Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Zazwyczaj jednak tak wyglada. Twoj Skrot grajacy na 3 czlony na 123 np. Bo to powinienes najlepiej pamiętać, mial uklad ze Skrra x2, PDX x3, Hrn/Rolnik x3,i takim co to nazwy nie pamietam w centrum. No to juz masz kilkanascie na raz przeciwko 1,5.
A wcale to nie byly takie slabe ekipy jak niektorzy chcieliby to przedstawiac.
Tam bylo pewnie ze 20-80.
Zresztą tu nie o szczegoly chodzi przeciez.
Mało?
Ja powinienem najlepiej pamiętać, przecież mnie tam prawie nie było. Grałem tam chwilę, ile miałem ze 100k? ( mówię o okresie jak wsiadlem na diody, bo wcześniej to nie miałem z wami nic wspólnego). W tym czasie miałem na głowie 109. I 109 pamiętam najlepiej i to z niego mogę Ci wymieniać co miałeś, a co nie, bo widzę, że lekko ciebie pamięć zawodzi. Na szczęście ja dobrze tamten świat pamiętam. I to tylko szczegóły.
 

KayaNaPaczaju

Szlachcic
Wynik reakcji
3.330
Zgasiles mnie jak peta w 30 sekund zakompleksiony nupie bez rączek co babcia ci wciska wyślij atak xDDD No offense xd

Oj kurczę no pocisnales mnie typie... sprzedajesz sie za 30 srebrnikow a ja muszę iść zrobić kolejne pisiont mulciakow żeby wyjaśnić takich jak Ty - Jezus już Ci nie zaufa xd
 

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
2.025
Kurde, zastanawiam się czy nie rzucić pracy i pójść na studia. Bo teraz nie ma jak eko klikać :/
 

incremonsta

Rycerz
Wynik reakcji
3.419
Jako, ze niedługo serwer zostanie wyłączony i wszyscy wejdą na FO patrzeć co się dzieje - chciałbym wykorzystać te sytuację i powiedzieć komuś szczególnemu w moim życiu...
Uważaj kogo wpuszczasz do plemienia skoro mówisz, że to taka zgrana ekipa osób z rączkami i nie ma nikogo z przypadku, a chwytasz się każdego sposobu by zapełnić limit.

A1LUZCuNQr_nhzN_zyIEsw.png
 
Status
Zamknięty.
Do góry