Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser196866

Guest
Wolę tutensa. Ja to z tych starszych. Janka nie znam. Ale serio Cruel Hollow? Gosh, za nic bym go nie chciał. WaszPrzeciwnik? NitroCee? Dalej wymieniać? Toć to kretów do wyboru i do koloru :D Nie skorzystam, easy ;p

Kim jesteś bobie i czemu oczerniasz bezpodstawnie?
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.228
Runie Wasza głupota. Bo to nie my się zbieramy na Was tylko Wy na nas. Kiedy Wy to załapiecie? Ja i pewnie reszta się nieźle zabawimy jak se tam żyłka Wam pęknie i się nazbieracie w kilkadziesiąt osób x3 minimum. No bo teraz zakładam, że APK, SPEED i P! to jedność w szczytnym celu wklepać nam. Graty, no przekomedialne :p

A to nie wy tu wcześniej pisaliscie, ze sie was boimy i nie wchodzimy na ten swiat ze wzgledu na was?Teraz chyba lezka w oku sie zakręcila xDD
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Nie znam Cię, a poza tym obecnie mam Madzię, więc jesteś na przegranej pozycji, dodatkowo na 150 na wstępnym widzę The Fallen One i jakbym miał z kimś ruszać to pewnie bym z nim ruszył, bo mam sentyment do gościa.


Nie jestem ani Playerkiem, ani SPEEDem, mimo wszystko uważam, że podpuszczając mnie popełniasz głupotę.
W sumie to tak jak z nami :D
Sprowokowali sprowokowali, aż mają to czego chcieli.
 

Deleted User - 698598154

Guest
Unieśli się honorem XDD?
Smutek co ty pieprzysz za głupoty

Wiesz co podejrzewam, że będziemy mieli po tyle samo przeciwników. My ze względu na to, że po prostu ludzie będą chcieli nas wyelminować, bo wiedzą że grać potrafimy.
A wy z takiego względu, że po prostu chyba sobie nawzajem robicie dobrze XD Aby dowartościować ego.

A tak mi się napisalo. Jeszcze wczoraj mieliscie nie grac, a dzisiaj zebralo się na odwagę widze. No z pewnoscią wspolnie macie większe szanse.

Nie wiem czy tyle samo bo z tego co slyszalem na kazdym swiecie sie ukladacie z innymi, my raczej nie.

Lecicie na 1 sklad czy kilka czlonow będzie? Tak z ciekawosci pytam..

Btw. Zanosi sie na niezłą koalicję przeciw nam. Chyba jednak czujecie respekt pomimo tej pajacerki na forum niektorych.
Chętnie popatrze jak sobie poradzicie.
To moze byc jeden z ciekawszych swiatow ever. Czego sobie i WAM życzę..
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Ja nie wiem na co Keymil liczy,przecież Smuteczek zrobi mi siłówkę i będą już mieli ten świat w kieszeni.Pewnych rzeczy się nie oszuka. Taka jest kolej rzeczy
 

DeletedUser197231

Guest
A tak mi się napisalo. Jeszcze wczoraj mieliscie nie grac, a dzisiaj zebralo się na odwagę widze. No z pewnoscią wspolnie macie większe szanse.

Nie wiem czy tyle samo bo z tego co slyszalem na kazdym swiecie sie ukladacie z innymi, my raczej nie.

Lecicie na 1 sklad czy kilka czlonow będzie? Tak z ciekawosci pytam..

Btw. Zanosi sie na niezłą koalicję przeciw nam. Chyba jednak czujecie respekt pomimo tej pajacerki na forum niektorych.
Chętnie popatrze jak sobie poradzicie.
To moze byc jeden z ciekawszych swiatow ever. Czego sobie i WAM życzę..

Czyli rozumiem, że ty grasz bez dyplo?

1 człon
 

Lateralis

Opiekun Projektu
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Opiekun ModTeamu
Wynik reakcji
1.278
Hmm. Kliknęłam na dyskusje o 150 w nowych postach i mam déjà vu ze świata setnego. Wracam z pracy, wbijam na FO i mam przynajmniej 20 stron do przeczytania. Litości ]:->
Nie wiem czym Wy się odżywiacie, że tacy żywotni jesteście.
 

Deleted User - 699847453

Guest
Hmm. Kliknęłam na dyskusje o 150 w nowych postach i mam déjà vu ze świata setnego. Wracam z pracy, wbijam na FO i mam przynajmniej 20 stron do przeczytania. Litości ]:->
Nie wiem czym Wy się odżywiacie, że tacy żywotni jesteście.

Że Ci się chce to czytać xD
 

NoDoubt

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
401
ja też, dzwoń do posłanki, niech z nami zagra
Nie zmieniaj tematu, piejemy ze mnie. Czy mam Ci ponownie zadzwonić i zmusić do płaczu? Raz się udało, mogę ponownie bo bidę grasz. Lubełem Cię i szkoda żeś w nędzy wylądował. Posłanka to Paulina btw i sprawdź, że gra z nami. Alę ja to bym z chęcią Tobie ją oddał, może załapiesz język ludzki wtedy :D
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Hmm. Kliknęłam na dyskusje o 150 w nowych postach i mam déjà vu ze świata setnego. Wracam z pracy, wbijam na FO i mam przynajmniej 20 stron do przeczytania. Litości ]:->
Nie wiem czym Wy się odżywiacie, że tacy żywotni jesteście.

Ja to dzisiaj dużego kebsa z kurczakiem sos mieszany zjadłem z okazji św150,ale ledwo zjadłem ,na cały dzień styknął. No i ktoś usuwał posty,bo nagle z ponad 40 stron zrobiło się 39 w pewnym momencie
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.773
Ciekawe czy Smuteczek juz wrzucił Sune do rozbiórki, czy liczy na szczęście ze sP!eed nie będą sie mieścili grubym w czasie i sami go nie rozbiorą.
 

tutens

Kurier Plemion - członek plemienia roku 2010
Wynik reakcji
172
Nie zmieniaj tematu, piejemy ze mnie. Czy mam Ci ponownie zadzwonić i zmusić do płaczu? Raz się udało, mogę ponownie bo bidę grasz. Lubełem Cię i szkoda żeś w nędzy wylądował. Posłanka to Paulina btw i sprawdź, że gra z nami. Alę ja to bym z chęcią Tobie ją oddał, może załapiesz język ludzki wtedy :D

absolutnie, gdzież bym śmiał, pasujecie do siebie xD każde plemię rozsadzicie od środka w duecie
 

DeletedUser192125

Guest
Hmm. Kliknęłam na dyskusje o 150 w nowych postach i mam déjà vu ze świata setnego. Wracam z pracy, wbijam na FO i mam przynajmniej 20 stron do przeczytania. Litości ]:->
Nie wiem czym Wy się odżywiacie, że tacy żywotni jesteście.
festiwal pizzy jest w pizza hut.
za 30 zł można jeść tak długo jak się da radę, polecam - dzisiaj byłem, po tym można wojować na forum :)
 

NoDoubt

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
401
Pozdrów Beatę i możesz podziękować mi za ugranie 2 światów, za które blaszkę dostałeś - lub nie. Każdy ma wybór ;)
 

5gramTHC

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.460
O proszę, fajne połączenie. Tylu świetnych graczy. Teraz mi się marzy tylko żebyśmy byli wymieszani wioskami od początku (mój ulubiony etap) i będzie to najlepszy świat jaki mogłem sobie wymarzyc. Nawet jak dostanę baty :) trzymam kciuki mocno
 
Status
Zamknięty.
Do góry