Świat 150

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser199115
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser199115

Guest
Hej,

Niedługo startuje świat 150 i nie umiem uwierzyć że jest on traktowany chyba jak każdy inny.. Może być to ostatni duży świat więc moim zdaniem warto aby obsługa gry dopieściła go jak najlepiej..

Głosowania na ustawienia już nie będzie więc proponuje ustawienia ze świata 133, chyba były najlepsze. Mapa nie wyglądała jak sito na środku, walka była nieziemska no i brak farmy.
Oczywiście druga kwestia że ustawienia św 133 zablokowałyby nieunikniony spam darm i multikont. Prestiżowy świat więc skala oszustw też będzie ogromna.

Myślę też że brak farmy byłby dobrym wyborem.. Wraca wielu graczy, nie każdy ma czas siedzieć 24/h i klikać koniki, nie umiem sobie wyobrazić aby obsługa nie potrafiła zrobić wyjątku dla świata jakby nie było - jubileuszowego.

Osobiście w stosunku do ustawień św. 133 zwiększyłbym możliwą ilość członków w plemieniu do ok. 70 ponieważ będzie to poprostu większy świat.
A jeżeli nie ma takiej możliwości, to chociaż proszę o częściową inspirację ustawień ze 133 a głównie braku zapraszania graczy i brak farmy..

A co wy myślicie, jak będzie? Pozdro...


//Edit:
Niestety nie potrafię już dodać ankiety ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
Generalnie w tym dziale trzeba dać ankietę do swojej propozycji bo inaczej temat zostanie zamknięty.

co do farmy to dałbym ograniczoną.
 

DeletedUser192125

Guest
@Marseusz Ograniczone farmienie brzmi spoko, ale przyznaj Marseuszu, że autor posta wypisuje totalne głupoty, większe ode mnie :)
 

KnazZo

Miecznik
Wynik reakcji
83
Jak nie chcesz farmić to nie graj, albo sobie pasjansa odpal :D Farmienie to istota/podstawa plemion.

Powinno być z farmieniem bez limitu i darujcie sobie jakieś wymówki/tłumaczenia.

Myślę też że brak farmy byłby dobrym wyborem.. Wraca wielu graczy, nie każdy ma czas siedzieć 24/h i klikać koniki, nie umiem sobie wyobrazić aby obsługa nie potrafiła zrobić wyjątku dla świata jakby nie było - jubileuszowego.

"Wraca wielu graczy" No nieźle Alfa&Omega..weź napisz do supportu moze Cie wezma do prowadzenia statystyk jako jasnowidz ;D
"nie każdy ma czas siedzieć 24/h"Nikt Ci nie każe, myślisz ze ktokolwiek siedzi 24h/dobe? Ja mam apke na fonie i co jakis czas wchodze - TYLE.
"klikać koniki" Ojjj Panie to wolisz klikac w ratuszu ..co to za frajda? ;D
 

DeletedUser197112

Guest
Jaki do licha brak farmy? Jaka ograniczona farma? Czy wyście oszaleli wszyscy czy może se żartujecie?
Toż co jak co, ale farma musi być aby ludzie mogli dynamicznie się rozwijać. Zwłaszcza na takim świecie jak 150 o którym mówi się już od kilku miesięcy.
Jak chcesz świat bez farmy to sio mi na nieparzysty, a jubileuszowy proszę zostawić w spokoju.
Co jak co, ale autor tematu nieźle odleciał z fantazją.

Moją jedyną nadzieją jest to, że giełda premium będzie wyłączona i mi dużo więcej do szczęścia potrzeba nie będzie. Oczywiście super by było jakby dali jakieś przyjemne ustawienia, ale jak będzie farma i brak giełdy pp to już jest jak dla mnie duży plus.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser197112

Guest
Nach na 150 farma będzie na bank, Ja nawet nie przewiduje opcji, że dadzą jubileusz z czymś takim jak ograniczenie lub brak farmy. xD
 

DeletedUser199115

Guest
Przyjmijcie do świadomości, że lepsi gracze poprostu wolą świat bez farmy bo nie można oszukiwać botami do farmienia, nie siedzi się dniami tylko liczy się czysty skill w wysyłaniu ataków a nie klikanie AF 10000 razy dziennie, śmiech na sali.

Świat taki jak 150 powinien być wyjątkowy i być bez farmy, poprostu. Inaczej większość ekip pójdzie na 149 i takie apk wciągnie 150 z palcem w d.... i cały smak jubileuszowego świata sie zatraci.

Popatrzcie sobie na ostatnie światy.. 133/137/141 wszystkie z najlepszymi ekipami i dobrą walką, a teraz sobie popatrzcie na taki 147 ze speed gdzie grają 1v cały świat i stracili pare wiosek od 50 dni xD
 

DeletedUser192125

Guest
Przyjmijcie do świadomości, że lepsi gracze poprostu wolą świat bez farmy bo nie można oszukiwać botami do farmienia, nie siedzi się dniami tylko liczy się czysty skill w wysyłaniu ataków a nie klikanie AF 10000 razy dziennie, śmiech na sali.

Świat taki jak 150 powinien być wyjątkowy i być bez farmy, poprostu. Inaczej większość ekip pójdzie na 149 i takie apk wciągnie 150 z palcem w d.... i cały smak jubileuszowego świata sie zatraci.

Popatrzcie sobie na ostatnie światy.. 133/137/141 wszystkie z najlepszymi ekipami i dobrą walką, a teraz sobie popatrzcie na taki 147 ze speed gdzie grają 1v cały świat i stracili pare wiosek od 50 dni xD
No dobrze, uznajmy za fakt, że większość lepszych graczy woli świat bez farmy.

Lepsi gracze są znaczną mniejszością, a nas słabych farmerów, jak i trochę odszczepieńców z waszej kasty prosów jest łącznie o wiele więcej.
Dodatkowo z racji, na dodatkowe funkcje premium na światach z farmą jesteśmy bardziej opłacalni.

Z racji, że jest nas znacznie więcej, i my przynosimy większy dochód, wyjątkowość jubileuszowego świata należy się nam, a wy bezfarmiarze jak pisałem, do wora a wór do 149-ora.

Pozdrawiam,
~farmiący noob, który kończy grę na etapie kilku/kilkunastu wiosek a mimo to jest bardziej wartościowym graczem z punktu widzenia producenta :*
 

Deleted User - 699847453

Guest
Mam nadzieje, że nie zrobicie nam świństwa i świat s149 nie będzie z funkcjami premium.
 

Deleted User - 699847453

Guest
Już bym wolał kopa w jaja niż świat bez farmy. Ciekawie by było za to gdyby 150 był bez giełdy premium

Bankowo będzie bez giełdy :p.

Jeśli zrobią s150 bez farmy to wiele ekip, może nie wystartować :p. Nie wiem, czy APK by chciało grac na takim świecie
 

DeletedUser197112

Guest

DeletedUser192125

Guest
Dokładnie!
Cóż mnie się wydaje, że musi być bez giełdy, bo z tego co kojarzę jak dotąd każdy jubileusz był bez(No wiec może nie musi, ale jest to jakiś wzór co nie?)
Gdy startował s50 jeszcze nie zostało wprowadzone coś takiego jak handel punktami premium za surowce.
Gdy startował s100, było głosowanie na ustawienia, i z niego wyszło iż giełdy ma nie być.

Dlatego pewnikiem to, to nie jest.
 
Status
Zamknięty.
Do góry