło się, że jubileuszowe światy to światy z farmą i tak powinno pozostać. Zresztą większość graczy woli takie światy, więc czemu ma być inaczej?.

Co jak ktoś zbierał ludzi na s149, którzy mają już swoje ekipy na s150?. Mają wystartować w okrojonej formie na s150?. To jest dla mnie chamstwo

Popytaj HEG, APK i BERETY czy wolą grać na świecie z farmą czy bez :). Myślę, że odpowiedź obydwoje znamy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 699847453

Guest
Na S149 szykuje się kilka mocnych ekip i to prawda, ale wątpię by s150 był gorzej obsadzony.... Krążą plotki o pojawieniu się wielu świetnych ekip np BERETY, czy HEG. APK+SPEED(zakładam, że wiele graczy ze SPEED tam pogra) już potwierdzone :p
 

Deleted User - 699847453

Guest
Kiedy ktoś piszę świetne ekipy, a potem wymienia berety i heg to widać jak bardzo zna się na plemionach xD

Nie pisze o HEG z s99 xD.

A BERETY wiele lat temu były mocne, ale to jak Farmie Zwiadem je prowadził
 

Obywatel Leszcz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.514
Ileż można tego słuchać i o tym pisać?
Spadać na swoje czterokotynentalne nieparzyste getta wielkie prosy które boja się farmy
 

Homeron

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.711
Jak widzę kasztanów ze światów nieparzystych niby "tych lepszych", piszących,że na 150 żadna dobra ekipa nie wbije oprócz APK,Speed to tylko śmiać mi się z waszej głupoty i ignorancji. Jak się nie wie kto startuje to nie powinno się wypisywać takich pierdół.

Chyba,że dla was są tylko 2 dobre plemiona na całą grę,a po wpisać na to wygląda. Takiego zaślepienia na forum to dawno nie widziałem,specjaliści od 5 boleści.Ciekaw jestem,czy te wszystkie przechwałki graczy z nieparzystych są prawdziwe hehe.

Kolejna ciekawa sprawa to taka,że ekipy z parzystych,które na pewno wpadną nic nie wypisują na forum,a za to najwięcej jadu i głupoty rozpowszechniają "nieparzyści". Jak tak to ma wyglądać grajcie dalej w tym swoim zoo,a innych tylko nie denerwujcie swoją głupotą i ignorancją co już wyżej wymieniłem.
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.773
Tyle ze nikt nie uważa ze gracze z farmienia sa gorsi, tylko ze na farmieniu jest slabszy poziom, a na to wystarczy sie zainteresowac tymi światami, poczytac troche forum, spojrzysz na mapke i sam to zobaczysz. Porównaj sobie obecny 147 z farmieniem do choćby 141 lub 137 bez farmienia. Kiedyś farmienie stalo na dużo wiekszym poziomie i to jest akurat fakt.
 
Wynik reakcji
482
Wystartuje na tym świecie, mimo że czas mi już nie pozwala jak niegdyś. Jubileuszowy świat... spodziewam się wysokiego poziomu i tylko dlatego startuje.
Grałem na światach z farmą, ograniczoną czy bez farmy i na każdych byłem w top 3 w rankingu, agresora, obrońcy czy w RW. Wystartuje bez znaczenia z jakimi ustawieniami będzie i wam też radzę bo jestem niemal pewien, że będzie to świat ostatni gdzie będzie wysoki poziom.
 

Gawryluk

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.236
Hmm widzę tu jasnowidzów. Jest to na prawdę ciekawe, że krążą pewne opinie na temat ustawień świata. Jestem w supporcie a nawet nie wiem jakie będą ustawienia na św 150 więc proszę powstrzymajcie się z niektórymi komentarzami. Nikt nie wie jakie będą ustawienia no może opiekunowie projektu wiedzą, ale tego też nie wiem.

Moja opinia jest taka, że św 150 powinien być z farmieniem. Dlaczego? Jest to dobra przeciwwaga przeciwko darmiarzom którzy namawiają kolegów by zrobili konta i wrzucili następnie im zastępstwa lub w stosunku do tych którzy w inny nielegalny sposób tworzą konta. Słyszałem o wielu przypadkach i widziałem przypadki gdzie na św nieparzystych bez farmienia było tworzonych wiele kont typowo pod darmy, przez co inni mogli być w tyle. Dlatego farmienie moim zdaniem powinno zawitać na św 150. Założę się, że wielu ludzi będzie chciało szybko wbić topkę na 150 bo to "prestiżowy" świat. Boty i inne autocklickery.... robiłem swego czasu topowe wyniki bez botów i autocklickerów ale wymagało to dużo czasu. Więc da się. Mam nadzieję, że jednak bociarze będą szybko wyłapywani i poddawani karze.

Z reguły na światach parzystych jest giełda premium, ale jednak jej brak na św 150 mógłby ukazać graczy z mniejszym portfelem ale lepszymi umiejętnościami niż niektórzy gracze którzy ładują dziesiątki tysięcy pp. Tak, wiem można pp zarobić na giełdzie premium na innych światach, ale przyznajmy się... komu się chce?

Takie światy też powinny być bez wolnego handlu, a co najwyżej jego stopniowa liberalizacja powinna nastąpić dopiero po roku gry.

Liczba członków w plemieniu, proponuję 100. Świat będzie większy a może zapobiegnie to tworzeniu się dziesiątkom członów i ułatwi grę wykorzystując bonusy plemienne oraz nowododane ustawienia plemienia.

Zastępstwa - po 30 dniach od startu świata tylko jeden slot, po 3 miesiącach gry udostępnienie 3 slotów. Uniknie to tworzenia darm które na początku gry mocno boostują graczy.

Milisekundy - 100ms - dajmy szansę ludziom korzystającym ze słabszego łącza.

Kościół/Wieża - Wielu z Was denerwują kościoły, ale dzięki kościołom rozrywka jest jeszcze bardziej urozmaicona bo można stosować wiele innych technik. Wieża byłaby dobra ze względu na to, że pewnie wielu graczy zachciałoby masowo fejkować graczy przy użyciu botów. Wieża spowoduje to, że rozrywka będzie bardziej sprawiedliwa. Ale nie ukrywajmy... jeśli frontowiec jest ogarnięty to wieża przeciwnika nie stanowi mu większego problemu bo też można ładnie manipulować wrogów z tą wieżą.

Wsparcia - tylko członkom plemienia - uniknie choć trochę wbijania diod które były stworzone w sposób nielegalny. A jeśli już, to będzie trzeba wykazać się szybkością w wysyłaniu defa zanim wróg zauważy.
Odwiedziny - wyłączone, będzie trzeba wykazać się lepszą strategią
Morale - całkowite zdjęcie po roku czasu

Na szczęście boty, skrypty multikonta da się wykryć i mam nadzieje, że operatorzy św 150 będą czuwać nad prawidłowym przebiegiem gry.

A czy zawitam na św 150 to zależy jak mi życie prywatne się potoczy przez najbliższy czas bo czeka mnie trochę zmian.
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.773
Zastępstwa - po 30 dniach od startu świata tylko jeden slot, po 3 miesiącach gry udostępnienie 3 slotów. Uniknie to tworzenia darm które na początku gry mocno boostują

Nie chcesz bez farmy ze wzgledu na darmy i chcesz na farmieniu dodac to? Równie dobrze mozna to dodac na bez farmienie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry