Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Kopi

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.373
Kopi źle przejrzałes. Jedna osoba wypisała ładnie ekipy . 99 wyszedł 2 miesiące przed 100. Świat 100 jako jedyny wyszedł sam bez świata z giełda obok

A faktycznie tak było, pamiec szwankuje :D
No znalazlem przed chwila tego posta. Dorbze ze sie choć 1 taki post na 37 stron pojawił, chwała mu za to.



Na marginesie, kibicuje Smutkowi, a w zasadzie jego stylowi gry, bo na pewno nie wypowiedziom na FO bo za duze ego, przerastaja w tym nawet Heg, tylko ze Hegi to cienkie bolki, a Smutek widze, ze ma jaja i to wyróżnia go wsrod innych. Oby sie tylko nie skonczylo jak z HOLD ONem :D
Mimo, ze ma w skladzie takiego tiktaka co juz mu gdzies pisalem ze prawdziwej gry na oczy nie widzial, oby on nie byl wsrod jego najlepszych graczy, bo 150 moze sie okazac wiekszym wyzwaniem niz jakies ogorki i wstanie o 7:00 zeby sklinowac akcje moze nie wystarczyc i bedzie ZONK.
 

Deleted User - 698598154

Guest
Nie doceniasz tiktaka, na wielu swiatach mial najwięcej przejec na wrogach. Jak mu sie chce grac to w ataku jest mocny.
W obronie niezbyt.

Dziękuję.
Ja nie mam duzego Ego tylko nazywam rzeczy po imieniu, nie trzaskam się, szczegolnie z przemądrzalymi amebami.
Nie przepadam za ogryzkami ktorzy szczekają w histerii a na co 2gim swiecie padają na etapie 3 wiosek. To kpina przeciez.
I nie wiem jak sie skonczylo z Holdonem, ale u mnie konczy sie zawsze tak samo, ze forumowi pieniacze padają jak muchy na froncie.
Niestety:/

Co do ekip to mysle ze zaloga Nuppo moze pozytywnie zaskoczyc. Na miski bym nie stawial, bez miliona darm nie dygną. Nki z tym patusem Agnieszką moga byc przyzwoite. Stefan nie bardzo, wariat tez nie.
Czas pokaze. Niektorzy mogą czekac na obrzeża, choc to trudne bedzie technicznie zeby tam sensownie wbic.

My pewnie wypowiemy wojne wszystkim na starcie i niech się dzieje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.698
i znów nie udało się wymyślić, ojej
ojej.. ;]
ciągle kłamie a ty orzeszku drugi tydzień pół przykładu nie możesz wydukać. no co za niefart..

btw, wiem że nie jesteś za bystry [bo gdybyś był choć troszkę to już dawno byś załapał jakiego pajaca z siebie zrobiłeś i że jesteś tylko dostarczycielem taniej, może trochę tandetnej ale jednak rozrywki] ale to co napisałem to pewna ironia. nabijam się z tych tekstów miażdżącym poziomie światów bez farmy.
a ty się słodko plączesz;]

to w końcu są czy nie są..
bo to że wszystkie światy na których poskładaliśmy pakiet masówek 1 plemieniem są słabe, a wszystkie na których speed gra w heroiczny sposób na 6 plemion z darmami, botami, fuzjami i sojuszami są najtrudniejsze z możliwych, szczególnie 147 już dawno ustaliłeś hahahaha

ale ja chcę tylko ustalić jak jest z tymi bez farmy;p

i mi tu teraz nie uciekaj, bo doszedłeś już do takiego lvl błazenady pionku że aż mi się smutno zrobi jak znikniesz.
jesteś najlepszą maskotką od czasów nieodżałowanego dracona;p
Panie smutek, ja panu nic nie będę tu wypisywal, bo pan już dawno zapomniał w czym rzecz.
Ty się jakoś tak bardzo do mnie zraziles, że dawno przestales czytać co piszę, zamiast zwyczajnie wziąć to do siebie. Przecież mógłbym Ci walnąć rozprawke, w której odpowiedzialbym na dosłownie każde zadane w poprzednim poście pytanie, ale Ty mi nawet tego nie przeczytasz, bo omijasz te niewygodne sprawy, a zamiast nich rzucasz jakieś teksty o kopleksach. A te pół przykładu to już Ci nieraz "wydukalem", tylko no właśnie, nie widzisz, nie chcesz widzieć.
Przypomnę więc pokrótce:
Nigdzie nie oceniam Twojej gry, nigdzie nie oceniam swojej, mam gdzieś kim dla Ciebie jestem, jedyne czegos chcę, to żebyś przestał wymyślać jakieś brednie na mój czy speed temat. Czy nawet na temat jakiekolwiek plemienia. A takie teskty o kopleksach, naszych marzeniach (że niby gra w masowkach na botach i darmach to jakiś szczyt marzeń) czy wgl o zazdrości (XD) no to sobie możesz wiesz gdzie wsadzić, bo to są właśnie te brednie, o których mówię :) jak jesteś szczęśliwym człowiekiem, to Ci mogę pozazdrościć, ale w grze niestety brakuje Ci szerszej perspektywy i otwartości (chociażby jeśli chodzi o te masowki).
Do niczego Cię nigdy nie przekonam, bo są takie osoby, które mają ukierunkowane spojrzenie poprzez klapki na oczach, jesteś taką osobą i dopóki chodzi o trzymanie się swoich zasad, to mogę Ci nawet kibicować w tym aspekcie (wiadomo, nikt nie lubi botów i mulaciakow), dlatego graj sobie na tym 150, trzymaj poziom, nawracaj niewiernych, ale kłamać przestań, wtedy będzie wszystko fajnie ;)
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
To, że P! nie będzie grało na dobrze obstawionym świecie to było więcej niż pewne, "skończyli grę" dziwnie przed s100 :D
W ogóle bulwa, taka farma będzie na tym świecie że szok, toć ten świat jest jak bez farmy.


Ale że speed nie zagra to nie powiem, trochę się zdziwiłem i zasmuciłem, brak takiego giganta to jak brak Brazylii na MŚ
XDDD DObrze obsadzony świat?
No mówiłem, że gość z choinki się urwał
A Ty gdzie byłeś, jak speed pisało, że na 147 wystartuje? My nie wiedzieliśmy, że istniejesz, to co dopiero wiedzieć, że masz jakieś wąty i chcesz startować na 150 żeby się sprawdzić. Z 100 też uciekłeś przecież, chociaż farma niby takie suoer ustawienia :)
A P! Też Ci już chyba nieraz pisało, że nie grają na światach z farmą?
Ja nie wiem, Ty nas prowokujesz, żebyśmy Cię publicznie ośmieszali czy Ty faktycznie tak myślisz, czy o co chodzi
Keymil bierz 40 najlepszych że Speed. Ja wezmę 40 swoich i ich klepiemy.
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
P! Już zadeklarowało się startować na 157? xD

Dobrze, ze na 137 zrekrutowaliscie tych noobkow i granicy z SSS regulaminowo trzymaliście się. Wygrana na tym swiecie zawdzięczacie tylko Jakubowi, który grał pod was.
Uwielbiam twój ból tyłka ...
Jeszcze bardziej uwielbiam to, jak ktoś udaje wszechwiedzącego, a jest pionkiem na planszy.
Wystarczy spojrzeć w rankingu wojen - P-SSS ( 2 razy więcej przejętych wsi, 2 razy większe RO, 2 razy większe RA).
A później ktoś piszę "wygraliśmy, bo coś tam". Akurat do s137 w naszym wykonaniu ciężko się doczepić.
Szybkie Playerboye mówisz?:) A myślałem że nie możliwe żeby było plemię z wyższym ego niż te smuteczka a jednak jest taka szansa :)

Jakbyśmy się sami nie pozabijali to by nas nikt nie zjechał.
Cóż :D Ja mogę spróbować XD
 

Deleted User - 699673560

Guest
jestem więcej niż pewny, że was sklepiemy

zaraz będzie podpisywanie sojuszów z całym światem, jak każdy

15 dobrych graczy wam tego nie dźwignie, więcej nie macie, z darmami i oszustwami jeszcze moglibyście się wypompować na starcie, a tak? Wątpię
 

DeletedUser199115

Guest
XDDD DObrze obsadzony świat?

Keymil bierz 40 najlepszych że Speed. Ja wezmę 40 swoich i ich klepiemy.
Oczywiście chodziło mi o świat 150, ale czy 100 czy 150 uważasz że były one słabo obstawione? Odkąd pamiętam każdy świat dla Ciebie jest słabo obsadzony, a które były mocno? Te na których grało P?

Mimo że nie przepadam za P takie rozwiązanie ze speed to nie takie głupie, reszta graczy mogłaby się skupić na domykaniu 147 a śmietanka by walczyła na 150 :D Spróbujcie, będę kibicował :)
 

BędeKozak

Szlachcic
Wynik reakcji
4.452
@mati2011 Fajnie by było bo ludzie myślą, że speed i P! rywalizują se sobą xd amnóstwo graczy gra i w speed i P!

A co do 150 to kibicujemy APK. Wygrali jubileuszowy 50,100 i teraz lecą po 150.
giphy.gif
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.042
To na start trzeba jakiś zlot zrobić :) to nawet jak się będziemy kłócić to w przyjaznej atmosferze:) wbij na 147 to pogadamy :)
 

Deleted User - 698598154

Guest
Panie smutek, ja panu nic nie będę tu wypisywal, bo pan już dawno zapomniał w czym rzecz.
Ty się jakoś tak bardzo do mnie zraziles, że dawno przestales czytać co piszę, zamiast zwyczajnie wziąć to do siebie. Przecież mógłbym Ci walnąć rozprawke, w której odpowiedzialbym na dosłownie każde zadane w poprzednim poście pytanie, ale Ty mi nawet tego nie przeczytasz, bo omijasz te niewygodne sprawy, a zamiast nich rzucasz jakieś teksty o kopleksach. A te pół przykładu to już Ci nieraz "wydukalem", tylko no właśnie, nie widzisz, nie chcesz widzieć.
Przypomnę więc pokrótce:
Nigdzie nie oceniam Twojej gry, nigdzie nie oceniam swojej, mam gdzieś kim dla Ciebie jestem, jedyne czegos chcę, to żebyś przestał wymyślać jakieś brednie na mój czy speed temat. Czy nawet na temat jakiekolwiek plemienia. A takie teskty o kopleksach, naszych marzeniach (że niby gra w masowkach na botach i darmach to jakiś szczyt marzeń) czy wgl o zazdrości (XD) no to sobie możesz wiesz gdzie wsadzić, bo to są właśnie te brednie, o których mówię :) jak jesteś szczęśliwym człowiekiem, to Ci mogę pozazdrościć, ale w grze niestety brakuje Ci szerszej perspektywy i otwartości (chociażby jeśli chodzi o te masowki).
Do niczego Cię nigdy nie przekonam, bo są takie osoby, które mają ukierunkowane spojrzenie poprzez klapki na oczach, jesteś taką osobą i dopóki chodzi o trzymanie się swoich zasad, to mogę Ci nawet kibicować w tym aspekcie (wiadomo, nikt nie lubi botów i mulaciakow), dlatego graj sobie na tym 150, trzymaj poziom, nawracaj niewiernych, ale kłamać przestań, wtedy będzie wszystko fajnie ;)

Nie tyle mi brakuje szerszej perspektywy, bo tyle się ogralem ze mam naprawde szeroką, co po prostu jestem zasadniczy i radykalny.
Gardze tym wszystkim co zdegenerowalo plemki, oszustwami, pizdowatą postawą, robieniem z siebie łacha dla wirtualnych punktow.
Potrafie bez skrupułow skasowac kogos z kim gralem kilka lat za farmienie lewej wioski na poziomie 300 pkt.
Dlaczego mialbym chwalic dziadostwo na zewnątrz. Krytykuje to, pogardzam tym, to prawda. Nie wypieram się.
Ale tez wcale nie jest tak ze komukolwiek zabraniam grac jak gra. Bo mi jest wszystko jedno czy skuje 21 pojedynczych plemion czy 3 o 7 czlonach. To bez znaczenia.
Cala ta sprawa wziela sie z tego ze nasza wygrana na 135 byla glosna i spektakularna, i kilku Twoich kolegow zupelnie z dupy, zezwyklej zazdrosci zaczelo wypisywac jakies dyrdymaly ze ta ekipa nie ma startu do speed.
Ale gdyby te łebki byly choc troche uczciwe to by przyznaly ze 1 plemieniem bez sojuszy darm i walow znacznie trudniej poskladac wszystkich niz nawiele plemion z darmami, fuzjami, sojuszami itd. Z czym tu dyskutowac?
Przeciez to oczywistosc.
I z tych zakompleksionych postow, wymyslow sie stale nabijam i cisne.
Przeciez gdybyscie tego nie produkowali to juz dawno bym sie speed nie zajmowal, bo przeciez ono nie jest czarną owca. Prawie wszyscy dzis tak grają, to tez oczywistosc.
Tyle ze łebki z innych plemion tego typu nie pajacuja na forum w żenujący sposob.
Ok, mozecie sie przezbywac miedzy sobą, kto bardziej kto mniej.
Ale startowanie do mnie jakis lisci bez pojecia bo zagladam nieraz w twstats jest nieporozumieniem, serio..

I nadal nie wiem ktore to kłamstwa. Nie wiem o co Ci chodzi.

Btw, zamiast sie przezbywac zmontujcie plemię z 80 najlepszych namowcie P! Na to samo i się z nami sprobujcie. Bedziesz wtedy wiedzial o czym mowie i moze skonczą sie niepotrzebne podjazdy na fo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry