Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Deleted User - 699847453

Guest
Kurde, co teraz robimy?. Nie spodziewałem się, że P+SPEED będzie na tym świecie :(. Tak to bym nie startował, jak na s147. Eh
 

NoDoubt

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
401
Jakby ktoś z ekipy smutka wylądował kratka w kratkę obok niego na mapie, kupię jego konto pierwszego dnia. Jak coś to PW - screenujcie.
Ty się czasami wieszać nie miałeś? Cieszę się, że się nie powiodło. Ale dalej pierdolomento piszesz ;) Już rzygałem tymi Twoimi pierdołami o samodestrukcji. Znalazłeś kolegów równych sobie.No brawo!
 

Rinne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.694
Nooo, nie powiem... wyglądałoby na swój sposób... ciekawie...

9935c5efadcf1aafa04abe64d7fecc9f.png
 

Cone

Rycerz
Wynik reakcji
1.998
No na początek będzie RNG. Najwyżej się na coopy wbije do kogoś żeby patrzeć na ten cudowny świat.
 

Deleted User - 699847453

Guest
No to nie podpisujcie przerażeni sojuszów ze SPEED/P tylko z nimi walczcie xd.
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
Co do ustawień musze powiedzieć że jestem bardzo mile zaskoczony. Limit farmy / ms / prędkość do przeżycia. Jedynie brak łuczników doskwiera ale cóż nie można mieć wszystkiego..

Wreszcie Support postanowił zrobić coś z darmówkami i plemiona molochy staną przed poważnym dylematem - startować bez darm jednym członem, czy nakoksować się w 2-3 i ryzykować rozrzucenie na mapie, co może skończyć się jak start Speed na 133 - jeden z członów rozgromiony przez okolice. Świat jubileuszowy - powinno wbić sporo ekip więc szansa że takie 2-3 członowe plemiona wylądują blisko jest niewielka.
+ wysyłka pomocy dopiero po 3 dniach pobytu - super. Domyslam się że to też ma działać jako odstraszacz dla deffówek..

Brawo
Brawo
Brawo


Po ostatnim starcie na 147 w Speed w kilkaset kont kompletnie zatraciłem chęci do gry, ale patrząc tutaj na ustawienia może się skusze hm.

Co do osób narzekających to nie wiem z czym macie problem. Robiłem topki na wszystkich rodzajach ustawień i jedyna różnica jest w początkowej fazie. Przecież przy 20-30 wioskach gdyby nawet była farma bez limitu to i tak wtedy większość już nie farmi, a tu przynajmniej macie większą prędkość i gra będzie nieco bardziej dynamicza

Krystian ze Smutkiem grasz...kurde mam nie grać na 150, ale naklepałbym Ci z chęcią...kusisz :(
 

DeletedUser196090

Guest
Każdy, kto ma ręce i pojęcie o grze?

No nie, plemiona nie sa z kategroi tych dynamicznych gier. Jeslinie frontowcy moga powiedziec dynamiczna gra, a i tutaj bym podyskutowal. Uwierz mi poza plemionami jest sporo gier gdzie rozgrywka jest zdecydowanie dynamiczniejsza. Plemiona to gra dla cierpliwych i czesto wytrwalych, a nie dla ludzi ktorzy lubia dynamiczna rozgrywke.
 

incremonsta

Rycerz
Wynik reakcji
3.407
Krystian ze Smutkiem grasz...kurde mam nie grać na 150, ale naklepałbym Ci z chęcią...kusisz :(
Nie szukasz coopa?
może jednak wbijesz na ten 150? :D
Za wysokie progi jak na moje nogi :v
Ty się czasami wieszać nie miałeś? Cieszę się, że się nie powiodło. Ale dalej pierdolomento piszesz ;) Już rzygałem tymi Twoimi pierdołami o samodestrukcji. Znalazłeś kolegów równych sobie.No brawo!
Miałem się wieszać jak zobaczyłem Twoje frontowe skillsy ale na szczęście wpadłeś w nałóg alkoholowy... Przykre co ta gra robi z ludźmi, był chłop i nie ma chłopa
 
Status
Zamknięty.
Do góry