Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
2.392
Świetlisty Władca idealnie podsumował czym są gracze co grają na światach bez farmy,są bez rączek i bez mózgu bo na etapie 300 pkt już odpadają przy normlanej grze

Mam blachę za świat z ograniczoną farmą, na którym farmiłem konto o takim samym nicku jak Twój, nie wiem czy rzuciłeś grą na etapie tych 300 punktów, czy co, ale współczuję, że chce Ci się nastawić w nocy budziki na farmę jak pajac, żeby potem cały dzień chodzić jak zombie, bo też przecież nie odeśpisz skoro trzeba farmić.

Także się misiu kolorowy trzymaj tam na tej farmie gdzie startuje jedna duża ekipa na świat xd
 

Deleted User - 8832479

Guest
Świat z ograniczonym na starcie jest jak z farmą. Początek to mega ważny etap gry i dla kogoś kto woli grać bez ma to duże znaczenie.

Potem owszem jedno rozesłanie lk i limit zrobiony więc świat jest poniekąd kompromisem ale 149 powinien być bez farmy. Xd
 

Cone

Rycerz
Wynik reakcji
1.998
Przecież ten ograniczony to "BEZ FARMY" na sterydach, czego wy tak płaczecie, 2 mln farmy to się robi mając jedną wioskę, w dodatku połową offa.. Za trudne i tylko bezmyślne klikanie eko?
 
Wynik reakcji
2.392
Jakby 150 był totalnie bez farmy to by supp "napluł"(???) na graczy i ekipy,które grają na światach z farmą,bo wynika z praktyki światów,ze 150 powinien mieć farmę :) ,więc to działa w dwie strony.

Czekam,aż gracze na światach bez farmy skończą się wywyższać,bo to już się robi śmieszne. Założę się,że połowa tych "kozaków" to ledwo potrafi klikać w plemiona,a najwięcej szczekają. Ci co mają najwięcej oliwy w głowie i skilla siedzą cichą i będą robić swoją robotę. Mam nadzieję,że się nie speszycie wbić na 150 i dostaniecie po głowach od "słaby ekip ze światów z farmą"

Nie pozdrawiam ameb umysłowych.

Weź konto na 145 bo słyszałem, że Pony dużo graczy odpadło to zobaczymy jakiś skillowy xd

Nie, z praktyki wynika, że 149/150 powinien być bez farmy, tak jak zawsze co czwarty.
 

Homeron

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.711
Weź konto na 145 bo słyszałem, że Pony dużo graczy odpadło to zobaczymy jakiś skillowy xd

Nie, z praktyki wynika, że 149/150 powinien być bez farmy, tak jak zawsze co czwarty.

Kocham ataki personalne,gdy ja nikogo ad persona nie wymieniłem tylko atakuję w ogół.

Atak/obrona chyba niczym się nie różni na żadnym świecie to po co mam tam wpadać ? ;)
 

eloelo80

Miecznik
Wynik reakcji
78
Światy 146, 148, 149 i 151 to światy z dodatkowymi funkcjami Premium oraz Giełdą Premium. Więc to OCZYWISTE że będą z farmieniem (wyobrażasz sobie świat bez farmienia na którym można kupować surowce za PP?) i ich wyliczanie tutaj jest całkowicie bez sensu.
Zróbmy PRAWDZIWE zestawienie i weźmy pod uwagę 3 ostatnie światy bez Premium, czyli te na których możemy dyskutować o parametrze farmienia:
145 -> bez farmienia
147 -> farmienie
150 -> farmienie ograniczone.

Zatem na trzech kolejnych światach mamy trzy różne systemy. Szok!

W ogłoszeniu sprzed godziny zawarto informację:
I przy okazji małą zmianę: od teraz to światy nieparzyste będą posiadały dodatkowe funkcje Premium, zaś światy parzyste - nie.

Zakładając więc, że chcemy uzyskać na przestrzeni x światów 50% światów z giełdą, jest ich w tym momencie o jeden za dużo ostatnio - o 1.
140
142
144
146
148
149
151 - zgodnie z zapowiedzią
153 itd

Jest to po prostu decyzja(kompromis) pomiędzy zrobieniem 150 z giełdą, a nie zrobieniem świata bez farmienia - a przynajmniej się tak wydawało, jest jednak ankieta.
 

Cone

Rycerz
Wynik reakcji
1.998
Taki argument jak Twój... Zapytałem co to za frajda grać bez farmy.. Opisz mi jak wygląda ta "cudowna" ale nudna rozgrywka?
Ja Tobie opiszę, wchodzisz przez pierwsze 2-3 tygodnie klikasz eko, potem klikasz trochę wojska, oczywiście nic się nie dzieje, bo do etapu 2,5k,3k możesz dać siostrze, córce czy babce grać, bo nawet mój kot by kliknął eko. Potem jest wyścig kto zrobi wojsko, a potem wysyłanie na siebie ataków, klepanie wojska, wysyłanie ataków, klepanie wojska, branie darm, wysyłanie ataków.
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.786
Taki argument jak Twój... Zapytałem co to za frajda grać bez farmy.. Opisz mi jak wygląda ta "cudowna" ale nudna rozgrywka?

nie musisz tracić całego życia przez określony czas by farmić w grze komputerowej, stracisz tylko część. To duża przewaga na korzyść bez farmy. No i poziom zawsze jest dobry, a nie jak na 147 Speed vs darmy.
 
Wynik reakcji
2.392
Kocham ataki personalne,gdy ja nikogo ad persona nie wymieniłem tylko atakuję w ogół.

Atak/obrona chyba niczym się nie różni na żadnym świecie to po co mam tam wpadać ? ;)

Uwaga o tym, że obrona i atak nie różni się niczym, kiedy na farmie żeby mur zrobić musisz przesyłać sobie surowce a taktyka jest o 180 stopni inna na etapie początkowym dyskwalifikuje Cię jako rozmówcę, bo nie masz kompletnie pojęcia na ten temat.
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
nie musisz tracić całego życia przez określony czas by farmić w grze komputerowej, stracisz tylko część. To duża przewaga na korzyść bez farmy. No i poziom zawsze jest dobry, a nie jak na 147 Speed vs darmy.

to że poziom jest wyrównany nie znaczy że jest dobry,tam zbierają się najsłabsi gracze co nie umią w strategie i myśleć nad taktyką co wymaga świat z farmieniem
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
Tak szczerze ile osób na światach z farma ma gdzieś farmę a potem zdobywa blachy za wygranie takich światów.
Jakoś grają i potrafią sobie poradzić klikając Eco na farmie.
 

Homeron

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.711
Uwaga o tym, że obrona i atak nie różni się niczym, kiedy na farmie żeby mur zrobić musisz przesyłać sobie surowce a taktyka jest o 180 stopni inna na etapie początkowym dyskwalifikuje Cię jako rozmówcę, bo nie masz kompletnie pojęcia na ten temat.

Bardziej miałem na myśli kliny i te sprawy,ale jak jesteś taki "agresywny" to na prawdę nie widzę powodu i sensu do dyskusji z Tobą.
 

Szari.

Rycerz
Wynik reakcji
4.342
Tak szczerze ile osób na światach z farma ma gdzieś farmę a potem zdobywa blachy za wygranie takich światów.
Jakoś grają i potrafią sobie poradzić klikając Eco na farmie.

Duzo , farmerzy sie wypalaja wlasnie przez farme a potem deffowki co nigdy lk na farme nie wyslaly biora z nich darmy i maja konta po kilkaset wiosek xD
 

RozmiToMarkaNarka

Pan Witacz
Wynik reakcji
5.952
Taki argument jak Twój... Zapytałem co to za frajda grać bez farmy.. Opisz mi jak wygląda ta "cudowna" ale nudna rozgrywka?

Ale wy nie rozumiecie o co chodzi XD To, że dla Ciebie nie jest to przyjemne to nie oznacza, że dla reszty też. Gdyby cały świat kierował się twoim myśleniem to istnialby jeden model samochodów, jeden krój spodni itd itd. Po to są światy z farmą i bez farmy, żeby każdy znalazł coś dla siebie, jeden woli farmę, drugi bez. Sęk w tym, że wrzechstronność ta została odebrana w tak jubileuszowym momencie i teraz ekipy na bez farmy, które od 2 miesięcy przygotowywały start nie ruszą ani na 149 ani na 150, a dodatkowo świat 150 będzie miał niższy potencjał niż mógłby mieć i nawet nie odczuje się tej symboliki ;)
 

Deleted User - 8832479

Guest
Tak szczerze ile osób na światach z farma ma gdzieś farmę a potem zdobywa blachy za wygranie takich światów.
Jakoś grają i potrafią sobie poradzić klikając Eco na farmie.

Ale na bez farmy przez cały okres gry liczy się skill , od 100 pkt do 10 kk a nie boty na farmy, niby darmy są ale one przestają mieć znaczenie już przy 200/300 k pkt. Dlatego najlepsze ekipy grają właśnie na takich, nic nie dzieje się bez powodu
 
Wynik reakcji
2.392
Bardziej miałem na myśli kliny i te sprawy,ale jak jesteś taki "agresywny" to na prawdę nie widzę powodu i sensu do dyskusji z Tobą.

Kliny i te sprawy to się zaczynają jak ludzie latają karetami, a na świecie zostaje kilka ekip z ugranym konkretnym terenem. Wie to każdy kto prowadził plemię na takich i takich ustawieniach.
 

fesh

Miecznik
Wynik reakcji
39
Ciekawe czy w związku z tym, że jest ograniczona farma to świat będzie posiadał swój "pierścień mulciaków" tak jak na każdym świecie bez farmy, czy może rozkład wiosek będzie równomierny jak to jest na światach z farmą ?
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Zakładając więc, że chcemy uzyskać na przestrzeni x światów 50% światów z giełdą, jest ich w tym momencie o jeden za dużo ostatnio - o 1.

Nie wiem jak to wyliczyłeś :) Bo tutaj wyliczenie jest banalne: zawsze startują DWA światy, jeden z giełdą, drugi bez. Co daje dokładnie 50%.
Jedyna różnica jest taka, że dotychczas giełda była na drugim z pary (o wyższym numerze), a teraz będzie na pierwszym z pary.
Zatem to jest akurat zmiana czysto kosmetyczna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry