Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Szari.

Rycerz
Wynik reakcji
4.322
Kolejny fanatyk świata bez farmy wysnuwający własne błędne wnioski. No nic, nie będę Ciebie powstrzymywał baw się dobrze :)
Pozatym kto klika kilkadziesiąt tys ataków na farmy przez dobe ? napewno nie człowiek tylko booty
Więc jaka to gra strategiczna ?
Doba ma 24 godziny, 1440 minut i 86400 sekund

Ktos kto chce miec monety zeby podbijac wioski , surki na rekrutacje. Nie kazdy jak ty jedzie co swiat na darmach nie robiac absolutnie NIC. Tacy ludzie (farmiacy) wygrywaja swiaty , takim jak ty.
 

fesh

Miecznik
Wynik reakcji
39
Mam nadzieję, że opcja zapraszania znajomych też będzie wyłączona tak jak na 133
 

Palikot2

Miecznik
Wynik reakcji
391
Czlowiek przychodzi z mysla przeczytać dyskusję na poziomie o tym jakie ustawienia ludzie chcą mieć na jubileuszowym 150, a co widzi? :oops: Anoo widzi jakiegoś dzbanaaa pokroju Nulia który cieszy miche że świat bedziee z ograniczoną farma, i że w tej 2 jce co ruszy nie będzie swiata bez farmy bo on nie jest zwolennikiem takich światów. Mało tego pierdolii jak potluczony że na bez farmy jest niższy poziom i graja tam pojee ludzie, a jego poziom jest na poziomie Pawła Katalonczyka co najwyzej ;) Dodam ze wchodzi w jakieś dyskusje o ataku Japonii na Stany Zjednoczone, jak by to kurfaa kogoś interesowało. Bez kitu śmiesznie. Do tego BNK się pojawia z nory, i wspomina jak to sral na sraczu na wakacjach a jego konto leglo w gruzach. Brakuje tylko Ciulaska tutaj żeby coś o pijanym starym Iwony wspomniał czy on żyje jeszcze a może już nie pije?? <help><help><help>

Wracając do tematu dyskusji o świecie 150 bo chyba on jest po to żeby się wypowiedzieć. Gracz ze mnie nijaki. To akurat wiem i nie musicie mi o tym mówic. Ale akurat ja jestem zwolennikiem świata bez farmy. Od dawna mi leżą bardziej i mi się np. podobaja. Jest to kilka czynnikow z ktorym sa zwiazane. Chodź świat światowi nie równy pamiętajcie. I nie chodzi tutaj o czas spedzony w grze. Bo osoby ktore ze mna graly czy tez graja wiedza ze jestem dosc często dniami i nocami co pozwoliło by na farmienie na poziomie topki. A jednak mi nie idzie. Na 147 ruszylem ze Speed i z ogromnym czasem ktorym dysponowalem i nadal dysponuje nie potrafię farmic. Nie ze nie umiem. Bo tutaj nic nie trzeba umiec. Czytac umiem, wystarczy przeczytac poradnik Shadowa i sie do niego zastosować, jednakże po prostu nie chce mi się klikać w ten A B C. Gram sam na koncie, też muszę spać, pracować itp. Inni wbija sobie w 2 3 osoby na jedno konto i ich sie nie dogoni taka jest prawda, co wiem po sobie. Ale Nulia widzę jest uposledzony i nie może tego zrozumieć, bo przecież klikajac eko jesteś debileem. Ale juz klikajac A B C nie. ]:->

Dlatego akurat nie jest dla mnie pojęte dlaczego Kmic i jego spółka tak postąpiłaa. Już nie mówię o mnie bo ja akurat i tak nie wchodzę raczej w żadne zbiórki, ale innym. Ludzie szykowali się do świata bez farmy i tego oczekiwali a Wy im to zabraliscie bo wam się tak podobało. Od dawna wiemy że zepsuliscie już grę, teraz robicie już to coraz bardziej. Ludzie będą grali bo są uzależnieni. To jest tak jak z papierosami, hazardem itp Zawsze się do tego wraca. Wprowadzając 3 zastępstwa już było wielki hitem. Teraz motacie światy. Najlepiej jak byście starali się wrócić do poprzednich lat a nie głupio ją udoskonalać. Bez limitu zastępstwa. Wyrzucić coopow. Masz 1 konto grasz sam. Nie masz czasu nie grasz. Każdy by byl na podobnym poziomie. Niestety teraz możesz grać sobie w 2 3, czy tam ilu się chce przecież to jest kpina. Gdzie sa przedmioty do rycka, Ogien Olimpijski i inne. Cos co bylo dobre zabraliscie, w imie czego? W imie pieniedzy. Mało tego tyle ludzi wam pisze, sugeruje coś to wy macie wywalone. Ciekawi mnie co macie tam w tych kopulach przy startach świata <cisza><cisza>

Kompromis powiadacie? Kompromis by byl wtedy jak byś wypuścił 3 światy na raz. 1 z Giełdą, 1 Farma, 1 bez Farmy. Wtedy byś mógł powiedzieć że to jest kompromis i to by było o wiele lepsze rozwiązanie niż te co robicie teraz. Teraz to jest Kompromitacja z waszej strony. Pozniej bys wypuścił swiat typu 50 54 60+ czy inne, coś w stylu starego, a wydaje mi się że byś przyciągnął masę ludzi. Nikt później wam nie broni wrócić do typu 2 światy jak to robicie w zwyczaju. A dlaczego nie puscisz z farma i bez farmy a bez giełdy? A bo pieniądze muszą się zgadzać. Poczywiście duży hajs od bezmozgow co kupują surki kto i dlatego musi być świat z Giełdą, kiedyś nie było i było dobrze tez. <tanczy><tanczy>

Ja wam proponuje na 150 dajcie kościół jeszcze do tego, rycerza + przedmioty, dodajcie najlepiej paczki, dajcie żeby wsparcie się cofalo jak wyjdzie się z plemienia i limit członkow w plemieniu 20. To byłoo by coś pięknego <hahaha><hahaha><hahaha>

Dziękuję Dobranoc moi mili <szampan>;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
Po pierwsze:
Nie podoba mi się ton, w jakim kmic, jako osoba odpowiedzialna za projekt zwraca się do społeczności. Odnoszę wrażenie, że potraktowałeś moich przedmówców jak rozwydrzone dzieci, którym ktoś zabrał zabawkę w piaskownicy. Pomimo całej tej fali negatywnych komentarzy powinieneś mimo wszystko zachować powagę i nie dać się wciągnąć w tą bezsensowną wymianę zdań, bo o ile mogę się nie zgadzać, z niektórymi wypowiedziami, o tyle punktowanie ich w taki sposób jest nie oszukujmy się żałosne.
Po drugie:
Sunia był członkiem mod teamu, w tym temacie kilka osób na niego naskoczyło, słusznie czy niesłusznie można polemizować, jednak jeśli widzimy post, który jawnie narusza regulamin naskakując na BYŁEGO CZŁONKA MOD TEAMU personalnie w wulgarny sposób, a zostaje on polubiony przez OPERATORA PROJEKTU (Gawryluk) i to kilkukrotnie, to jak gracze mają zachowywać się odpowiednio w stosunku do Was. Sami okazujecie wobec siebie złe emocje i zachowania, a wymagacie od nas osób trzecich, żebyśmy zawsze byli nieskalani. Proponuję zacząć od siebie.
Po trzecie:
Ustalanie kompromisu nie pytając żadnej strony o zdanie na dany temat nie jest kompromisem, a narzuceniem swojej woli. Jeśli chcielibyście, żebyśmy uznali dane rozwiązanie za kompromis proponowałbym najpierw wysłuchać naszych racji zarówno po jednej, jak i drugiej stronie, a przynajmniej dać nam możliwość decydowania o limicie oraz o prędkości.
Po czwarte:
Formuła ustalania ustawień z poprzednich jubileuszowych edycji była sprawiedliwa i pokazywała, że gracze też mają realny wpływ na to co się zmienia w tej grze i jest ona budowana pod nich i dostosowywana do ich potrzeb. Aktualnie gracze zostali odsunięci od możliwości wpływania na grę, są oczerniani przez najwyższe osoby odpowiedzialne w naszym kraju za grę, a dodatkowo zmiana formuły światów z giełdą/bez giełdy na światy okalające świat 150 są oczywistym powiedzeniem do graczy: "Prognozujemy znaczący wzrost zainteresowania grą w okolicach 150 świata, w związku z czym zamieniając w ten sposób światy wygenerujemy większe zyski".
Po piąte:
Uważam, że powinno się rozdzielić temat dla nowych kont (do rangi łucznika) oraz dla kont o wyższej randze i stażu na Forum Plemion, ponieważ intencje i znajomość gry dla obydwu tych grup znacząco się różnią, jednak zarówno jedna i druga powinny się wypowiedzieć na temat świata 150, A DOPIERO WTEDY POWINIEN BYĆ DOKONANY KONSENSUS.

Życzę miłej nocy,
/Z
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.697
światy bez farmy:
141 - 37.638 wiosek
145 - 22.084 wiosek
z farmą:
143 - 17.577 wiosek
147 - 16.919 wiosek
po dwa ostatnie światy danego typu. Widać różnicę pomiędzy ilością wiosek na serwerach, to chyba lepiej jednak zrobić świat większy niż mniejszy? Więcej ludzi gra na bezfarmach, to czemu idziemy w kierunku mniejszości?
 

Ksoks

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.696
Ja grałem ma każdym świecie z farma bez i ograniczonej.
Według mojej opinii swiat z farma i ograniczone niczym się nie różni z początku, jedynie ma szybkosc od 0.25 do 0.5 większa.
Tu i tu trzeba siedzieć z początku aby wyfarmic jak najwięcej surki bo start w tej gierce jest bardzo ważny. Czy to świat z farma i olewasz ją na stracie czy bez farmy i nie klikasz eko na czas to później jesteś w coraz większej dupie.
Wydaje mi się że główny problem mają gracze co grają bez fsrmy jest wchodzenie co te 10 min aby farmę wysłać. Nie każdy ma tyle czasu aby to robić A ruszać na świecie nawet z ograniczonym farmieniem i nie farmic mija się z celem.

Ja to dodam jeszcze od siebie, że od kiedy zacząłem grać na światach bez farmy to uważam że wszystkie światy ponizej prędkości 2.0 są po prostu nudne i długo się na wszystko czeka A takie są z farma światy nie maja takiej intensywności.

Skoro zrobiony został już swiat 149 z farma nie można zrobić jakiegoś kompromisu na jubileuszowym 150 świecie? Rozumiem, że zarówno gracze z farma i bez chcialiby zagrać na tym świecie. Nie można tego po prostu rozwiązać w ten sposób że pierwsze np 1.5-2 miesiące byłby bez farmy a potem aby byl z farma ograniczoną przy jakieś przyzwoitej prędkości gry?

Wtedy ruszyliby ci co chcą bez farmy grac A farma później przyspieszy rozgrywkę i nie będzie to powodowało że po nocy kilka razy trzeba farmic aby być w topce. Kto będzie chciał później farmic będzie mógł to robić i odskoczyc w rankingu.
 

Cone

Rycerz
Wynik reakcji
1.998
ale że co, że niby nie ma różnicy pomiędzy ograniczoną a bezfarmem?
jest istotna na początku, a po czasie wyglądająca identycznie jak te wasze bezfarmiące fajne światy. Rozwój jest po prostu przyśpieszony i po za klikaniem eko leci też farma.
 
Wynik reakcji
2.392
ale że co, że niby nie ma różnicy pomiędzy ograniczoną a bezfarmem?

Tak twierdzą brainlety które na bezfarmie do pałacu nie doszły, bo klepały wojsko mając 200 punktów xd nie wiem, ja proponuję, żeby wszystkie większe ekipy w ramach strajku zlały 150. Wejdą max dwie czy trzy i niech się klepią na jubileuszu wielkości kontynentu.

ahh to słynne zagęszczanie kontami stworzonymi przez "wszystkich członków rodziny"
s141
View attachment 8270


s 143
View attachment 8271

Trzeba być kompletnym ignorantem jeśli nie debilem żeby nie wiedzieć, że ekipy startują w jednym dużym skupisku każda, bo na bez farmy łatwiej się w ten sposób bronić, dlatego już od kilkunastu światów wychodzi taki obwarzanek, a na farmie startuje się w rozproszeniu, żeby każdy miał dużo wiosek do farmienia.
 

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
Czlowiek przychodzi z mysla przeczytać dyskusję na poziomie o tym jakie ustawienia ludzie chcą mieć na jubileuszowym 150, a co widzi? :oops: Anoo widzi jakiegoś dzbanaaa pokroju Nulia który cieszy miche że świat bedziee z ograniczoną farma, i że w tej 2 jce co ruszy nie będzie swiata bez farmy bo on nie jest zwolennikiem takich światów. Mało tego pierdolii jak potluczony że na bez farmy jest niższy poziom i graja tam pojee ludzie, a jego poziom jest na poziomie Pawła Katalonczyka co najwyzej ;) Dodam ze wchodzi w jakieś dyskusje o ataku Japonii na Stany Zjednoczone, jak by to kurfaa kogoś interesowało. Bez kitu śmiesznie. Do tego BNK się pojawia z nory, i wspomina jak to sral na sraczu na wakacjach a jego konto leglo w gruzach. Brakuje tylko Ciulaska tutaj żeby coś o pijanym starym Iwony wspomniał czy on żyje jeszcze a może już nie pije?? <help><help><help>

Wracając do tematu dyskusji o świecie 150 bo chyba on jest po to żeby się wypowiedzieć. Gracz ze mnie nijaki. To akurat wiem i nie musicie mi o tym mówic. Ale akurat ja jestem zwolennikiem świata bez farmy. Od dawna mi leżą bardziej i mi się np. podobaja. Jest to kilka czynnikow z ktorym sa zwiazane. Chodź świat światowi nie równy pamiętajcie. I nie chodzi tutaj o czas spedzony w grze. Bo osoby ktore ze mna graly czy tez graja wiedza ze jestem dosc często dniami i nocami co pozwoliło by na farmienie na poziomie topki. A jednak mi nie idzie. Na 147 ruszylem ze Speed i z ogromnym czasem ktorym dysponowalem i nadal dysponuje nie potrafię farmic. Nie ze nie umiem. Bo tutaj nic nie trzeba umiec. Czytac umiem, wystarczy przeczytac poradnik Shadowa i sie do niego zastosować, jednakże po prostu nie chce mi się klikać w ten A B C. Gram sam na koncie, też muszę spać, pracować itp. Inni wbija sobie w 2 3 osoby na jedno konto i ich sie nie dogoni taka jest prawda, co wiem po sobie. Ale Nulia widzę jest uposledzony i nie może tego zrozumieć, bo przecież klikajac eko jesteś debileem. Ale juz klikajac A B C nie. ]:->

Dlatego akurat nie jest dla mnie pojęte dlaczego Kmic i jego spółka tak postąpiłaa. Już nie mówię o mnie bo ja akurat i tak nie wchodzę raczej w żadne zbiórki, ale innym. Ludzie szykowali się do świata bez farmy i tego oczekiwali a Wy im to zabraliscie bo wam się tak podobało. Od dawna wiemy że zepsuliscie już grę, teraz robicie już to coraz bardziej. Ludzie będą grali bo są uzależnieni. To jest tak jak z papierosami, hazardem itp Zawsze się do tego wraca. Wprowadzając 3 zastępstwa już było wielki hitem. Teraz motacie światy. Najlepiej jak byście starali się wrócić do poprzednich lat a nie głupio ją udoskonalać. Bez limitu zastępstwa. Wyjebac coopow. Masz 1 konto grasz sam. Nie masz czasu nie grasz. Każdy by byl na podobnym poziomie. Niestety teraz możesz grać sobie w 2 3, czy tam ilu się chce przecież to jest kpina. Gdzie sa przedmioty do rycka, Ogien Olimpijski i inne. Cos co bylo dobre zabraliscie, w imie czego? W imie pieniedzy. Mało tego tyle ludzi wam pisze, sugeruje coś to wy macie wywalone. Ciekawi mnie co macie tam w tych kopulach przy startach świata <cisza><cisza>

Kompromis powiadacie? Kompromis by byl wtedy jak byś wypuścił 3 światy na raz. 1 z Giełdą, 1 Farma, 1 bez Farmy. Wtedy byś mógł powiedzieć że to jest kompromis i to by było o wiele lepsze rozwiązanie niż te co robicie teraz. Teraz to jest Kompromitacja z waszej strony. W sumie na "K" to jeden chuu dla was pewnie. Pozniej bys wypuścił swiat typu 50 54 60+ czy inne, coś w stylu starego, a wydaje mi się że byś przyciągnął masę ludzi. Nikt później wam nie broni wrócić do typu 2 światy jak to robicie w zwyczaju. A dlaczego nie puscisz z farma i bez farmy a bez giełdy? A bo pieniądze muszą się zgadzać. Poczywiście duży hajs od bezmozgow co kupują surki kto i dlatego musi być świat z Giełdą, kiedyś nie było i było dobrze tez. <tanczy><tanczy>

Ja wam proponuje na 150 dajcie kościół jeszcze do tego, rycerza + przedmioty, dodajcie najlepiej paczki, dajcie żeby wsparcie się cofalo jak wyjdzie się z plemienia i limit członkow w plemieniu 20. To byłoo by coś pięknego <hahaha><hahaha><hahaha>

Dziękuję Dobranoc moi mili <szampan>;)


świat 149 bez farmy
świat 150 z farma.

Ja w ogóle nie rozumiem bólu graczy ze świata bez farmy? Chcecie z nami grać, chcecie by każdy grał na swoim poziomie to jak mamy grać z wami na swoim poziomie skoro nie mamy do tego predyspozycji, dla nas nie ma innego rozwoju jak farma, nie wszyscy chca budowac darmy i je połykać rozbijac wojska i czekac niewiadomo ile az kopalnie stworza na nowo, dzis ci nie poszlo ale mozesz to nadrobic a na swiecie bez farmy co masz za gre w rozumowaniu graczy ktorzy graja zawsze na swiatach z farma? Dlatego nie wchodzimy na nieparzyste i sie nie wpierdzielamy nikomu ze chcemy z farma...? Rozumiem was ze odwalii z tym 149 bo zwyczajnie powinien byc bez farmy i a 150 z farma i tyle...
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.697
ahh to słynne zagęszczanie kontami stworzonymi przez "wszystkich członków rodziny"
s141
View attachment 8270


s 143
View attachment 8271
no tak, moja rodzina liczy 5k osób, mojego kumpla też 5k, kumpla mojego kumpla też 5k i wodza mojego plemienia też 5k, razem dając 20k wiosek różnicy

jest istotna na początku, a po czasie wyglądająca identycznie jak te wasze bezfarmiące fajne światy. Rozwój jest po prostu przyśpieszony i po za klikaniem eko leci też farma.
no pewnie, że na początku, bo na końcu to żaden ze światów się nie różni, bo na nieograniczonej też w pewnym momencie przestajesz farmić, intensywność jest po prostu większa. Ktoś tam pisał, że farma nie jest taka nuda, a właśnie, że jest nudniejsza, bo farmienie jest tylko po to, żeby nie zanudzić się na śmierć czekając aż Ci się off odbuduje po dwóch tygodniach. Na bezfarmie jest większa intensywność, ale nie rozumiana jako wchodzenie co 20 min kliknąć 20 tysięcy razy "A" lub "B", tylko akcje lecą co tydzień zamiast co trzy. No i do tego dochodzi mój argument wielkości światów, nie jest tajemnicą, że od jakiegoś czasu, na światy z farmą lub z ograniczoną wchodzi mniej osób, i te światy są też słabiej obsadzone. Stąd moje zdziwienie.
Poza tym, farmer na bezfarmie zagra, a niefarmer na farmie już nie.
 

incremonsta

Rycerz
Wynik reakcji
3.404
Osoby które tutaj najwięcej się produkują nie grały na jednej i drugiej specyfikacji światów.
Ograniczona farma - z ilością barbek które są w grze aktualnie to około 2k surki przez pierwszy tydzień więcej. To nie światy typu 84 gdzie na 1 wioskę gracza przypadała 1 barba i 1 koczownicza. Rozesłanie tych mocarnych 2pik/2mieczy na pobliskie wioski to koszt 10 sekund, więcej jesteś w stanie stracić oglądając durnego mema z Dudą lub reklamę na yt.

Oczywiście jeśli jakiś prosik ogarniający grę trafi na kilka barbek w swojej okolicy i same warzywka to ładnie odjedzie i będzie latał offem 27 zagroda na pierwszym grubasie :) No chyba, że będzie zaskoczenie i 1 barba na 1 gracza na start :)
 

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
Ja grałem ma każdym świecie z farma bez i ograniczonej.
Według mojej opinii swiat z farma i ograniczone niczym się nie różni z początku, jedynie ma szybkosc od 0.25 do 0.5 większa.
Tu i tu trzeba siedzieć z początku aby wyfarmic jak najwięcej surki bo start w tej gierce jest bardzo ważny. Czy to świat z farma i olewasz ją na stracie czy bez farmy i nie klikasz eko na czas to później jesteś w coraz większej dupie.
Wydaje mi się że główny problem mają gracze co grają bez fsrmy jest wchodzenie co te 10 min aby farmę wysłać. Nie każdy ma tyle czasu aby to robić A ruszać na świecie nawet z ograniczonym farmieniem i nie farmic mija się z celem.

Ja to dodam jeszcze od siebie, że od kiedy zacząłem grać na światach bez farmy to uważam że wszystkie światy ponizej prędkości 2.0 są po prostu nudne i długo się na wszystko czeka A takie są z farma światy nie maja takiej intensywności.

Skoro zrobiony został już swiat 149 z farma nie można zrobić jakiegoś kompromisu na jubileuszowym 150 świecie? Rozumiem, że zarówno gracze z farma i bez chcialiby zagrać na tym świecie. Nie można tego po prostu rozwiązać w ten sposób że pierwsze np 1.5-2 miesiące byłby bez farmy a potem aby byl z farma ograniczoną przy jakieś przyzwoitej prędkości gry?

Wtedy ruszyliby ci co chcą bez farmy grac A farma później przyspieszy rozgrywkę i nie będzie to powodowało że po nocy kilka razy trzeba farmic aby być w topce. Kto będzie chciał później farmic będzie mógł to robić i odskoczyc w rankingu.


Tu w ogole nie ma o czym rozmawiac

Macie swoje stałe ekipy na nieparzyste, my mamy na parzyste z farmą, wy nie gracie na parzystych a my na nieparzystych, ile bedziemy sie sprzeczac skoro kazdy ma swoje racje? Swiat 149 bez farmy, swiat 150 z farma
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Ja akurat grałem na światach z każdymi ustawieniami i dla mnie bez farmy to najgorsze ustawienie. Powodów nie będę podawał już kiedyś je gdzieś podawałam,pozatym i tak bym nikogo nie przekonał ,bo osoby z światów bez farmienia nie przyjmują żadnej argumentacji bo oni muszą mieć swój świat bez farmy
 

Mad x Kroca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
956
Ja akurat grałem na światach z każdymi ustawieniami i dla mnie bez farmy to najgorsze ustawienie. Powodów nie będę podawał już kiedyś je gdzieś podawałam,pozatym i tak bym nikogo nie przekonał ,bo osoby z światów bez farmienia nie przyjmują żadnej argumentacji bo oni muszą mieć swój świat bez farmy

Widziałeś te ustawienia?. U mnie osoby, które uwielbiają farmę nie mogą na nie patrzeć. Osobiście farmę bym przebolał, ale nie z taką prędkością i giełdą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry