Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.786
Bale dał Realowi przynajmniej dwa tytuły: Copa Del Rey, gdy objechał Bartrę jak dzieciaka i 13 Ligę Mistrzów, strzelając swoją najpiękniejszą bramkę w karierze, a następnie dobijając Anglików na 3:1. Można jeszcze do tego dorzucić chociażby trafienie na 2:1 w dogrywce z Atletico, gdy Real wygrał La Decimę.


Pogra, Neymar, czy nawet Mbappe, mogą póki co tylko pomarzyć, by dać swoim klubom tyle, co ten walijski leń, dał klubowi z Madrytu.

Ps. To było za ładne, żeby nie wstawić linka...

Ps 2. To też... :rolleyes:

Mbappe daje więcej.
Dla PSG problemem jest mentalność, więc w LM mają ciężko, a na swoim podwórku z taką ekipą powinni nosem wszystko i wszystkich wciągać.

Neymar grająć w Barcelonie mniej nie dawał, w PSG gorzej, bo ligi francuskiej czy ich pucharu nie porówna się do hiszpańskiej.
 

Deleted User - 699673560

Guest
problemem PSG jest brak konkurencyjności w lidze i 5 ważnych spotkań w sezonie
 

Deleted User - 698791809

Guest
Mbappe daje więcej.
Dla PSG problemem jest mentalność, więc w LM mają ciężko, a na swoim podwórku z taką ekipą powinni nosem wszystko i wszystkich wciągać.

Neymar grająć w Barcelonie mniej nie dawał, w PSG gorzej, bo ligi francuskiej czy ich pucharu nie porówna się do hiszpańskiej.

Mbappe daje więcej...czego? Bramek? Owszem. Asyst? Pewnie też. Ładnej gry? No tak, jak najbardziej. Ale czy zapewnił PSG jakikolwiek tytuł? Nie. Właśnie o to mi chodziło. I nie mów mi, że pomaga PSG wygrać śmieszną Ligę Francuską, bo taki klub powinien rezerwowym składem ją wygrać, więc to żaden argument.
Nie pisałem też o poprzednich klubach tych zawodników. Mbappe i Neymar w Paryżu, nie dali temu klubowi więcej trofeów, niż Walijczyk dał Realowi.

Bale niejednokrotnie był kluczowy przy wygraniu przez Real Ligi Mistrzów. Zarówno Mbappe, jak i Neymar, przez tyle lat w Paryżu, jedyne co zrobili, to ośmieszyli się, odpadając z rozgrywek w kuriozalny sposób. O Pogbie nie będę nawet wspominał, bo nawet nie gra w LM.
 

Deleted User - 699673560

Guest
przecież on tak specjalnie napisał fail...

jesteś gościem, który pod filmem Monty Pythona ładuje komentarz "przecież nie ma ministerstwa głupich kroków" ;D
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.786
Jesteś fanem Realu, więc to nie jest obiektywna dyskusja.
Jak sam widzisz, nie liczysz Mbappe i Neymara, bo wszystko co we Francji powinni i tak wygrywać. Więc jeśli liczysz u nich w zasadzie tylko LM, to Bale zdobył więcej dla Realu niż we Francuskiej cokolwiek od (strzelam) 10 lat, albo dłużej.
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
811
Mbappe daje więcej...czego? Bramek? Owszem. Asyst? Pewnie też. Ładnej gry? No tak, jak najbardziej. Ale czy zapewnił PSG jakikolwiek tytuł? Nie. Właśnie o to mi chodziło. I nie mów mi, że pomaga PSG wygrać śmieszną Ligę Francuską, bo taki klub powinien rezerwowym składem ją wygrać, więc to żaden argument.
Nie pisałem też o poprzednich klubach tych zawodników. Mbappe i Neymar w Paryżu, nie dali temu klubowi więcej trofeów, niż Walijczyk dał Realowi.

Bale niejednokrotnie był kluczowy przy wygraniu przez Real Ligi Mistrzów. Zarówno Mbappe, jak i Neymar, przez tyle lat w Paryżu, jedyne co zrobili, to ośmieszyli się, odpadając z rozgrywek w kuriozalny sposób. O Pogbie nie będę nawet wspominał, bo nawet nie gra w LM.
Dobra powiem Ci teraz tak są ludzie, którzy dawali mnóstwo trofeów swoim klubom multum ważnych goli itp itd ale zawsze młody Paweł Brożek dał wszystko czego potrzebowała polska piłka xD
 

Deleted User - 699673560

Guest
ale Mbappe na bank trafi w końcu do któregoś giganta, jeszcze będzie miał okazję coś udowodnić. Chyba, że PSG zacznie masowo wygrywać w Europie i zostanie Twarzą tego projektu, no ale na to się nie zanosi
 
Status
Zamknięty.
Do góry