Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Szari.

Rycerz
Wynik reakcji
4.323
To z kim przepraszam mielibysmy tu walczyc przy ukladzie ze speed/P?

Typuje ze oni sie dogadaja na koalicje APK'speed'P'Miski. Będą sobie lizac jaja a na koncu zrobią fuzje.

Zobaczymy:)

Tylko ty wiesz ze kazdy zostanie rzucony losowo? I jakiekolwiek rozmowy przed spojrzeniem na mape sa bezcelowe bo podpisane uklady moga nie byc korzystne(a przynajmniej zaden powazny dyplomata nie powinien nic podpisywac)? Juz szukasz powodu do usprawiedliwienia przyszlej porazki??
 

DeletedUser178441

Guest
Rumun z kolegami przy piwku pewnie też rzucasz jakimiś pedalskimi tekstami i uważasz to za świetną zabawę
Wiedz że gardzę takimi jak ty:d
 

Deleted User - 698598154

Guest
chińczycy mieli takie fajne przysłowie, żebyś uważał czego sobie życzysz
tym bardziej, że jedno z tych życzeń już się spełniło :p

Oj to tylko spekulacja na wesoło;p
A bulwa już hemoroidow dostaje xD
Choc w sumie cos w tym moze byc, na dużo łatwiejszych światach musieli się ratować koalicjami..

No widzisz jaki jestem sprawczy:p
Moze nawet z darmami wyluzują:)
 

Deleted User - 698598154

Guest
Tylko ty wiesz ze kazdy zostanie rzucony losowo? I jakiekolwiek rozmowy przed spojrzeniem na mape sa bezcelowe bo podpisane uklady moga nie byc korzystne(a przynajmniej zaden powazny dyplomata nie powinien nic podpisywac)? Juz szukasz powodu do usprawiedliwienia przyszlej porazki??

Nie. Nie wiem. Myślalem że będę sobie mógl wybrac xDD
"Dyplomata"- kocham tę nupiarską nowomowę. I zawsze na koncu kolorami jest: podpisano , dyplomata xxx, zastępca moderatora forum, rada i koordynator deff :DDD
Coś pięknego. I zawsze tak strasznie poważnie o_O

Ostatnie zdanie jest tak z dupy ze nawet nie wiem jak skomentowac.
Jakiej porazki gdzie jakies usprawiedliwienia? Lol
Chyba z Kozakiem jestes z tego samego miotu. Faktycznie te dzisiejsze nastolatki są strasznie niedorobione. Ja bym Wam wszystkim telefony pozabierał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry