Świat 149 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser174460

Guest
Kolejny dyletant, który nigdy zbiórki nie robił, jak chcesz pilnować ludzi, żeby logowali się systematycznie na zbiórce na jakimś randomowym świecie żeby nie wyszarzeć geniuszu? Przez dwa miesiące? Przez trzy tygodnie może być trudno, bo jedyna rozrywka to spam na chacie plemiennym zbiórki.


Ty to świetlik ostatnio non stop bredzisz, aż już nie chce się tego prostować.
Jeśli zebrałeś ekipę, która nie może poczekać 2 miesiące, to tą ekipę masz chyba w nocnych snach. Jak chcesz grać później z ekipą 2 lata, skoro nie potrafisz jej utrzymać 2 miesiące? :rolleyes:
To już widzę jaka to ekipa he he
 

Deleted User - 699782454

Guest
Polecam otworzyc oczy i sugerowac sie opinia graczy, bo to oni tworza ta gre.
A wam jak widac zalezy tylko na pieniadzach skoro robicie 149 z gielda, dramat.

XD
A co za różnica czy z funkcjami byłby 149 czy 150?
Chyba nawet premki poszłoby w ruch więcej gdyby 150 miał premkę. Czyli support, nasz polski support poparł jakość rozgrywki ponad zyski ze świata.

A Ty Katar pierdolisz głupoty
 

DeletedUser197112

Guest
huh?
Temat o 150 ma już jakieś 14 stron ten ma 6 Także teog jak ty to liczysz?
 

DeletedUser197112

Guest
No rzeczywiśćie z tego co czytam to ludzie po prostu płaczą, bo se wymarzyli świat bez farmy i płaczą, że support ich oszukał. xD
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Dobrze jest, jak dla mnie inteligentnie rozwiązane. Na 149 nie ma sensu wbijać z powodu giełdy premium. Więc czekam na ten 150 i zostawcie jak jest z ograniczoną farma. Tych placzkow co chcą bez farmy jest mniej niż tych co lubią choć trochę farmic

Nie rozumiem wgl. Światów bez farmienia.. Co wam się w tym podoba? Klikanie jedynie budowy i to że dłużej jesteście bezpieczni?

Gram od świata 1, gdzie było farmienie i taka jest istota plemion.. Walka, farmienie, ekspansja.

Skoro ci bez farmy to tacy super uber gracze i ekipy to wbijać na 150, chyba że tchórz was oblecial że zostaniecie czyjąś farma...

"na światach bez farmy są super ekipy"

Tak? Super ekipy klikaczy-budowniczych chyba

Brzmisz jakbyś poza jedną wieś nie wyszedł w tej grze. Skoro Ci się udało dograć do tych 5k pkt. to gratuluje :)

Nikogo, kto gra na światach bez farmienia nie interesuje rozwijanie wioski, ani nawet jakiś super szybki start, w ogóle nie o to chodzi. Wielokrotnie rozmawialiśmy o pomyśle, żeby wbijać na świat od razu z rozbudowaną wioską, a najlepiej z trzema... (ale wtedy gigantyczny problem darm byłby). Dla nas etap początkowy jednej wsi ma słabe znaczenie i jest absolutnie najnudniejszy. Oczywiście można wtedy wymanewrować przeciwnika, poburzyć, jeśli leci tylko w eko etc. - są na tych światach osobne strategie na początkowy etap gry, inne niż na światach z farmieniem. Po pewnym etapie zostaje sama mechanika bez zbędnych bzdur, walka dzień w dzień (z większą prędkością przeważnie niż na światach z farmieniem - przez co odpada argument, że na bez farmy grają ludzie, co im się grać nie chce; światy te są na ogół bardziej intensywne - przykład s99 z prędkością x2 itd.). Nie chce mi się tu wchodzić w dyskusje, co lepsze, ale czasem czytać się nie da tych idiotycznych komentarzy.

Z pewnością znakomite rozwiązanie byłoby (i najuczciwsze) zrobić swiat 150x2 - jeden z farmieniem, drugi bez farmienia. Byłoby to możliwe, ale mniej więcej wtedy, kiedy raz jeden chyba w historii wyszedł świat bis... (nie pamiętam już który, wiem że NY tam grało) - był to czas niezwykłego zainteresowania plemsami, złoty okres. Zrobienie 150x2 byłoby stosunkowo uczciwe, szczególnie w sytuacji takiej, jak teraz, kiedy zmienia się "tradycję" wypuszczania świata bez farmienia co cztery światy... (która wcale nie była tradycją od początku... po s52 kolejny świat bez farmienia to był s59... - obsługa gry zmieniła to, bo było bardzo duże zainteresowanie tymi światami i rzeczywiście kiedyś czołowe ekipy na plemionach spotykały na bez farmienia - stąd pewnie wzięło się, że na bez farmy jest większy poziom, kiedyś tak było, teraz niekoniecznie; teraz poziom wszystkich światów trochę spadł - tak od s100 w górę..., ale zdarzają się dobre numery np. bardzo długi s109).
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Ja nie wiem,najpierw ludzie z światów bez farmienia piszą,że nie mają czasu,a teraz Bulwa piszę,że jednak na świecei bez farmienia trzeba więcej siedzieć bo prędkość jest większa i gra intensywniejsza,to wkońcu macie czas czy nie ,a tak w ogóle jeśli się nie ma czasu to się nie gra,albo przynaimniej gra na tyle ile czas pozwala a nie robicie jakąś krucjate przeciwko graczom którym chcę się grac i chcą farmić,a farmienie to nieodłączny element tej gry,to tak jakby w piłce nożnej zakazać faulowania.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.196
XD
A co za różnica czy z funkcjami byłby 149 czy 150?
Chyba nawet premki poszłoby w ruch więcej gdyby 150 miał premkę. Czyli support, nasz polski support poparł jakość rozgrywki ponad zyski ze świata.

A Ty Katar pierdolisz głupoty

Taka roznica zeby zaden z nich nim nie byl.
149 nofarma i 150 z farma.

Wszyscy by byli zadowoleni
 

DeletedUser183573

Guest
słaby przykład bo faulowanie jest zakazane:p
Nie, nie jest zakazane. Jest to przewidziany element gry za który przewidziane są konkretne kary. Czasem warto złapać żółtą kartkę w zamian za brak utraty bramki. A farmienie było od zawsze elementem tej gry. Jak widzę teraz te światy bez farmienia to mnie wykręca na lewą stronę. Za moich czasów nikomu by nie przyszło przez myśl że mogą kiedyś powstać takie światy dla ci**czek :D

A tak swoją drogą. Wracam do gry powieeeelu latach przerwy - ze względy na stan zdrowia najbliższe miesiące spędzam przed PC :D

Nie szuka ktoś porządnych graczy do składu??
 

Ksoks

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.696
Nie, nie jest zakazane kosowianie i krecenie. Jest to przewidziany element gry za który przewidziane są konkretne kary. Czasem warto wbić kosę krecić w zamian za zdobycie blachy. A brak farmienia zawsze było elementem tej gry. Jak widzę teraz te światy z farmą to mnie wykręca na lewą stronę.

Jeśli komuś naprawdę zależałoby na farmie to ruszyłby na 147 a na 149 grają ludzie nie dla farmy a dla giełdy premium a udają jakiś farmerów :D
Dla mnie zawsze większa przyjemność było z wysłania ataku na kogoś a nie klikniecie budynku lub wysłanie atak z asystenta farmienia.
 

DeletedUser183573

Guest
Nie, nie jest zakazane kosowianie i krecenie. Jest to przewidziany element gry za który przewidziane są konkretne kary. Czasem warto wbić kosę krecić w zamian za zdobycie blachy. A brak farmienia zawsze było elementem tej gry. Jak widzę teraz te światy z farmą to mnie wykręca na lewą stronę.

Jeśli komuś naprawdę zależałoby na farmie to ruszyłby na 147 a na 149 grają ludzie nie dla farmy a dla giełdy premium a udają jakiś farmerów :D
Dla mnie zawsze większa przyjemność było z wysłania ataku na kogoś a nie klikniecie budynku lub wysłanie atak z asystenta farmienia.
gdybym połamał nogi wcześniej to grałbym na 147 xD
ale jak sie nie ma co się lubi to.. ;p
 

Mad x Kroca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
955
Zaletą światów bez farmienia jest przede wszystkim szybsza rozgrywka i bardziej wyrównana gra. Na świecie z farmieniem osoba, która nie ma czasu na farmienie nie ma szans na topkę, jeśli nie zjada masy darm :p.
 
Status
Zamknięty.
Do góry