Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

incremonsta

Rycerz
Wynik reakcji
3.423
Ja to się scamem brzydzę. Nie mógłbym tak wejść komuś na konta pod innym nickiem i powiedzieć, że ja kozak frontowiec i pobronię, a walić w bunkry własnego plemienia podczas akcji wroga.
 

incremonsta

Rycerz
Wynik reakcji
3.423
Ja to się na zloty boje przyjeżdżać bo się pultają w necie do mnie, a potem bym na pewno przybył to mówią że zlot dzisiaj 700km dalej, wpadaj XD
 

Deleted User - 698791809

Guest
Z dziennika kapitana:
21 stycznia, godzina 3:49... Po całym dniu nieustannego tumultu, skowyt psów wreszcie ustał... Wszędzie dookoła, rozlega się tak długo wyczekiwany letarg. Niektórzy z mych dzielnych kamratów, stracili już nadzieję, że dane im będzie choć na sekundę, zagłębić się w tymże doznaniu, tak abstrakcyjnym, tak surrealistycznym...tak wyczekiwanym.

Niestety, kolano znów daje mi się we znaki, a to oznacza tylko jedno - ta sielanka, nie potrwa zbyt długo... Śpijcie więc dzielni kompani, gdyż intuicja rzadko zawodzi waszego kapitana - nim słońce wzbije się ponad horyzont, psy znów opuszczą swe nory i zaczną ujadać... Śpijcie, napawając się tymi kilkoma godzinami w ciągu dnia, które nawet te parszywe stworzenia, zmuszone są przeznaczyć na regenerację...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Masakra, prawie 40 stron odkad ostatnio zagladalem, i tak na prawde o niczym.
Zaczynam myśleć, że to specjalnie, prowadzone sa chore rozmowy i glupawe wywody, aby nabić 100 stron przed startem.

Edit: w takim tempie to bedzie ich 150..
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
i tu właśnie pokazujesz że brakuje ci klepek.
ćwiczenie dla ciebie noobie - spróbuj wbić top1 bez plemienia, na etapie kiedy już latają fulle.

to jest niepojęte że w ponad 15 lat od początku Plemion, na jakimś fo polskiego s150 znajdzie się jakiś gość, któremu trzeba takie rzeczy wyjaśniać :D bo nie ogarnia, że każdą solo topkę wypracowuje się w ramach plemienia.

Nie żebym jakoś przesadnie szukał pretekstu do spiny, ale uczciwie trzeba napisać że na aktualnych serwach wbicie topki w początkowej fazie jest praktycznie nierealne. Jeżeli grasz bez wspomagaczy można siedzieć 24/7 ale pewnych rzeczy nie przeskoczyć.
Prosty przykład, np 147 w jaki sposób na nieograniczonej farmie zniwelować przewage do typa ze Speed który wbił z około 25 kontami i sobie je farmi kiedy chce ?
Czy 137 gdzie większość z P! miało darmowe wsie do przejęcia na starcie, albo Apud ze swoją armią darmówek.

Kiedyś nie było takiej patologii i jak się spiąłeś to gdzieś w okolicach czołówki szło się zakręcić, teraz możesz się za przeproszeniem "zesrać" a i tak niewiele to da,

A mam nadzieję, że się spotkamy gdzieś na froncie, zanim znikniesz i zamilkniesz na dobre. :D Chyba, że dostaniesz bana za bota, wtedy to będzie komiczna hipokryzja z twojej strony. :D

Że Ty jesteś w stanie użyć w jednym zdaniu słów "ban" i "hipokryzja" :)
Przecież tyle razy co na 137 zbanowany byłeś to aż napisałem ticketa z zapytaniem ile jeszcze razy musisz mieć bloka żeby konto usunęłi, ogarnij się troche :)
 

Lemon5g

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.955
Prośba - streści ktoś ostatnie 10 stron, które powstały od wczoraj wieczorem?

no nie ma szans, ze tak zmarnuje czas, aby to przeczytać XD
 

DeletedUser132274

Guest
Nie żebym jakoś przesadnie szukał pretekstu do spiny, ale uczciwie trzeba napisać że na aktualnych serwach wbicie topki w początkowej fazie jest praktycznie nierealne. Jeżeli grasz bez wspomagaczy można siedzieć 24/7 ale pewnych rzeczy nie przeskoczyć.
Prosty przykład, np 147 w jaki sposób na nieograniczonej farmie zniwelować przewage do typa ze Speed który wbił z około 25 kontami i sobie je farmi kiedy chce ?
Czy 137 gdzie większość z P! miało darmowe wsie do przejęcia na starcie, albo Apud ze swoją armią darmówek.

Kiedyś nie było takiej patologii i jak się spiąłeś to gdzieś w okolicach czołówki szło się zakręcić, teraz możesz się za przeproszeniem "zesrać" a i tak niewiele to da,



Przyznam szczerze, że nigdy nie zaczynałem z darmą etc
Gram uczciwie, czerpie z tego satysfakcje i okazuje znaczną wiedze na temat gry w porównaniu do darmiaża.....
Czemu?
Darmy zatarły jeden z najważniejszych etapów
otóż wioski 1-4 to etap który jest zatarty
Ja jako osoba która darm nie ma po pierwsze musze zdominować okolice(nie zrobie przewagi farmiąc darmy bo ich nie mam)
kiedyś na poziomie 300-400pkt skanowało sie całą okolice(duży kwadrat z KP) i trzeba było go zdominować, żeby myśleć o spokojnej grze(nie wstawaniu co chwila w nocy co noc- nie było powiadomień- i super, boja dotej porry codziennie przed bonusem wstaje).
Do czegoz mierzam, otóż przy przejmowaniu wiosek (2,3,4) trzeba było się kierować przedewszystkim stratami(a raczej ich minimalizacją) bo jak straciłeś dużo offa na 1 wiosce, to o 1wszej stronie(tkz. topce) mogłeś pomarzyć....Darmiaże na to nie muszą zwracać uwagi, offa solidnego to dopiero zaczynają mieć przy 4 wioskach. Jaką można czerpać satysfakcje z takiej gry?
To tak jak wpisać sobie 'marvel' w goticu i sie cieszyc ze sie gre przeszło na f8....

A za to jaka jest satysfakcja kiedy tego darmiaża ubijasz, albo przerastasz...Co tam blaszka za świat, fajnie wygląda, ale to tylko blaszka ;)

I uderzając do puenty bo chciałem poruszyć Wypowiedź na temat dorównywania darmówkażom...Top 1 jest w zasadzie nieosiągalne, na ostatnich 2 światach na których grałem przy 4 wioskach udało mi się zawidnieć na 1 stronie przez kilka dni(skoro 2 to raczej nie przypadek) natomiast to i tak jest chwilowe....bo ty przejmujac 3 wioski uczciwie przy 4 wioskach masz chwilową przerwe, trzeba naprodukować wojska pod farme lub nie, nabic monety i zrobic grube....to trwa.
Darmiaz nie traci na wojsko, klepie monety, grube na potęge; ma lepsze pole do manewru z sura(farmi darmy) i w zasadzie biorą pod uwagę te 2 fakty uczciwy gracz się spowalnia przejmowaniem a ten z darmami przyśpiesza, to jest podwójna przewaga.
150 mimowszystko jest całkiem ciekawy, i liczę na to, że to 1wszy świat i początek końća tego rodzaju obejsciom gry. Mam nadzieje że darm wkońcu nie będzie a wiekszość tych samozwańczych 'prosów' wtedy pokaże jak sobie radzi w poczatkowych-najwazniejszych etapach;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dno21

Łucznik
Wynik reakcji
33
Prośba - streści ktoś ostatnie 10 stron, które powstały od wczoraj wieczorem?

no nie ma szans, ze tak zmarnuje czas, aby to przeczytać XD

Ja przeczytałem 20 stron, zdążyłem wypić dwie herbaty i jedną kawę, zjeść śniadanie i nic ciekawego się nie dowiedziałem. Ogólna napina, wyzwiska, boty darmy i skakanie sobie do gardeł :D

nie polecam czytać tylko od razu przeskoczyć do 97 strony bo pewnie od południa znowu się zacznie i tak do czwartku :D


Cześć Bulwa widzę że nadal trzymasz poziom na FO :D
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
Będziesz latał po mapie jak parcel bo przeca rączek nie masz jak każdy na tym świecie. Brak sensownych argumentów to za depo i argument siły, a nie siła argumentu. Typowy kark, może jeszcze Cracovii kibicujesz.

@Avan cho się pospinać bo tu jakichś leszczy wystawiają

Nie mam czasu na spiny, po nocach nie śpię bo się budzę zlany potem na myśl że ktoś w moim plemieniu może wystartować z darmami na start, lub że przypadkiem jakieś plemię znowu całe zrekrutuję czego się strasznie brzydzę, trzymajcie się na tym 150 bo mnie juz wykańcza
 

Adalino

Łucznik
Wynik reakcji
1.920
Masakra, prawie 40 stron odkad ostatnio zagladalem, i tak na prawde o niczym.
Zaczynam myśleć, że to specjalnie, prowadzone sa chore rozmowy i glupawe wywody, aby nabić 100 stron przed startem.

Edit: w takim tempie to bedzie ich 150..

Cóż muszę przyznać, że to dobry pomysł w końcu na start świata o numerze 150 powinno być co najmniej tyle samo stron w dyskusji o nim. ;p
 

Lemon5g

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.955
Generalnie przez ostatnie 10 stron było poświęcone sunie, więc nic wartego uwagi
Ja przeczytałem 20 stron, zdążyłem wypić dwie herbaty i jedną kawę, zjeść śniadanie i nic ciekawego się nie dowiedziałem. Ogólna napina, wyzwiska, boty darmy i skakanie sobie do gardeł :D

nie polecam czytać tylko od razu przeskoczyć do 97 strony bo pewnie od południa znowu się zacznie i tak do czwartku :D


Cześć Bulwa widzę że nadal trzymasz poziom na FO :D
W skrócie, przyszła ekipa z P i kilka stron pisali o tym, który ma większego beniza

View attachment 8355

Bardzo Wam dziękuje - tak myslałem <rotfl>

Przynajmniej w 3 postach wszystko i na temat XD
 
Wynik reakcji
228
Wy tez przewijacie te dlugie posty smuteczka? W zasadzie nic do człowieka nie mam, jednak wypowiada sie w sposob tak ciężki, ze nie da sie tego czytac. I juz nawet nie chodzi mi o wyrazenia, a o skladnie. Po kilku sie poddalem, zwlaszcza ze praktycznie w kazdym to samo.
Co do 150 spodziewalem sie wiecej graczy, co najmniej tylu, ilu jest obecnie na s149. Pewnie liczba przekroczy nieco 10k jedynie, szkoda.
 

incremonsta

Rycerz
Wynik reakcji
3.423
Nie mam czasu na spiny, po nocach nie śpię bo się budzę zlany potem na myśl że ktoś w moim plemieniu może wystartować z darmami na start, lub że przypadkiem jakieś plemię znowu całe zrekrutuję czego się strasznie brzydzę, trzymajcie się na tym 150 bo mnie juz wykańcza
Trzymaj się tam w tych mokrych snach, może jeszcze prymus zacznie szukać ekipy na ten świat <piwo>
 

zielonias

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.521
Nie żebym jakoś przesadnie szukał pretekstu do spiny, ale uczciwie trzeba napisać że na aktualnych serwach wbicie topki w początkowej fazie jest praktycznie nierealne. Jeżeli grasz bez wspomagaczy można siedzieć 24/7 ale pewnych rzeczy nie przeskoczyć.
Prosty przykład, np 147 w jaki sposób na nieograniczonej farmie zniwelować przewage do typa ze Speed który wbił z około 25 kontami i sobie je farmi kiedy chce ?
Czy 137 gdzie większość z P! miało darmowe wsie do przejęcia na starcie, albo Apud ze swoją armią darmówek.

Kiedyś nie było takiej patologii i jak się spiąłeś to gdzieś w okolicach czołówki szło się zakręcić, teraz możesz się za przeproszeniem "zesrać" a i tak niewiele to da,



Że Ty jesteś w stanie użyć w jednym zdaniu słów "ban" i "hipokryzja" :)
Przecież tyle razy co na 137 zbanowany byłeś to aż napisałem ticketa z zapytaniem ile jeszcze razy musisz mieć bloka żeby konto usunęłi, ogarnij się troche :)
A ja uważam że jak się okolica ułoży i dobrze si3 trafi to można bez darm wbić topie :)
Na s133 na etapie 2 wiosek byłem top3 gdzie darm nie miałem i potem jeszcze długo się trzymałem tam :)
Na s147 przejmując 3-4 wioskę dobijalem do too20, nie mając żadnych farm ani darm :) a teraz trzymam się około top10 :) Ale trzeba dobrze trafić z okolica i mieć szczęście :)
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Nie żebym jakoś przesadnie szukał pretekstu do spiny, ale uczciwie trzeba napisać że na aktualnych serwach wbicie topki w początkowej fazie jest praktycznie nierealne. Jeżeli grasz bez wspomagaczy można siedzieć 24/7 ale pewnych rzeczy nie przeskoczyć.
Prosty przykład, np 147 w jaki sposób na nieograniczonej farmie zniwelować przewage do typa ze Speed który wbił z około 25 kontami i sobie je farmi kiedy chce ?
Czy 137 gdzie większość z P! miało darmowe wsie do przejęcia na starcie, albo Apud ze swoją armią darmówek.

Kiedyś nie było takiej patologii i jak się spiąłeś to gdzieś w okolicach czołówki szło się zakręcić, teraz możesz się za przeproszeniem "zesrać" a i tak niewiele to da,



Że Ty jesteś w stanie użyć w jednym zdaniu słów "ban" i "hipokryzja" :)
Przecież tyle razy co na 137 zbanowany byłeś to aż napisałem ticketa z zapytaniem ile jeszcze razy musisz mieć bloka żeby konto usunęłi, ogarnij się troche :)
Ja dalej czekam na obiecane 1k krzyży na REGNO I MATEKSZONA.
PIszesz o eargornie, a chyba zapomniałeś że twój dowódca dostał kasację konta za podwójne multikonto? Trzeba Ci o tym przypomnieć, więc mi tu nie gadaj, że tylko po jednej stronie to było.

@dno21 zgadza się
 
Status
Zamknięty.
Do góry