Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser200361

Guest
Hej,

Chciałbym zacząć na s150, jednakże nie mogę się tam "wstępnie" zalogować. Czy wymagane jest jakieś zaproszenie od jakiegoś Plemienia już istniejącego? Jeżeli tak to bardzo bym prosił o takowe, chętnie pograłbym z doświadczonymi osobami, gdzie mógłbym nauczyć się lepszej gry. W zamian oferuję swoją osobę - szybko uczącą się i często aktywną. Pozdrawiam!

Nick:Gajin
 

incremonsta

Rycerz
Wynik reakcji
3.430
Hej,

Chciałbym zacząć na s150, jednakże nie mogę się tam "wstępnie" zalogować. Czy wymagane jest jakieś zaproszenie od jakiegoś Plemienia już istniejącego? Jeżeli tak to bardzo bym prosił o takowe, chętnie pograłbym z doświadczonymi osobami, gdzie mógłbym nauczyć się lepszej gry. W zamian oferuję swoją osobę - szybko uczącą się i często aktywną. Pozdrawiam!

Nick:Gajin
Serwer aktualnie wstaje z kolan. Za około godzinę dopiero ruszy i wtedy będziesz mógł się normalnie zalogować.
 

DeletedUser200361

Guest
Serwer aktualnie wstaje z kolan. Za około godzinę dopiero ruszy i wtedy będziesz mógł się normalnie zalogować.

Rozumiem, niemniej podobno, aby wystartować w jednym miejscu z Plemieniem to wcześniej trzeba do niego dołączyć -taka strategia by mi odpowiadała, a nie gdzieś poza wszystkimi, zostawiony na pastwę losu. Także ponawiam, jeśli ktoś byłby w stanie mnie zaprosić do Plemienia, a ja sam będę miał dane dołączyć przed oficjalnym startem to bardzo chętnie. (Gajin)
 

incremonsta

Rycerz
Wynik reakcji
3.430
Rozumiem, niemniej podobno, aby wystartować w jednym miejscu z Plemieniem to wcześniej trzeba do niego dołączyć -taka strategia by mi odpowiadała, a nie gdzieś poza wszystkimi, zostawiony na pastwę losu. Także ponawiam, jeśli ktoś byłby w stanie mnie zaprosić do Plemienia, a ja sam będę miał dane dołączyć przed oficjalnym startem to bardzo chętnie. (Gajin)
Będziesz musiał znaleźć plemię obok siebie, już nie ma takiej opcji :)
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.755
Pamieyasz 126? Skonczylem gre na 119 jak dobrze pamietam dla gry w P i kilka osob od was robilo mi darmy a wy zesxie sie przywlekli za nimi i probowali zrobic kuku mi i graczom P heh a po zjechaniu was odgrazaliscie sie ze jak tylko traficie na P to pokazecie gdzie nasze miejace bo tam.graliscie for fun itp :) nie wymyslilem tego sobie bo juz za stary jestem na takie glupoty :) i na 99 proc pisal to shame xD bo on byl najblizej mnie

Przecież my nie graliśmy na innych światach niż 119, 125 i 139 :rolleyes:
 

BędeKozak

Szlachcic
Wynik reakcji
4.465
Ej w ogóle zauważyliście, że na obrzeżach są gracze bezplemienni a wszyscy co mają plemiona to w centrum są.
 
Status
Zamknięty.
Do góry