Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.144
Nie żebym jakoś przesadnie szukał pretekstu do spiny, ale uczciwie trzeba napisać że na aktualnych serwach wbicie topki w początkowej fazie jest praktycznie nierealne. Jeżeli grasz bez wspomagaczy można siedzieć 24/7 ale pewnych rzeczy nie przeskoczyć.
Prosty przykład, np 147 w jaki sposób na nieograniczonej farmie zniwelować przewage do typa ze Speed który wbił z około 25 kontami i sobie je farmi kiedy chce ?
Czy 137 gdzie większość z P! miało darmowe wsie do przejęcia na starcie, albo Apud ze swoją armią darmówek.

Kiedyś nie było takiej patologii i jak się spiąłeś to gdzieś w okolicach czołówki szło się zakręcić, teraz możesz się za przeproszeniem "zesrać" a i tak niewiele to da.

Ranking i punkty nie grają, problemów szukają ludzie którzy myślą że jest inaczej ;d
 
Wynik reakcji
123
To logiczne, że modki nie będą za bardzo czyścić dyskusji przed startem świata z wiadomych względów.
Liczyłem, że jeszcze jakieś znane ekipy dołączą, ale najwidoczniej tylko liczba graczy się zwiększy i z nich powstaną randomowe ekipy, zawsze to coś
 

DeletedUser198055

Guest
Jejku, nie mogę się doczekać momentu, gdy stopniowo kozaczki forumowe będą nabierały wody w usta.

Zapowiada się na jeden z ciekawszych światów w ostatnim czasie, życzę wszystkim stronom czerpania satysfakcji z gry niezależnie od stosowanego stylu.

Jbc. nie ma już „ostatniego honorowego plemienia z tradycjami” będącego w topce, ale trzymam kciuki za Hańbę ze względu na największe ambicje.
 

Locter

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
495
Przyznam szczerze, że nigdy nie zaczynałem z darmą etc
Gram uczciwie, czerpie z tego satysfakcje i okazuje znaczną wiedze na temat gry w porównaniu do darmiaża.....
Czemu?
Darmy zatarły jeden z najważniejszych etapów
otóż wioski 1-4 to etap który jest zatarty
Ja jako osoba która darm nie ma po pierwsze musze zdominować okolice(nie zrobie przewagi farmiąc darmy bo ich nie mam)
kiedyś na poziomie 300-400pkt skanowało sie całą okolice(duży kwadrat z KP) i trzeba było go zdominować, żeby myśleć o spokojnej grze(nie wstawaniu co chwila w nocy co noc- nie było powiadomień- i super, boja dotej porry codziennie przed bonusem wstaje).
Do czegoz mierzam, otóż przy przejmowaniu wiosek (2,3,4) trzeba było się kierować przedewszystkim stratami(a raczej ich minimalizacją) bo jak straciłeś dużo offa na 1 wiosce, to o 1wszej stronie(tkz. topce) mogłeś pomarzyć....Darmiaże na to nie muszą zwracać uwagi, offa solidnego to dopiero zaczynają mieć przy 4 wioskach. Jaką można czerpać satysfakcje z takiej gry?
To tak jak wpisać sobie 'marvel' w goticu i sie cieszyc ze sie gre przeszło na f8....

A za to jaka jest satysfakcja kiedy tego darmiaża ubijasz, albo przerastasz...Co tam blaszka za świat, fajnie wygląda, ale to tylko blaszka ;)

I uderzając do puenty bo chciałem poruszyć Wypowiedź na temat dorównywania darmówkażom...Top 1 jest w zasadzie nieosiągalne, na ostatnich 2 światach na których grałem przy 4 wioskach udało mi się zawidnieć na 1 stronie przez kilka dni(skoro 2 to raczej nie przypadek) natomiast to i tak jest chwilowe....bo ty przejmujac 3 wioski uczciwie przy 4 wioskach masz chwilową przerwe, trzeba naprodukować wojska pod farme lub nie, nabic monety i zrobic grube....to trwa.
Darmiaz nie traci na wojsko, klepie monety, grube na potęge; ma lepsze pole do manewru z sura(farmi darmy) i w zasadzie biorą pod uwagę te 2 fakty uczciwy gracz się spowalnia przejmowaniem a ten z darmami przyśpiesza, to jest podwójna przewaga.
150 mimowszystko jest całkiem ciekawy, i liczę na to, że to 1wszy świat i początek końća tego rodzaju obejsciom gry. Mam nadzieje że darm wkońcu nie będzie a wiekszość tych samozwańczych 'prosów' wtedy pokaże jak sobie radzi w poczatkowych-najwazniejszych etapach;)

Właśnie dlatego pisałem pod postem keymilla, że oszustwa (między innymi w ten sposób) są gorsze od zdrady sojusznika. Zdrada sojusznika zachęca mnie do gry (chcą gościa "dojechać", że tak powiem", a oszustwa przez sztuczne boostowanie swojego konta zniechęcają - mam poczucie straty czasu, tego, że ta gra kompletnie go "nie szanuje." Dlatego gracze uciekają z plemion, a nie dlatego, że ohoho ktoś kose wbije,o ja cie.
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.784
Boże.. tyle lat ma ta gra i dalej jeszcze ktos płacze o darmy.
Darmy to od dawna część gry, zgodna z regulaminem. Jaki problem poprosic brat, siostre, sąsiada, znajomego by klepal tylko eko, pozniej dał zasta. Jaki jest problem poprosić znajmego z innego świata by tą darme klepnął.

Nie tlumaczcie się honorem, bo honor z głupotą nie ma nic wspólnego.
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
XD typie właśnie,że regulamin zabrania tego,co za typ,widać że gracz sP!eed ,nie od ratowania osobnik
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
Nie żebym jakoś przesadnie szukał pretekstu do spiny, ale uczciwie trzeba napisać że na aktualnych serwach wbicie topki w początkowej fazie jest praktycznie nierealne. Jeżeli grasz bez wspomagaczy można siedzieć 24/7 ale pewnych rzeczy nie przeskoczyć.
Prosty przykład, np 147 w jaki sposób na nieograniczonej farmie zniwelować przewage do typa ze Speed który wbił z około 25 kontami i sobie je farmi kiedy chce ?
Czy 137 gdzie większość z P! miało darmowe wsie do przejęcia na starcie, albo Apud ze swoją armią darmówek.

Kiedyś nie było takiej patologii i jak się spiąłeś to gdzieś w okolicach czołówki szło się zakręcić, teraz możesz się za przeproszeniem "zesrać" a i tak niewiele to da,
tak, tylko że to jest osobny temat.
mój komentarz tyczył się rozumowania Suni, wedle którego topka daje specjalne przywileje, z olewaniem interesu plemienia włącznie. skoro wychodzimy z założenia że "topka to moja ciężka praca" i plemię nie ma tutaj znaczenia, to co stoi na przeszkodzie by zrobić topkę bez plemienia i przekonać się czy na pewno tak jest? niech sobie i 100 kont postawi obok - to nie istotne. wynik eksperymentu i tak może być tylko jeden ;)
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Gdzie w regulaminie masz, że nie możesz oddać wioski komuś z plemienia? xD

Mowa jest o darmach.

Co do postu z0rda ,napisałem ,że jeżeli ktoś solo lepiej wykorzystuje offy to po co je ma dawać na akcje skoro lepiej ich uzyje.Gdzie tu jest gra bez plemienia??
 

Cone

Rycerz
Wynik reakcji
1.998
Mowa jest o darmach.

Co do postu z0rda ,napisałem ,że jeżeli ktoś solo lepiej wykorzystuje offy to po co je ma dawać na akcje skoro lepiej ich uzyje.Gdzie tu jest gra bez plemienia??
Taka, żeby pomagać też innym się rozwijać, można być top 1 i żreć darmy, olewać akcje i grać "solo" do czasu aż potrzebujesz deffa albo pomocy, a można też grać jako top 1 i ciągnąć innych ze sobą, co przekłada się na lepszą grę w plemieniu, lepszą współpracę.. Nigdy nie byłem ani jednym, ani drugim. Natomiast byłem ciągnięty przez takich graczy i mogę śmiało powiedzieć, że taki gracz zasługuje na to top1 kilka razy bardziej niż ten samolubny gówniak.
 

izidev

Łucznik
Wynik reakcji
741
Boże.. tyle lat ma ta gra i dalej jeszcze ktos płacze o darmy.
Darmy to od dawna część gry, zgodna z regulaminem. Jaki problem poprosic brat, siostre, sąsiada, znajomego by klepal tylko eko, pozniej dał zasta. Jaki jest problem poprosić znajmego z innego świata by tą darme klepnął.

Nie tlumaczcie się honorem, bo honor z głupotą nie ma nic wspólnego.
Mam to gdzieś - ale to twoje tłumaczenie jest smieszne gdy masz świadomość że tu nie chodzi o darme od brata, tylko 50-150 darm od byłych współplemieńców i kolegów którzy od startu zagęszczają Ci okolice xD W sumie pamiętam rekodzistów co po kilkudziesięcioma darmami jeszcze mieli już zaplanowane rozbiórki znajomych tylko dla siebie i tak o gość nie musiał tracić ani pika i ma 320 wiosek rozbudowanych :D

To i tak są pionki, więc nie ma to żadnego znaczenia, ale błagam, bez takich tłumaczeń śmeisznych xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Rafsaf

Łucznik
Wynik reakcji
946
Widać, że regulamin gry, masz opanowany w stopniu perfekcyjnym:

View attachment 8361
Akurat Marko ma rację a ty bzdury wygadujesz nie masz pojęcia o tym co dozwolone a co nie, nie słyszałem by ktokolwiek kiedykolwiek dostał bana że brat z drugiego końca Polski pyknął sobie wioseczek kilka a potem je oddał, idąc tym tropem przejmowanie darm jest zabronione a stąd już malutki kroczek że przejmowanie jakiejkolwiek wioski to pushing bo może wróg to też kryptodarma twoja ciotka który ci oddaje wioski i to jest jej główny cel istnienia konta ?

Ale to w sumie dobrze że myślisz że znasz regulamin a tak naprawdę nie masz o nim pojęcia, takim uwielbiam wlepiać bany a potem litania jak to tak, przecież ja niewinny, jak nie wiesz co oznacza ten punkt regulaminu co zacytowałeś to się spytaj na policji oni ci powiedzą co jak i kiedy a głupotą się nie chwal na FO bo denerwujesz ludzi
 
Status
Zamknięty.
Do góry