Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Deleted User - 698598154

Guest
Krystian ze Smutkiem grasz...kurde mam nie grać na 150, ale naklepałbym Ci z chęcią...kusisz :(

No ponoc tam reprezentacja speed i playerboys jest szykowana, moze sie zalapiesz. To juz nie w mojej gestii.
Ale ciesze sie ze chlopcy uniesli sie honorem. Okaze sie czy smuteczki dadzą rade z P! I Speed razem wziętymi.
To na pewno bedzie przeciwnik niełatwy. Yeah!

...
Bo Mefisto jest za cienki xD
A tak serio to się naczytał grupowek Dracona :)
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Mam nadzieję,że tylko nie będzie płaczu,że ktoś wylosował lepszy miejsce na mapie. Keymil lubi zwalać wine na ustawienie na start tak jak to było na 133
 
Wynik reakcji
1.151
Sunia skończ już :) Albo Smótek Ci zrobi siłówke już którąś z kolei i tyle będzie ;) Świat bedzie otwarty a Ty zamiast grać będziesz na jedynym FOncie walczył :D
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
No ponoc tam reprezentacja speed i playerboys jest szykowana, moze sie zalapiesz. To juz nie w mojej gestii.
Ale ciesze sie ze chlopcy uniesli sie honorem. Okaze sie czy smuteczki dadzą rade z P! I Speed razem wziętymi.
To na pewno bedzie przeciwnik niełatwy. Yeah!

...
Bo Mefisto jest za cienki xD
A tak serio to się naczytał grupowek Dracona :)
Unieśli się honorem XDD?
Smutek co ty pieprzysz za głupoty

Wiesz co podejrzewam, że będziemy mieli po tyle samo przeciwników. My ze względu na to, że po prostu ludzie będą chcieli nas wyelminować, bo wiedzą że grać potrafimy.
A wy z takiego względu, że po prostu chyba sobie nawzajem robicie dobrze XD Aby dowartościować ego.
 

NoDoubt

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
401
Nie wiem kto wygra ale wiem jedno komuś na pewno na koniec tego świata zamknie się morda i jego „renoma” runie jak domek z kart :) Każdy ze startujących tu ma jaja i to jest pewne.
Jaka nam renoma runie, jeśli musimy się bić na znienawidzone przez się P! i Speed, które komitywę podjęło by nas sprowadzić na arcadię 18? Joke stulecia. Ponadto no jak juz patrzę na te nicki tam zebrane, to żal. Wydawało mi się, że coś myslisz mefisto. Sam Cię na 101 do ekipy smutka wkręciłem. A tymczasem myślisz tyle, co nic, popadółeś w te ich wodogłowie :p
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Jaka nam renoma runie, jeśli musimy się bić na znienawidzone przez się P! i Speed, które komitywę podjęło by nas sprowadzić na arcadię 18? Joke stulecia. Ponadto no jak juz patrzę na te nicki tam zebrane, to żal. Wydawało mi się, że coś myslisz mefisto. Sam Cię na 101 do ekipy smutka wkręciłem. A tymczasem myślisz tyle, co nic, popadółeś w te ich wodogłowie :p
Znienawidzone XDDDD?
Czy ja o czymś nie wiem?
@Keymil LoveOrHate
 

DeletedUser196206

Guest
Pierwsza i jedyna niepisana zasada forum plemion brzmi tak :

Dobrymi ekipami można tylko i wyłącznie nazywać
Speed
P!
Apk

Wszelakie określania mianem "dobrymi" innych ekip niż wyżej wymienione naznacza Cię i jesteś atakowany przez zagorzałych fanatyków owej zasady. Jeśli myślisz inaczej niż fanatycy to jesteś "no skillem" lub "gościem co nigdy nie grał w zorganizowanym plemieniu"

Pozdrawiam cieplutko z kurortu pod nazwą "Mam z was bekę"
nie. ale jak ktoś gada jak potłuczony to nic dziwnego ze go mieszają z błotem :D
 

NoDoubt

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
401
Kochacie się przecież. No patrz - pomyliło mi się. Wspólny przecwinike to jak Nokia - łączy ludzi. Cieszę się, że nie tylko na APK będzie się trzeba mierzyć. Ale i na sławne Speed i P!. Kunszt! Pokażecie nam miejsce komitywą. To prawie jak gra na 6 członów!
 

NoDoubt

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
401
Runie Wasza głupota. Bo to nie my się zbieramy na Was tylko Wy na nas. Kiedy Wy to załapiecie? Ja i pewnie reszta się nieźle zabawimy jak se tam żyłka Wam pęknie i się nazbieracie w kilkadziesiąt osób x3 minimum. No bo teraz zakładam, że APK, SPEED i P! to jedność w szczytnym celu wklepać nam. Graty, no przekomedialne :p
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Kochacie się przecież. No patrz - pomyliło mi się. Wspólny przecwinike to jak Nokia - łączy ludzi. Cieszę się, że nie tylko na APK będzie się trzeba mierzyć. Ale i na sławne Speed i P!. Kunszt! Pokażecie nam miejsce komitywą. To prawie jak gra na 6 członów!
Czy ja mam wrażenie czy już zaczynacie swój płacz. Bo trochę tak to wygląda.
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.697
Czy ja mam wrażenie czy już zaczynacie swój płacz. Bo trochę tak to wygląda.
Zaczynają, najpierw zapraszali na świat myśląc, że te ekipy nie wbiją, a teraz jak ich prośby zostały wysluchane, to zaczynają już szukać wymówek. A bo Was było więcej, a bo musieliscie połączyć siły, a bo coś tam.
Paulik, wołałeś, żeby ekipy wbiły na świat, to się nie dziw, że się na Ciebie ustawiają. Jak rzucasz rękawicę, to musisz się liczyć z tym, że ktoś ją podniesie.
 

NoDoubt

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
401
Wolę tutensa. Ja to z tych starszych. Janka nie znam. Ale serio Cruel Hollow? Gosh, za nic bym go nie chciał. WaszPrzeciwnik? NitroCee? Dalej wymieniać? Toć to kretów do wyboru i do koloru :D Nie skorzystam, easy ;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry